Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. 8j od et29/30 wgore, zeby ladnie siedzialo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Et26 tez Ci wyjdzie poza obrys auta. Opony w dobrym rozmiarze ale nie to et. Sory za ot ucho.77 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Kawal dobrego auta Ja to Ci mowie, za chwile lista planow bedzie 10x taka jak posledzisz inne tematy na forum Pokaz foty wnetrza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Mam problem odwieczny z kostka air bag pod fotelem kierowcy. Co skasuje blad, to od nowa na kazdym dolku wywala. :bad: Zadne rozpinanie kostki i podlaczanie na nowo tez nic nie daje. Ma ktos jakis patent na to? :help: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Napisz jeszcze w temacie "auto detailing - krotkie pytanie, krotka odpowiedz". Tam chlopaki maja troche wieksza wiesze niz ja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. No jesli beda to profesjonalisci, to raczej z tym sobie poradza. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv odpowiedział(a) na Marcin_G temat w Audi A4 B8
    Przedlift. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ja bym sprobowal polerka taka mala U nas w firmie chlopaki maja takie malutkie polerki wlasnie do polerowania takich elementow, ale niestety jesli jest to za bardzo "zasniedziale" to nic nie zrobisz z tym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Bo przy 8,5j bedzie fajnie lezalo. 245 to juz balon jak dla mnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ja osobiscie bym tu widzial opone 225 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Klosze lamp przeszly regeneracje Pelna polerka. Efekt naprawde bardzo dobry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Gelende to Gelende Mam w pracy na placu G63 z 2k16. Niby fajny ale osobiscie wole te starsze... Maja to cos Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Cena calkiem przyzwoita Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Dlatego mowie, ze za szeroka opona. Najlepiej zaloz 225/40. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Za szeroka opona. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. muunv odpowiedział(a) na patricoo temat w 3.0TDI
    Troche z innej beczki ale majac e61 w automacie, po wymianie oleju, miski, filtra padl konwerter. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. muunv odpowiedział(a) na patricoo temat w 3.0TDI
    Zrob taka wymiane, na jaka Cie stac. Ja osobiscie robie statyczna. Statyczna wymieni Ci jakies 60-70% oleju. Dynamiczna wymieni caly w 100% ale potrzebna jest do tego specjalna maszyna. Olej najlepiej wlej OEM, zalecany przez producenta. Niestety jest dosc drogi... Do tego filtr i uszczelka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak jest na niej sporo odwaznikow, to o czyms to swiadczy . Im wiecej odwaznikow, tym bardziej jest z nia cos nie tak. Ew wulkanizator sie pod h@@ nadaje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Mozesz miec problem przy 6j. Lepiej przymierz przed zakupem. Ja z tego co kojarze mam 7j et45 i jest na styk przy 16" i 320mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Potwierdzam. Wydajny. Ale tak jak @Frot-S pisze, swieci sie jak psu jajca [emoji4] Ostatnio kolega mi uzyczyl czegos z Geyone. Ale nazyw nie pamietam. Efekt byl super. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Nie kojarze, zeby byly dekory ciemniejsze niz te ze zdjec. Oklejanie dekorow folia na wzor drewna nie da Ci dobrego efektu. Drewno musi miec polysk. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Spawasz? Czy obejmy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Normalnie je wyciagasz. Ciagniesz do siebie tylko podwaz czyms. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.