Treść opublikowana przez muunv
-
Instalacja LPG a brak dokumentów. Niemcy.
Jeżeli znasz niemiecki, to zadzwoń do odpowiedniej instytucji w DE i się zapytaj. Ew poproś kogoś, kto zna niemiecki. Nawet mejla możesz im wysłać z zapytaniem
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Jaki koszt zestawu naprawczego rolety?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Niestety zostawie to dla siebie, czego uzywam
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Nie wiem co Wy widzicie w tym kolor luku. Nadaje sie do d*upy. Macie na zdjeciach srodek wyczyszczony kolor lukiem. Po lewo kolor luk, po prawo moj specyfik. 50/50 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kierownica multi
Nie wiem i nie chce wprowadzac w blad z przyciskiem „mode”. Tak, musisz zobaczyc jakie masz nr czesci. Bardzo mozliwe, ze ktoras czesc sie nadaje. U mnie np pomimo tego, ze nie mialem multi, to modul mialem pod multi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Ew mozesz wziac et nawet to 47 i wrzucic dystans Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Ronaldinho, bedzie pasowac ale bedzie strasznie schowana do srodka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stan Oleju
@wrclaguna moze bedzie wiedzial Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lampy Depo czy Tyc?
Jesli koniecznie cos miedzy tymi dwoma to tylko Depo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stan Oleju
Mozliwe. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Różnica między dwiema płukankami...?
Nie masz dozowania na opakowaniu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem VAG Eepromer
Jak bym sprobowalem innej wersji, tak jak pisze Kamil. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kierownica multi
Nie, kiera nie bedziesz mogl obslugiwac, jezeli dobrze zrozumialem pytanie. Co do tego czy moga zostac jakies czesci to raczej nie. Zreszta, wszystki nr czesci masz opisane w temacie o kierze multi oraz fisie. Modul i tasma musi zostac zmieniona. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Światła dzienne
Przekaznik i jakas normalna barwa swiatla. Zeby nikogo nie oslepialy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
http:// Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
nie dogrzewa sie silnik
A patrzyles na vcds jaka temp pokazuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do 2,0T
Ew mozesz zmienic na Motul. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do 2,0T
Ew mozesz zmienic na Motul. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z łopatkami do zmiany biegów
No to popros znajomka lub kogos z forum kto ma taki kabel i mieszka w Twojej okolicy. Ew trzeba je na nowo zakodowac i tyle. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Kupno felg zimowych, opon - dylemat + pytanie.
Ja pompuje 2.3 jak latam sam. Na full auto pompuje 2.5-2.6 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Czyli dalej California Scient najlepsza? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk