Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    *łeB ! :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, dokladnie. Dystans na samym koncu. Najpierw pomierz wszystko i dobierz odpowiedni dystans. Masz teraz alu? Z jakim ET? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakie et felg masz teraz? Moze sruby beda akurat. Do dystansow zawsze dostajesz nowe sruby. Tzn zawsze... Jak kupisz w komplecie. Firma sama dobiera odpowiednie. Dystanse mozesz kupic przelotowe. Zakladasz na piaste, na to fele i srubami przykrecasz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Do najlepszych avantow to sporo brakuje, ale dzieki za cieple slowa Letni setup, wrzuce pewnie dopiero na poczatku kwietnia. Dystans bedzie na 100% tylko musze najpierw wrzucic kola na auto i pomierzyc odleglosci Nie wiem czy ona byla w A8 D3.. Napewno byla w RS6 C5. Na Twoim miejscu bym wrzucil to samo co ja. Narazie opini o tych oponkach nie moge wyrazic, ale baaaaardzo duzo osob je polecalo. Mysle, ze nie bez powodu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Pokaz screen’y jakich apek i co wyskakuje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Sory za OT ale sam mialem najpierw 1bv. Nie siedzi za wysoko. Zlikwidowac ten problem mozna talerzykami z b5. Przod siadzie nizej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Mam -45mm i przy 225/49 nic nie tarlo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Przy 18” i bv to 215-225/40. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Szukaj miedzy 7.5-8.5j. Et w zaleznosci od J. Opona to mysle, ze 225/45. Na tyle kola sa troche glebiej osadzone, wiec idealnie felg nie dobierzesz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Gratuluje wytrwalosci w modach silnika. Troche roboty Cie czeka i juz kawalek za Toba Kolo dobre, nawet bardzo dobre. Co do opon to faktycznie uwazaj na 235 przy 9j... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. 245 bedzie za szeroko i bedzie tarlo jak pisze FroS-t. Na 9j 235 lub 225 z delikatnym naciagiem. Jezeli nie chce sprzedac samych felg to nie wiem czy gra warta swieczki. Bo bedziesz musial sie bawic w sprzedaz :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Dzieki Co do DRL to ja zamawialem tutaj : Zobacz, co znalazłem w AliExpress https://www.aliexpress.com/item/32581119769/32581119769.html Podswietlenie tablicy bylo juz, jak kupilem samochod. Nie wiem co tam siedzi, ale trzyma sie baaaaardzo dlugo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Nigdy nie dobierzesz felg tak, zeby szly idealnie z nadkolem. Zawsze cos bedzie brakowac, albo bedzie wystawac. Lepiej zeby brakowalo i dobrac dystans. Tak, 30mm zalatwi sprawe. Ew mozesz jeszcze wrzucic na przod talerzyki z b5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Kup sobie springi -30/35/45mm. Ew chociaz 1bv lub be. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Bez dystansow sie nie obejdzie, jesli wezmiesz to et ktore podales. Przy 8.5j to ET 32-35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Baby.. :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. @Kolkov ja niestety musialem zrezygnowac z Bukowinh w tym roku z przyczyn osobistych.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Albo mi sie wydaje, albo masz krzywo ramke zalozona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. @H4mm3R Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Gratuluje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Przeciez sa moduly do BT, z tego wiem nie potrzebne sa dwa gniazda AUX. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Jak ja Ci zazdroszcze tej dziury w dachu... Ehh Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. No ja bede musial zrobic jakies 200. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. No ja bede musial zrobic jakies 200. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.