Treść opublikowana przez muunv
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Jakie et felg masz teraz? Moze sruby beda akurat. Do dystansow zawsze dostajesz nowe sruby. Tzn zawsze... Jak kupisz w komplecie. Firma sama dobiera odpowiednie. Dystanse mozesz kupic przelotowe. Zakladasz na piaste, na to fele i srubami przykrecasz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Do najlepszych avantow to sporo brakuje, ale dzieki za cieple slowa Letni setup, wrzuce pewnie dopiero na poczatku kwietnia. Dystans bedzie na 100% tylko musze najpierw wrzucic kola na auto i pomierzyc odleglosci Nie wiem czy ona byla w A8 D3.. Napewno byla w RS6 C5. Na Twoim miejscu bym wrzucil to samo co ja. Narazie opini o tych oponkach nie moge wyrazic, ale baaaaardzo duzo osob je polecalo. Mysle, ze nie bez powodu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Pokaz screen’y jakich apek i co wyskakuje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Sory za OT ale sam mialem najpierw 1bv. Nie siedzi za wysoko. Zlikwidowac ten problem mozna talerzykami z b5. Przod siadzie nizej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Mam -45mm i przy 225/49 nic nie tarlo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Przy 18” i bv to 215-225/40. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Szukaj miedzy 7.5-8.5j. Et w zaleznosci od J. Opona to mysle, ze 225/45. Na tyle kola sa troche glebiej osadzone, wiec idealnie felg nie dobierzesz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Gratuluje wytrwalosci w modach silnika. Troche roboty Cie czeka i juz kawalek za Toba Kolo dobre, nawet bardzo dobre. Co do opon to faktycznie uwazaj na 235 przy 9j... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
245 bedzie za szeroko i bedzie tarlo jak pisze FroS-t. Na 9j 235 lub 225 z delikatnym naciagiem. Jezeli nie chce sprzedac samych felg to nie wiem czy gra warta swieczki. Bo bedziesz musial sie bawic w sprzedaz :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki Co do DRL to ja zamawialem tutaj : Zobacz, co znalazłem w AliExpress https://www.aliexpress.com/item/32581119769/32581119769.html Podswietlenie tablicy bylo juz, jak kupilem samochod. Nie wiem co tam siedzi, ale trzyma sie baaaaardzo dlugo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Nigdy nie dobierzesz felg tak, zeby szly idealnie z nadkolem. Zawsze cos bedzie brakowac, albo bedzie wystawac. Lepiej zeby brakowalo i dobrac dystans. Tak, 30mm zalatwi sprawe. Ew mozesz jeszcze wrzucic na przod talerzyki z b5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Kup sobie springi -30/35/45mm. Ew chociaz 1bv lub be. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Bez dystansow sie nie obejdzie, jesli wezmiesz to et ktore podales. Przy 8.5j to ET 32-35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Baby.. :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
@Kolkov ja niestety musialem zrezygnowac z Bukowinh w tym roku z przyczyn osobistych.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Albo mi sie wydaje, albo masz krzywo ramke zalozona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
@H4mm3R Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Gratuluje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Przeciez sa moduly do BT, z tego wiem nie potrzebne sa dwa gniazda AUX. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Jak ja Ci zazdroszcze tej dziury w dachu... Ehh Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
No ja bede musial zrobic jakies 200. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
No ja bede musial zrobic jakies 200. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk