Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Duzo osob je polecalo [emoji6] Na 8j to Ty szukaj 215 [emoji3] Za malo? Da sie rade [emoji4] Masa wlasna 1780kg, nosnosc jednej opony to 560kg. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Oponki juz przyjechaly. Teraz czekam na felgi, az wroca z regeneracji [emoji1303] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Ja od siebie do opon polece to : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5432702223 Co do szamponu to najlepiej z neutralnym ph, moge polecic to : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5982138673 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Taki rozmiar byl w a6. U nas w b6/b7 nie potrzebne sa tak szerokie opony. Poza tym przy nie ktorych ET opona moze trzec o nadkola. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. W acztery tego raczej nie upchasz Wydaje mi sie, ze moze to podejsc do Merca ale nie jestem pewien. Cos mi sie kojarzy, ze w ML W163 mialem podobne et. Ale nie jestem pewien, juz sporo czasu minelo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Moje pierwsze pytanie w Bukowinie do Ciebie - dlaczego nie masz czarnych srodkow lamp? @afroo. Gdzie dorwales podstopnice i pedaly do automatu? Ja szukam i szukam :/ W koncu ujze Twoja furke na zywo w Bukowinie Zakladasz lato czy na zimie gnasz w gory? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Dzieki@FroS-t Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Polecisz cos wartego uwagi? Sam naloze cos takiego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Polecisz cos wartego uwagi? Sam naloze cos takiego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Tylko wyciecie... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Fele nie dlugo wroca z malowania. Co polecacie na nie polozyc? Zwykly wosk typu soft99 lub np HiTemp FinishKare? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Sluszna cena za 19 lopaty rs w dobrym stanie, bez opon to +\- 1500-2000zl. Ja zaplacilem za swoje cos kolo 1000-1200zl ze zjechanymi oponami i podrapanymi frontami. Regeneracja czyli ew prostowanie plus malowanie 480-900zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Trafiles dobry egzemplarz do dlubania Nagraj jak to chodzi. Dobrze, ze manual Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Siemanko 1.8t q. Dobrze celujesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Czyli nigdy nie wiesz na jakie auto trafisz.. :/ Troche kasy na sam poczatek wladowales w remont. Oby teraz silnik sluzyl jak nalezy Co masz w wyposazeniu? Gdzie podnosiles moc? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Zaciski wyszly bardzo fajne, dobry kolor Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. 1,2,5. Za Pompei bedziesz musial sporo zaplacic Najlepiej Poszuac chyba lopat z RS. Sam takie kupilem na lato, tylko 9J. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. muunv odpowiedział(a) na JackGrant's temat w Mazowieckie
    Jesli jeszcze nikogo nie znalazles to np. biggman z Siedlec. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na Bojka1 temat w Mazowieckie
    Nie okolice, ale warto im oddac felgi. Firma PROFIL w Rykach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Mialem rozne opony zimowe, zdecydowalem sie na zakup nowych Nokian WR D4. Jezdze drugi sezon i jestem z nich najbardziej zadowolony. Daja rade w kazdym terenie, snieg, deszcz. Szczerze moge je polecic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Po pierwsze to masz troche za szerokie opony. Kup sobie 225/40/18. Co do opon to np. Dunlop Sport Maxx RT, Uniroyal RainSport 3, Hankook, Nokian. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.