Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Co prawda to prawda Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Klasyka zawsze na czasie Na 9j to i 215 mozna upchnac Zastanawiam sie czy juz na 235 bedzie delikatny naciag... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Zakupy udane ! 19x9j ET 44 OEM Audi W przyszlym tygodniu felgi jada do malowania Teraz stoi pytanie, jakie opony? Waham sie miedzy 225, a 235/35. I oczywiscie cos, co ladnie sie ulozy na feldze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
:D :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Szkoda, ze te wklady zegarow sa takie drogie. :bad: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Mi smiga normalnie. Moze wyl i wl tel? Jesli to ich blad, to obstawiam, ze zaraz wyjdzie poprawka Ew mozesz wyszukac operatora recznie. Moze pomoze... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Pompei lub 3sdm? [emoji14] Co ja bym dal za 4ery osiemnastki, ehh :D A jescze jakby byly „nowe” :marzy: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Uzyj Mothersa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dziwna jazda (coś z kolami)
Nie wiem jaki koszt... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dziwna jazda (coś z kolami)
No to ja obstawiam przeguby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dziwna jazda (coś z kolami)
Napewno nie przegub? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Gdy zimny cieżko odpala
Kiedy wymieniales filtr paliwa? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi/A4/1.8T/byMartinger416
Zapowiada sie ciekawie Powodzenia w modach! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy warto kupić 3.0 tdi 233km a4 b7?
Przygotuj sie na typowe bolaczki. Podwieszajace sie klapy kolektora, jesli skrzynia bedzie automatyczna, to tez uwazaj. Moze byc zajechany konwerter. No i wiadomo - rozrzad. To jest droga zabawa. Generalnie auto malo awaryjne z tym silnikiem, ale jak cos padnie to i koszty naprawy nie sa male. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk