Treść opublikowana przez muunv
-
Przesiadka z A4 B6 do S4 b5 Pytania czy warto ?
Co ma sie stac z olejem? Poczytaj w internecie co sie dzieje z olejem od takich odleglosci. Zazdrosc? Nie badz smieszny To raczej troska o Twoja kieszen. Ale czy kupisz na takie dojazdy takie auto, to Twoja sprawa. Wedlug mnie to nawet V12 kup i dojezdzaj takie odleglosci. Tak czy siak. S4 B5 to dobry wybor. Masz Q i bardzo dobre osiagi. Musisz wylozyc 20-30k. Pakiet startowy to kilka stow, zalezy co tam np. w zawieszeniu i pod spodem piszczy. Uwazaj na turbiny bo to droga zabawa. I tyle. Jak cos kupisz to dawaj temat na forum Powodzenia! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Do Was obu Zawsze co innego na zywce niz na zdjeciach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przesiadka z A4 B6 do S4 b5 Pytania czy warto ?
1. Bez sensu meczyc auto na 2km dojazdow.. Ciekawy jestem co stanie sie z olejem od takiej jazdy. 2. Kupisz od 20-30k. 3. Kazde auto moga Ci ukrasc. Choc bys jezdzil duzym Fiatem, to komus moze sie spodobac, kto ma lepkie rece. Najlepiej wykupic AC. Pytanie czy ubezpiecza z AC takiego wiekowe auto. Ale tego nie wiem bo sie nie znam na tym. 4. Oleje, filtry, moze rozrzad? Musisz uwazac na dwie turbiny. Przed zakupem najlepiej go wsadzic na sciezke diagnostyczna i bedziesz wiedzial co w trawie piszczy. Co do silnika to rzeczy raczej beda wychodzic w trakcie. 5. Rower. Jeszcze 24k Ci zostanie na glupoty. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki tel do 2000?
Pokazalem chyba wszystkie mozliwe, wybor padl na SE w kolorze Golden Rose. Dzieki wielkie za pomoc panowie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zmieniarka Yatour Pomocy
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4/B7/Avant/Sline/2.0 BPW
Jest moze temat na forum? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co zrobić z 1.9tdi 130km zeby zwiększyć moc
Polecam odwiedzic@spanky Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zmieniarka Yatour Pomocy
Jezeli masz nowa zmieniarke i wszystko podlaczyles zgodnie z intrukcja, a dalej nie dziala, to reklamuj ja. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zmieniarka Yatour Pomocy
Nie wiem czy trzeba. Ale mozesz zerknac, czy zmieniarka automatycznie Ci nie zmienila dzwieku tylko na jedna strone. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zmieniarka Yatour Pomocy
Wejdz w sterowanie w radiu. Moze zmienia Ci strony w aucie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki tel do 2000?
Ja mam 7, ale dla niej za duzy. Obecnie ma 5s i kazdy wiekszy tel jest „ogromny” Jak narazie przewaza SE. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Krystek cos za cicho siedzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje Audi B7/ASB/2xsline/Recaro
Dzieje sie cos w temacie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wiem, ze Livigno o te sprawy ale nie wierze, ze nic sie przy aucie nie dzieje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4/B7/Avant/Sline/2.0 BPW
Wyglada calkiem zacnie Sam program planujesz czy cos wiecej? Co tam masz w srodeczku? Coz to za petarda w tle? (Czerwony Avant B6). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
Ja od siebie rowniez polece dystom. Caly poprzedni sezon smigalem na ich dystansach. Zero problemow. Aczkolwiek teraz, chyba zdecyduje sie na RRCustom. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
Ja od siebie rowniez polece dystom. Caly poprzedni sezon smigalem na ich dystansach. Zero problemow. Aczkolwiek teraz, chyba zdecyduje sie na RRCustom. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Ja na 16” z tego co kojarze to nie mam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 2.0TFSI / Quattro / Gwint / 19" / 260KM 368Nm - by Kuli$
Raczej przetwornica. Albo cos Ci nie laczy Jesli konczylby sie zenek, to zmienil by Ci barwe. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
Dobre felgi Na przod 15/17mm i na tyl 20mm dystansik [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Lepiej nie omijaj. Wyglinkuj zeby wosk mial sie czego trzymac. Glinkujac zbierasz syf. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Nie stresuj mnie na zapas Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony letnie
Sory, w tapatalku nie widze info o uzytkowniku. 245/40/18. To fabryczny rozmiar b8. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi 8,5 10 j czy wejdą
Nie mozesz ich wystawic bez podawania modelu, do jakiego wejda? Podaj tylko same parametry. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dostepne sa praktycznie same 88y z Uni w pl :/ Bardzo nie widzialem innych. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk