Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Co ma sie stac z olejem? Poczytaj w internecie co sie dzieje z olejem od takich odleglosci. Zazdrosc? Nie badz smieszny To raczej troska o Twoja kieszen. Ale czy kupisz na takie dojazdy takie auto, to Twoja sprawa. Wedlug mnie to nawet V12 kup i dojezdzaj takie odleglosci. Tak czy siak. S4 B5 to dobry wybor. Masz Q i bardzo dobre osiagi. Musisz wylozyc 20-30k. Pakiet startowy to kilka stow, zalezy co tam np. w zawieszeniu i pod spodem piszczy. Uwazaj na turbiny bo to droga zabawa. I tyle. Jak cos kupisz to dawaj temat na forum Powodzenia! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Do Was obu Zawsze co innego na zywce niz na zdjeciach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. 1. Bez sensu meczyc auto na 2km dojazdow.. Ciekawy jestem co stanie sie z olejem od takiej jazdy. 2. Kupisz od 20-30k. 3. Kazde auto moga Ci ukrasc. Choc bys jezdzil duzym Fiatem, to komus moze sie spodobac, kto ma lepkie rece. Najlepiej wykupic AC. Pytanie czy ubezpiecza z AC takiego wiekowe auto. Ale tego nie wiem bo sie nie znam na tym. 4. Oleje, filtry, moze rozrzad? Musisz uwazac na dwie turbiny. Przed zakupem najlepiej go wsadzic na sciezke diagnostyczna i bedziesz wiedzial co w trawie piszczy. Co do silnika to rzeczy raczej beda wychodzic w trakcie. 5. Rower. Jeszcze 24k Ci zostanie na glupoty. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Pokazalem chyba wszystkie mozliwe, wybor padl na SE w kolorze Golden Rose. Dzieki wielkie za pomoc panowie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Jest moze temat na forum? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Polecam odwiedzic@spanky Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Jezeli masz nowa zmieniarke i wszystko podlaczyles zgodnie z intrukcja, a dalej nie dziala, to reklamuj ja. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Nie wiem czy trzeba. Ale mozesz zerknac, czy zmieniarka automatycznie Ci nie zmienila dzwieku tylko na jedna strone. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Wejdz w sterowanie w radiu. Moze zmienia Ci strony w aucie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ja mam 7, ale dla niej za duzy. Obecnie ma 5s i kazdy wiekszy tel jest „ogromny” Jak narazie przewaza SE. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Dzieje sie cos w temacie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wiem, ze Livigno o te sprawy ale nie wierze, ze nic sie przy aucie nie dzieje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wyglada calkiem zacnie Sam program planujesz czy cos wiecej? Co tam masz w srodeczku? Coz to za petarda w tle? (Czerwony Avant B6). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Ja od siebie rowniez polece dystom. Caly poprzedni sezon smigalem na ich dystansach. Zero problemow. Aczkolwiek teraz, chyba zdecyduje sie na RRCustom. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ja od siebie rowniez polece dystom. Caly poprzedni sezon smigalem na ich dystansach. Zero problemow. Aczkolwiek teraz, chyba zdecyduje sie na RRCustom. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Ja na 16” z tego co kojarze to nie mam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Raczej przetwornica. Albo cos Ci nie laczy Jesli konczylby sie zenek, to zmienil by Ci barwe. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Dobre felgi Na przod 15/17mm i na tyl 20mm dystansik [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Lepiej nie omijaj. Wyglinkuj zeby wosk mial sie czego trzymac. Glinkujac zbierasz syf. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Nie stresuj mnie na zapas Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Sory, w tapatalku nie widze info o uzytkowniku. 245/40/18. To fabryczny rozmiar b8. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Nie mozesz ich wystawic bez podawania modelu, do jakiego wejda? Podaj tylko same parametry. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Dostepne sa praktycznie same 88y z Uni w pl :/ Bardzo nie widzialem innych. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.