Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Co to za zapch? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Czyli tak jak sugerowalem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Tu masz talerzyki obnizajace przod http:// https://a4-klub.pl/topic/311267-obni%C5%BCenie-talerzykami-spr%C4%99%C5%BCyn-od-a4-b5/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. No to nie wejdzie z takik et. Tzn wejdzie ale bedzie h*j wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Zalezy jakie ET chcesz wrzucic. Pewnie dobre katy trzeba bedzie ustawic. Mial jeden kolega 10j w b7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. No musze przyznac, ze jak na warunki domowe to kawal dobrej roboty Gratuluje zapalu i efektu. Zanim wrzucisz je na samochod to poloz na nie jakas „powloke” lub cos podobnego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Siemasz Przedstaw cala fure razem z fotami w dziale „moje Audi”. Co do wyposazenia to wbijaj vin w dekoder lub popros kogos z forum kto ma dostep do tego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Fajna sztuka Ciekawie sie prezentuje. Kto Ci bedzie modzic silnik (mapa)? Wrzuc wiecej fotek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Rozbierz to wszystko, sprobuj moze czyms delikatnie przesmarowac? Co do awaryjrk to tak jak pisze GreGoriO. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Tu masz wszystko. http:// https://www.oponeo.pl/artykul/indeks-nosnosci-opony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tasme z tego co pamietam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. 91 Ci wystarczy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Mialem napisac -wrzuc wiecej fotek. Ale spojrzalem na blachy i znam auto dobrze Dobry zakup Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Wez Nokiany. Opony warte swojej ceny i godne uwagi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na savio temat w Audi A4 B5
    To podlacz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Rotation masz na zewnatrz. Ma byc w dobra strone strzalka kierunku. W ta, w ktora kreca sie kola. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Nokian wr d4. Wiec masz na 100% napis „rotation” i strzalke. Jesli strzalki wskazuja dobry kierunek jazdy to jest okej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Opony sa kierunkowe? Masz na nich napis „rotation” ? Albo jakies strzalki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. muunv odpowiedział(a) na savio temat w Audi A4 B5
    Podlaczales pod kompa? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Luz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Kup sobie oem takie jak zdjecia wstawiles i bedzie okej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.