Treść opublikowana przez muunv
-
Znaczenie ET Felgi
8j od et29/30 wgore, zeby ladnie siedzialo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Et26 tez Ci wyjdzie poza obrys auta. Opony w dobrym rozmiarze ale nie to et. Sory za ot ucho.77 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 AVF Quattro by Don
Kawal dobrego auta Ja to Ci mowie, za chwile lista planow bedzie 10x taka jak posledzisz inne tematy na forum Pokaz foty wnetrza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kostka air bag pod fotelem
Mam problem odwieczny z kostka air bag pod fotelem kierowcy. Co skasuje blad, to od nowa na kazdym dolku wywala. :bad: Zadne rozpinanie kostki i podlaczanie na nowo tez nic nie daje. Ma ktos jakis patent na to? :help: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Elementy chromowane, jak to wyczyścić?
Napisz jeszcze w temacie "auto detailing - krotkie pytanie, krotka odpowiedz". Tam chlopaki maja troche wieksza wiesze niz ja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Elementy chromowane, jak to wyczyścić?
No jesli beda to profesjonalisci, to raczej z tym sobie poradza. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lusterka
Przedlift. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Elementy chromowane, jak to wyczyścić?
Ja bym sprobowal polerka taka mala U nas w firmie chlopaki maja takie malutkie polerki wlasnie do polerowania takich elementow, ale niestety jesli jest to za bardzo "zasniedziale" to nic nie zrobisz z tym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Bo przy 8,5j bedzie fajnie lezalo. 245 to juz balon jak dla mnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Ja osobiscie bym tu widzial opone 225 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Klosze lamp przeszly regeneracje Pelna polerka. Efekt naprawde bardzo dobry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Gelende to Gelende Mam w pracy na placu G63 z 2k16. Niby fajny ale osobiscie wole te starsze... Maja to cos Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Cena calkiem przyzwoita Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Dlatego mowie, ze za szeroka opona. Najlepiej zaloz 225/40. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Za szeroka opona. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Olej w tipitronicu
Troche z innej beczki ale majac e61 w automacie, po wymianie oleju, miski, filtra padl konwerter. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Olej w tipitronicu
Zrob taka wymiane, na jaka Cie stac. Ja osobiscie robie statyczna. Statyczna wymieni Ci jakies 60-70% oleju. Dynamiczna wymieni caly w 100% ale potrzebna jest do tego specjalna maszyna. Olej najlepiej wlej OEM, zalecany przez producenta. Niestety jest dosc drogi... Do tego filtr i uszczelka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Mozesz miec problem przy 6j. Lepiej przymierz przed zakupem. Ja z tego co kojarze mam 7j et45 i jest na styk przy 16" i 320mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Potwierdzam. Wydajny. Ale tak jak @Frot-S pisze, swieci sie jak psu jajca [emoji4] Ostatnio kolega mi uzyczyl czegos z Geyone. Ale nazyw nie pamietam. Efekt byl super. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Nie kojarze, zeby byly dekory ciemniejsze niz te ze zdjec. Oklejanie dekorow folia na wzor drewna nie da Ci dobrego efektu. Drewno musi miec polysk. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6] 1.8T+LPG Czarne skromne 163KM
Spawasz? Czy obejmy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew