Treść opublikowana przez muunv
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Fotochrom, a przyciemnione szyby.
Bedzie Ci normalnie wszystko dzialac. Mam boczne fotochromy, sciemnione szyby i jest gitara Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy u gazownika można wziąć LPG na raty ??
Taka opcja pewnie jest ale tylko w duzych zakladach. Bo u zwyklego gazownika z doskoku napewno nie ma A jak slusznie zauwazyl@jacek70, pytanie trzba skierowac do gazownika. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Zawieszenie 1BE a felga 19cali w B7
Przy 1be nic Ci dobjac nie bedzie. Mi przy -45 nie dobija, woec Tobie tym bardziej. Przod bedzie idealnie przy et30, a tyl to nawet et 28/27. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Taki wlacznik ze Skody podpsuje p&p? Zobacz ofertę: Włącznik świateł Fabia III Octavia III 5E0941431F http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6577957464http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6577957464 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zawieszenie 1BE a felga 19cali w B7
Po co pchac na 8” 235? Wedlug mnie za szeroka opona na taka felge i nie ma w tym sensu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zawieszenie 1BE a felga 19cali w B7
Jesli 19” to tylko zawoas w dol. Bedzie dobra koza Jak noe chcesz sie ladowac w kosztu to wrzuc chociaz 1be lub 1bv. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Czyli bedzie temat [emoji16][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Gratki [emoji1319] Co za motorownia tam siedzi? Mam nadzieje, ze bedzie temacik? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Hahahahahah :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
niepokojace buczenie/szumienie w okolicy lewego przedniego koła A4 b5 98r.
Najwaznejsze, ze problem rozwiazany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ja tam uzywam tego co najszybsze czyli mms lub messenger. Raczej nikt nie bedzie wieszal na scianie tego co mu wysylam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Messenger tez strasznie psuje jakosc zdjec, niestety. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Wyszlo zaje***cie [emoji1319][emoji1319] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Smialbym sie jakby „x” chodzil na 11, tak samo jak jego poprzednicy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Skad wytrzasnales te klamki? To sa oem od rs? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Czyli mniej baterii ciagna apki dzialajace „w tle” niz wylaczone?@GreGoriO Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Wymienic baterie? W moim przypadku to predzej w leb soboe strzelic. Zmienilem 6 na 7 doslownie kilka dni temu. 7 kupilem nowiutka, jeszcze w folii z PLAY, tak wiec bateria raczej sprawna... Nie powiem, roznica w szybkosci urzadzenia jest ogromna ale tak jak pisalem wczesniej, 11-stka daje d*py nawet na 7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Powiem Ci, ze to naprawde wydarzenie Trzeba bylo przejsc tyle iOS-ów zeby sie tego doczekac Ja mam odczucie co do 11-stki takie, ze bardziej muli, bardziej zzera baterie i nie jest stabilna :/ Nic po za tym. Chetnie bym wrocil do nizszej wersji. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Co to za felga?
O wlasnie! Dzieki wielkie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew