Treść opublikowana przez muunv
-
Znaczenie ET Felgi
Wszystko spasi, tylko kolo bedzie schowane do srodka. Wejdzie bez problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dziwne skrzypienie
Siema Dzisiaj podczas podrozy w gory, zaczalem slyszec dziwne odglosy z lewej strony auta w okolicach tarczy hamulcowej. Stojac w korku, toczac sie slychac bylo jak jakis element tarczy przy kazdym obrocie o cos ociera. Im szybciej sie toczylem, tym czesciej bylo to slychac. Po drugie, przy wciskaniu hamulca stojac, sluchac bylo jakby sie naprezala sprezyna. Gdy wciskalem lekko juz bylo to slychac i dociskajac bardziej hamulec, bylo slychac naprezenie bardziej :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
225/40/18 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
No i pieknie wyszlo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Blenda byla troche zmachrana, byly odpryski. Zostalo mi troche plastidipa i oto efekt [emoji4] Bylo tak : Jest tak : Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Szybkie pytanie. Zamawialem na allegro APC od ADBL, napisali mi mejla, ze skonczylo im sie na stanie Proponuja mi w zamian Nielsena Cyclone APC. Brac to w zamian? Czy czekac na ADBL? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak porzadnie domyc szybe przednia? Zawsze po myciu (myjka, recznie) zostaje mi "zakurzony, matowy" osad w miejscu gdzie wycieraczki nie zbieraja. Jak sie tego pozbyc? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Praca w Norwegii
Co mnie interesuje? Kazda praca, bedzie lepsza od tej ktora mam Nie chce tam pracowac za darmo, chce tam poprostu zarobic. Zeby tam posiedziec, nawiazac znajomosci to trzeba miec punkt zaczepienia. Mam wsiac w samolot/ autobus i jechac w ciemno? Jezyka nie znam. Jedynie ang. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Praca w Norwegii
Bry Szukam informacji jak zaczac prace w Norwegii. Szalu juz dostaje w PL. Chcialbym wyjechac na kilkanascie tygodni, cos odlozyc i wrocic. Problem jest taki, ze nie mam tam nikogo znajomego, nie znam jezyka. Czy ktos z forum pracuje w N i moglby cos doradzic, ew jest jakas osoba ktora moze pomoc znalezc tam prace? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Patent na przyciemniane szyby
Ja obstawiam dwie szyby. W 9 sekundzie, wedlug mnie po schowaniu sie ciemnej szyby, zamyka sie jasna szyba jakby blizej koerowcy. Moze to tylko zludzenie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Wszystko sie da Ale to zalezy od zdolnosci magika. W tamtym roku oddawalem felge mamy z Cayenne do naprawy bo wszystkoe krawezniki byly jej Jest okej, ale widac ze cos bylo kombinowane z felga. No i malowanie oczywoscie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
~600zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk