Treść opublikowana przez muunv
-
Stan Oleju
Ja bym wykrecil swiece, wyczyscil i wrzucil jeszcze raz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi 18 a zawieszenie
No to bierz et43 i dorzucisz dystans. Tylko uwazaj na pod*ebki. Bo masa ich jest w necie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
To trzeba tez zmienic zaczepy rolety? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stan Oleju
Nie wywala bledu zadnego na kompie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Mi nie dziala. Pobieram ale wywala mnie z tej apki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
DYSTOM to sprawdzona firma. Lepiej kupić ich lub RR Custom (choć tutaj nie wiem jak z jakością) niż no name.
-
Felgi do 1.8t 163km
Nie włożysz 15". Z resztą to by było bez sensu. To w ogóle nie wygląda. Kup 16".
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Powinno być okej.
-
JAKIE ŚRUBY DO KÓŁ STALOWYCH
Koła zwykłe tzn?
-
A4 B7 3.0 TDI jaka stalówka na zapas
To jest najlepsze rozwiązanie.
-
Felgi Audi 7Jx17H2 ET54 czy będą pasować?
Jakie masz teraz obecne et i J?
-
Felgi z audi a6 do a4
Jeśli to nie są ori w dodatku 19" to się w to nie pakuj. Zobacz na yt jak sie gną podjeby. Odradzam ich zakup.
-
Szerokość opony a felga
Będzie i wyglądać i bezpiecznie.
-
Nakładki plastikowe poszerzające błotniki
Uderz najlepiej do Maxton Design. Oni zajmują się takimi rzeczami.
-
Felgi 18 a zawieszenie
Bierz profil 40. Bo jeżeli będziesz chciał zejść zawiasem w dół, to z 45 możesz mieć problem. Myśl przyszłościowo 5x112, piasta 57,1mm. Co do ET, to już kwestia indywidualna. Możesz kupić et43 i wrzucić dystanse, zeby koło szło równo z nadwoziem. Możesz kupic fele z et 35 i już będzie w miare wyglądać. Ogólnie przy 8j na przód et 29/30, na tyl 28 w góre. Ale to jest kwestia tego, czy chcesz się bawić w dystanse. Nie kupisz felg z idealnym et. Co do obcierania, to nic obcierać nie będzie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Poproś ich o szczegółowy kosztorys.
-
Tłumik środkowy
Masz 1.8T, więc puść prostą rure. Nie baw się w tłumiki
-
Wyjącą pompa wspomagania
Nie wiem czy jest sens ją regenerować. Nie lepiej kupić używke? Koszt 100-150zł. Wiem, że jest ryzyko, że znów się rozleci. Ale koszt regeneracji może mijać się z celem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry wybór, wal w quattro Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Popalone wtyczki od żarówek ?
Tak jak pisze @michcio28810. Nic innego bardzo nie wymyślisz.
-
Żarówki led, jakie?
Ja na Twoim miejscu odpuściłbym led. Kup normalne H7 i nie cuduj. Ew z białą poświatą.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ma ktoś sprawdzony kalkulator spalania ON na ios?