Treść opublikowana przez muunv
- B7 Crew
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Fajnie wyszlo. Duzo roboty z oklejeniem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z piasta i dystansem
Jest scislo, nie ma luzow. Musialem podwazac dystanse, zeby wyszly z felgi bo reka bylo to nie mozliwe. Sprzedalem juz dystanse, ktore mialem bez straty $. Zamowione juz sa dystanse z odpowiednim centrowaniem 57.1/66.6mm. Lata nie ma wplywu na drgania/ wibracje? W takim razie, gdzie szukac przyczyny? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z piasta i dystansem
No felgi sa proste. Sa po kompletnej renowacji. Wywazam zawsze w tym samym miejscu i nigdy problemow nie bylo. Dodam, ze opony dwie maja latki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z piasta i dystansem
No zeby sie nie bawic w pierscienie, chce zamowic dopasowane dystanse. Tylko czy to pomoze? Bo kuoca na obecne dystanse mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z piasta i dystansem
Kupilem felgi z przekonaniem o ich otworze 57.1mm. Oddalem je do malowania. Po zalozeniu na auto okazalo sie, ze maja otwor 66.6. Ale dystanse byly juz kupione! Dystanse sa z 57.1 na 57.1. Zalozylem na felgi pierscienie 66.6mm. Oczywiscie wszystko wlazlo i siedzi w miare. W miare, bo sa delikatne wibracje. Pytanie czy po zamowieniu dystansow z 57.1mm na 66.6mm bez zabawy w pierscienie, wyeliminuje drgania? Dystom robi takie dystanse. Czy szkoda zabawy bo to i tak nic nie da? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Pieknie wszystko wyglada. Kawal dobrego auta. Mozna zaliczyc do klubowych "perelek" Ale felunek na zime moglbys inny wrzucic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Koła do 3.0 Quattro
Ja mam w b7 kolejne 18, jest to dla mnie chyba najlepszy wybor. Chyba, bo nie milem okazji jezdzic na 19. Aczkolwiek 18" spelnia moje oczekiwania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dobre spostrzezenie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
Zależy co masz na myśli pisząc "strzela"... Czekaj aż się to rozwinie. Nie szukaj problemu na siłe, skoro narazie wszystko chodzi Może spróbuj go przesmarować.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Będziemy pomagać Zmień sobie rocznik w profilu na rok auta, a nie swój
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wyszło zaje*iście :good:
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ok. Narazie sie spisuje [emoji6] Dotarly blaszki od Wandeja A takze blachy zlotowe ;D Felunek juz na pokladzie : Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
W kazdym sklepie z chemia do prania [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zanim poobrabia te zdjecia to sie zejdzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Taki sam sterowany jak poprzedni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dobra, dawaj foty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Gdzie dorwales grill i czy wiele €€? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Jest obnizone o 20mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moja krwawica (B8)
Ty tak serio? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No sesja 10/10 Wpadam ze swoja na sesje jak wrzuce lato Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
No pieknie to wyglada ! Kolor zderzaka jest zaje*isty! Maluj reszte auta w ten kolor Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Ciekawy projekt sie zapowiada Wrzucales juz lotke RS? Do takiej lotki to i dwururka sie klania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moja krwawica (B8)
Ladnie lecisz z modami Fajnie wyszly kratki halogenow. Gdzie je zamawiales? Air na pokladzie, to jest to! Jak auto sie prezentuje z tylu? Z tylem tez cos bedziesz modzic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk