Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Nie wprowadzaj nikogo w blad Na przod @MilUl mozesz smialo wrzucic 17mm, na tyl 20mm. Dla przykladu i wiarygodnosci. Obecnie mam felgi 19x9j et44. Przod dystans 10mm, tyl 13mm.
  2. Kolnierze sa od 10mm. Aczkolwiek ciezko je znalezc w dobrej jakosci. Napewno DYSTOM robi takie pierscienie z kolnierzem. Sam takie zamowilem i czekam.
  3. Najpierw podaj ET, bo bez ET nie wiadomo jako dystans wrzucic. Do tego szerokosc felgi.
  4. Czego juz probowales ?
  5. Wszystko wejdzie. Nic nie bedzie ocierac.
  6. Przed chwila czarne B7 na blchach WM przy rotundzie w Wawie. Pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale Ty nie masz na czarno ich pomalowanych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ponawiam pytanie. Czy ma ktos biale szkielka kierunkow przednich lamp do sprzedania? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktos na aucie pomalowane wklady lamp na czarno? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktos podpowie gdzie dorwe biale szkielka do kierunkow przednich lamp? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A jak ma siasc? Jak kazda 18. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. 1. Roznie, nie ma na to specjalnie zasady. Ale miedzy 2.5-3k. 2. Najlepiej na najwyzszym boegu. Zalezy z jaka predkoscia jedziesz. Troche durne pytania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. No chyba, ze tak... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wrozbita nie jestem ani nikogo nie bronie. Ale moze wlasnie cos z felgami bylo nie tak? Nie wiem Ja wyrazam tylko swoje odczucia i wrazenia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Jezeli zalozysz dystanse dobrej firmy, ktore sie nie odksztalcaja oraz maja kolnierz centrujacy to nie bedziesz moec takich problemow. Jedna z zaufanych firm jest DYSTOM. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Spokojnie wrzucaj takie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Co do opini na temat opon, masz oddzielnh trmat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. muunv odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    Te koncowki Akrapovica to ori? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. muunv odpowiedział(a) na Fwl7 temat w 1.6
    Mi wywalilo od razu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Smialo zakladaj. Nie powinienes miec klopotow z niczym. Jest to niby zalecany rozmiar producenta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Ale slychac dzwiek jakby spryski pompowaly? Ja bym zaczal od najbardziej oczywistej rzeczy. Sciagnij spryski i zobacz czy z samych przewodow leci. Moze same apryski sa wadliwe? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.