Treść opublikowana przez muunv
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dla mnie nadal wiele produktow to smietnik. Jedynie aktywna piana sie nadajd od SG. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
1. ADBL 2. ADBL 3. ADBL Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znajdzie ktos jutro chwilke po 14, zeby wylaczyc swiatla USA w b7 vagiem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Polecane opony letnie
Ja juz sie orientuje jaka cene mi dadza na 225/35/19 Uniroyal RS 3FR z indeksem Y. Cena wyjsciowa 494zl za sztuke. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Polecane opony letnie
Sadzisz, ze to dobra opona na lato? Pytam, bo sam stoje przed wyborem 19” letnich... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 2.0TFSI#BWE#Quattro#S-line#Heble S4# by Hołowczyc20 - Sprzedane
W takim razie, dawaj nagranie jak chodzi ten wydech Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Swiete slowa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mi rowniez Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Do wyboru mam 3 woski. Ktory bedzie najlepszym wyborem do LY7J? 1. 2. 3. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 2.0TFSI#BWE#Quattro#S-line#Heble S4# by Hołowczyc20 - Sprzedane
Z opisu prezentuje sie kozacko Ile masz teraz kucy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolejna osoba plci pieknej Bedziesz sama grzebac w swojej myszce...? :kox: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
B8? Nie zdradzaj B7 Crew [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Powinno byc akurat. Za slabe nigdy raczej nie bedzie Musi byc sila, zeby wypchnac klape. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BMW 630i by SHITERS
No ciekawa sztuka Jak z kosztami utrzymania? (czesci, paliwo) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0 TDI 204 km rozrząd.
Takie koszty? Proponuje poszukac koledze jakiegos znajomka, ktory pracuje w sklepie z czesciami samochodowymi. Wtedy rozrzad po cenie hurtowej mozna dorwac za +/- 2000zl. Wiec sporo zostaje w kieszeni. A za robote to kazdy Cie policzy, bo niestety rozrzad jest z tylu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 b7 fotele s-line
Ja jestem zdania, ze skora i tak bardziej sie niszczy gdy robimy krotkie trasy. Czesciej wsiadamy i wysiadamy, fotel aie wyciera. Aczkolwiek systematyczne czyszczenie napewno pomoze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Az 4 sprezyny pod klape? 1szt na strone nie styknie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dojazdówka pod heble 320 ?
Tak, ale tylko alus z odpowiednim et i szerokoscia. Stalowka nie podejdzie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Polecane opony letnie
Jakie opony do 2000-2500k? Chodzi mi konkretnie o 225/35/19. Bedzie delikatny naciag, wiec opona musi sie ladnie rozlozyc. Moze Hankook? 19” to kawal opony, nie chce Chinczykow. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk