Treść opublikowana przez muunv
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No to zes sie rozpisal..... Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Passat b5 2004 ciężko pali
Zacznij od najprostszych rzeczy, a nie od razu wtryski. Nie ma co sie na wstepie dolowac. Patrzyles napiecie w aku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Uciazliwe skrzypienie
Dzis sprobuje namierzyc te gumy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Zamiast pochwalic to Cie zdoluje :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie felgi 16'' do audi b7 3.0 tdi
Stalowki nie podejda pod 320mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Efekt kozak :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kupno felg zimowych, opon - dylemat + pytanie.
Powiem Ci tak. 17” na zime jest okej. Na lato minimum 19”. Sam mialem 18” i zaluje, ze od razu nie wzialem 19”. Poprostu trzeba uwaznie jechac, a nie na kazdej drodze rura Jak chcesz miec komfort i nie bac sie o fele to zostan przy 17, tylko 18 wzwyz juz jakos wyglada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Uciazliwe skrzypienie
Ja nie chce podnosic tylu... Te gumy na przod maja jakis nr? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Oni sa glupi czy nie normalni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Uciazliwe skrzypienie
Nie pamietam czy juz poruszalem temat czy nie ale zaczne od nowa. Mam zawias -45mm hr, kupilem nowy od Trewora87. Problem wyglada tak. Podczas jazdy po rownych drogach wszystko jest okey. Ale gdy tylko chce dojechac do domu gdzie nie ma asfaltu i jest tylko utwardzony piach, sa dolki na ktorych moj samochod niemilosiernie skrzypi !! :bad: Nie jest to noc w srodku tylko zawieszenie. Mam to od poczatku zalozenia sprezyn. Nie sa zalozone do gory nogami. Jedynie gumy pod springi sa juz mocno wygniecione. Zagldalo tam juz wielu specow i kazdy rozklada rece. Moze rozporka na przod cos pomoze? Mial ktos podobny problem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Popieram kolege Mialem w to lato 18” i ciesze sie, ze nie kupilem nowych opon. Na przyszly sezon tylko 19”. Ale trzeba „dojrzec” do tego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie śruby do felg
Tego akurat nie wiem i nie pamietam... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie śruby do felg
Zobacz moj temat z b6. Kupilem na takich felgach jak wstawiles zdjecie i byly sruby stozkowe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie śruby do felg
Kup takie jak Ci napisalem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie śruby do felg
Stozek. Kule sa przewaznie do stalowek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Tu w serii jest 320? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi po regeneracji
Naloz powloke napewno. Do tego rekawica ktora bedzie tylko do felg lub szczotka tylko z delikatnego, miekkiego wlosia + srodek do felg ADBL lub Tuga. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opony letnie Seat Ibiza 6J
No to 205 lub 215 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B6] FIS - Zniknęła opcja dwóch komputerów pokładowych
http:// http://lmgtfy.com/?q=Kodowanie+fis+a4+b7+a4+klub Pierwszy link. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Jaki koszt plastiku pod przelaczniki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B6] FIS - Zniknęła opcja dwóch komputerów pokładowych
Zakoduj fis na nowo i na cud nie czekaj. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Zaje*ista furmanka. Fajnie pomodzona i dobra wersja Marzy mi sie dziura w dachu Jaka fele wrzucasz na lato? Nie zakladaj mniejszej niz 18 Powodzenia w dalszych modach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niedziałające głośniki tył.
Sprawdz najpierw instalacje. Moze z tylu w boczku przy subie masz cos nie podpiete? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
rns-e wzmacniscz antenowy???
Bez wzmacniacza to za bardzo radia nie posluchasz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z odpalaniem.
Kiedy wymieniales filtr paliwa? Ja mialem podobnie przez rozwalony filtr. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk