Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Ispiri. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. O nic sie nie martw. Maja kolnierze. Na bezpieczenstwi nie wplywaja. Byle bys mial odpowiedni sruby. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Takie auta milo sie oglada, ale tak zrobione zdjecia jeezcze lepiej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. 2x15/17mm na przod, tyl 2x20mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. 235 tez bedzie spoko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. To nie flat five. Flat maja szersze ramiona, mniejsze przerwy. Z tego co wiem nie wychodzily w 19” (tu moge sie mylic*). Mi to wyglada na jakies Mercedesowskie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Nie da sie :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Nie oszukujmy sie... Kazdy lubi poszalec na drodze. Tym bardziej w zakretach. Ja ubostwiam trase Zakopane - Poprad, przez Lysa Polane. No tam mi duzo bieznika ubywa :D Ale mialem wrazenie, ze wybieram dobre opony.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Nie stresuj mnie, kupilem nowki na ten sezon... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @qruku trzeba dolozyc rezystory. Ale to koszt max 20zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Bede to zobacze. Moze jeszcze beda Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Podrzuc link. Na 90% bede jutro na Bemowie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zamow te jesli chcesz sprawdzone. Mam je ja i@blade13. http://s.aliexpress.com/a2ArYVZZ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Tutaj masz wszystko - http:// http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?43431-Audi-b5-A4-Turbo-Stance-build-Norway Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Podejda p&p. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http:// https://srubydofelg.pl/jak-dobrac-srube-/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Si. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Damianq sciagnij obecne fele, wyciagnij sruby. Wloz srube w 19” i zobacz ile wystaje. Jesli wystaje min. nie wiem... Kurde z 2cm to bedzie okej na starych srobach. Do dystansow dostaniesz dluzsze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Noo.. Jak mi dolozysz do b8 to napewno Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Oby. Bo juz 3 rok sie wybieram. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jedyna ktora nie marudzi Teraz to juz niestety za pozno... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bym wiedzial, ze tak sie to skonczy to bym nie rezygnowal. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Baa, nawet zaliczke wplacilem. Ale jak baba sie uprze to nie ma przebacz. Teraz ani kobity, ani BT. Ogolnie grubsza sprawa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Damianq zrob tak jak@FroS-t pisze. Kup dystanse razem ze srubami i nie bedzie Cie bolala glowa. Wszystko samo Ci dobiora. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli moge cwaniakowac, bo do BT nie jade.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.