Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Jak na razie przy aucie za wiele sie nie dzieje Wpadl letni setup. Wiecej fot jak przyjdzie pogoda i czas Na felgi polozylem wosk. Lepsze cokolwiek niz nic. Oczywiscie naciag byc musi. 225/35/19 x9j et44. Na tyl jeszcze wskoczy dystans. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Masz oddzielny temat do tego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. I jedna i druga bedzie dobra opcja. 225 bedzie minimalnie naciagnieta. 235 zawsze troszke szersza. Btw. ja na 19x9j mam 225/35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Tak. Tylko dystans by sie przydal. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Moze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Piekna sztuka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Te beda okej, tylko przy 66.6 to pierscien centrujacy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. ET troche duze. Ale wejsc wejdzie, jesli nie masz 312mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teraz widze, ze faktycznie to zwykla zarowka Faktycznie lepiej swieci? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaa, myslalem ze ledy. Noe doczytalem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wrzucal ktos do siebie? Wywala blad? http://smdlider.eu/sklep/zarowki-einparts-h11-50-premium-xenon-efekt-2szt/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wrzucal ktos do siebie? Wywala blad? http:// http://smdlider.eu/sklep/zarowki-einparts-h11-50-premium-xenon-efekt-2szt/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. za***ista sztuka ! Dobrze doposazona. Nie wiele wkladu wymagaja mody Dlaczego zamiast kolejnego b7 wybrales b6? Pytam, bo sam sie zastanawiam nad powrotem do B6 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. muunv odpowiedział(a) na SU45-156 temat w Audi A4 B5
    Ja bym szukal Sachs. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Tak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. To Ci ulatwi sprawe. http:// http://uniwers.vot.pl/et/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. U mnie 8j et31 bylo na styk. Wiec 8.5j bedzie wystawac. Ale nie wiem ile. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. U mnie 8j et31 bylo na styk. Wiec 8.5j bedzie wystawac. Ale nie wiem ile. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Przod bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. To bym wzial chleb, przepuscil denaturat i wypil Twoje zdrowie :drink: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Ja wzialem co bylo pod reka. Nie kupilem tylko w pracy akurat to stalo Zaryzykuje z tym CG. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Mam problem i dylemat. Chodzi o deske oraz boczki. Uzywalem m.in ADBL Interior WOW. Problem w tym, ze preparaty zostawiaja mi smugi na desce i boczkach, jakby przebarwienia. Po wyczyszczeniu szczoteczka powraca normalny wyglad. Dylemat mam z wyborem odpowiedniego kosmetyku. Mam stosowac cos typowo do skor na boczki i deske? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. @H4mm3R Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Smialo mozesz jezdzic. Sruby mozesz zostawic te, lub kupic troszke dluzsze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.