Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. No tu masz racje, Avus by wygladal lepiej... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Ta ktora wrzuciles w linku wejdzie bez problemu. 19” ma prawo bytu w b7, jak najbardziej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. No nie bede sie klocil ale dla mnie wyglada jak pomalowana stalowka na pierwszy rzut oka Ale skoro alus to bedzie psowac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Przeciez to stalowka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. No chyba tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Smialo mozesz brac te kola bo beda pasowac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Witamy kolejna osobe plci pieknej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. muunv odpowiedział(a) na thefast temat w Audi A4 B6/B7
    Kup nowy klucz, zmien grot, zakoduj i po sprawie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv odpowiedział(a) na Instincts temat w Audi A4 B6/B7
    Najpredzej obudowa termostatu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Zaloz na samochod i zmierz jakoe dobrac Masz tu filmik, ktory Ci wszystko wyjasni. http:// Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. muunv odpowiedział(a) na ziko02 temat w Audi A4 B8
    Ten kto modyfikowal Ci auto, powinien Cie nakierowac na to, co jest do wymiany. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Oem to okolo 90zl za sztuke z tego co pamietam w aso. Te mnie wyszly ~30zl za 2 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Dzieki za mile slowa Nam razem jest bardzo dobrze! Zawital w koncu listonosz z emblematami z Aliexpress Od razu wyladowaly na aucie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Mi starczylo na b7 bez dwoch ostatnich szyb i Porsche Cayenne tez bez ostatnich szyb. Koledze starczylo na Vectre C i RR Sport bez ostatnich dwoch szyb. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Facelift b6 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Ja mialem i polecam. Uzywam tego ja i moi koledzy. Wszyscy zadowoleni. Szkoda tylko, ze starcza max na dwa auta. Przedni szyba i boczne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Jestem tego samego zdania. Mialem jedno i drugie. Tylko Q Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Wiem, sam mam lustra z s4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. No stary, kawal kebla Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Oem nakladki s4? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. No to moze cos od Tomnika? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. To zalezy czy chcesz zwykle zolte, czy jakies ledowe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.