Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. No to zes sie rozpisal..... Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Zacznij od najprostszych rzeczy, a nie od razu wtryski. Nie ma co sie na wstepie dolowac. Patrzyles napiecie w aku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Dzis sprobuje namierzyc te gumy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Stalowki nie podejda pod 320mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Powiem Ci tak. 17” na zime jest okej. Na lato minimum 19”. Sam mialem 18” i zaluje, ze od razu nie wzialem 19”. Poprostu trzeba uwaznie jechac, a nie na kazdej drodze rura Jak chcesz miec komfort i nie bac sie o fele to zostan przy 17, tylko 18 wzwyz juz jakos wyglada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Ja nie chce podnosic tylu... Te gumy na przod maja jakis nr? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. muunv odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Oni sa glupi czy nie normalni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Nie pamietam czy juz poruszalem temat czy nie ale zaczne od nowa. Mam zawias -45mm hr, kupilem nowy od Trewora87. Problem wyglada tak. Podczas jazdy po rownych drogach wszystko jest okey. Ale gdy tylko chce dojechac do domu gdzie nie ma asfaltu i jest tylko utwardzony piach, sa dolki na ktorych moj samochod niemilosiernie skrzypi !! :bad: Nie jest to noc w srodku tylko zawieszenie. Mam to od poczatku zalozenia sprezyn. Nie sa zalozone do gory nogami. Jedynie gumy pod springi sa juz mocno wygniecione. Zagldalo tam juz wielu specow i kazdy rozklada rece. Moze rozporka na przod cos pomoze? Mial ktos podobny problem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Popieram kolege Mialem w to lato 18” i ciesze sie, ze nie kupilem nowych opon. Na przyszly sezon tylko 19”. Ale trzeba „dojrzec” do tego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Tego akurat nie wiem i nie pamietam... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Zobacz moj temat z b6. Kupilem na takich felgach jak wstawiles zdjecie i byly sruby stozkowe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Kup takie jak Ci napisalem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Stozek. Kule sa przewaznie do stalowek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Tu w serii jest 320? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Naloz powloke napewno. Do tego rekawica ktora bedzie tylko do felg lub szczotka tylko z delikatnego, miekkiego wlosia + srodek do felg ADBL lub Tuga. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. No to 205 lub 215 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. http:// http://lmgtfy.com/?q=Kodowanie+fis+a4+b7+a4+klub Pierwszy link. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Jaki koszt plastiku pod przelaczniki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Zakoduj fis na nowo i na cud nie czekaj. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Zaje*ista furmanka. Fajnie pomodzona i dobra wersja Marzy mi sie dziura w dachu Jaka fele wrzucasz na lato? Nie zakladaj mniejszej niz 18 Powodzenia w dalszych modach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Sprawdz najpierw instalacje. Moze z tylu w boczku przy subie masz cos nie podpiete? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Bez wzmacniacza to za bardzo radia nie posluchasz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Kiedy wymieniales filtr paliwa? Ja mialem podobnie przez rozwalony filtr. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.