Treść opublikowana przez muunv
-
B7 Crew
Nr jest. Tez pracuje w aso m.in Audi ale u nas sa same nowe auta i nie zdarzylo sie, zeby jakis mial 19” lopaty z rs. Teraz pytanie. Ile mozna za nie zaplacic? Z tego co widac na zdjeciach w ogloszeniu, sa troche ranty zjechane. Wiec tak czy siak bede chcial je oddac do renowacji - koszt 500-700zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Ja bym przemalowal na jakis oczojebny kolor. Nawet jakis fiolet Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za felga?
Oryginal. U mnie w temacie masz nr tej felgi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Zadnych kamer, swiadkow? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Aliexpress
- B7 Crew
-
Srebrna BRD by shakal
Niby dlaczego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Skoro masz 1be to jest sens bawic sie w -35mm? To tylko 1.5cm. Lepiej uderz w -45mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Od S4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Po nowym roku odzywam sie do@Woszu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Trafiony prezent od Mikołaja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie, Przede wszystkim spokojnych swiat! Zdrowych, spedzonych w gronie rodziny, prezentow pod choinka co nie miara i usmiechu na twarzy! [emoji6] [emoji320][emoji319][emoji319] No i kasy na mody! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
U mnie cos takiego bylo, aluat zaczelo sie to jak ruszalem w dluzsza trase i padal deszcz Rozebralem mechanizm, przesmarowalem i dziala do dzis bez zarzutu. A zaczelo sie to jakos w maju tego roku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Co sie stalo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Rozje*ales system. Nie jedno nowe auto wysiada przy Twoim. Szykuj polki na nagrody Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Latwo, ale nie ciagnij na chama Lepiej delikatnie ro robic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Ile mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Grudzien, sniegu nie ma.. Auto troche ogarniete, wiec glupio bylo nie zrobic kilka foci na setupie zimowym Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk