Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. ET29 8,5J oraz ET29 8J bedzie pasowac idealnie. ET47 bedzie tak schowane, ze od razu dokupisz dystanse nic Ci obcierac nie bedzie nawet przy nizszym zawiasie. Ale opona 245/40 jest za duza. Zaloz 215/40 lub 225/40. To bedzie najlepsze rozwiazanie. Za szeroka opona na 8J bedzie powodowac drgania kierownicy. Sam mialem taki problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. To jest sposob czy patent? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. W jaki sposob?
  4. Zakupilem caly komplet wycieraczki w ASO. Problem mam taki, ze dysza psiuka wszedzie tylko nie na szybe. Ani kropli nie zostaje na szybie :/ Czy to wina dyszy? Znalazlem nr dyszy do tej wycieraczki z q5. Zalatwi to sprawe? nr : 8K9955985A
  5. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Lustra juz sa OEM z S4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Z czym nie mozesz sobie konkretnie poradzic? Podeslij foto
  7. Dawaj więcej fot Brewki pewnie sa na taśme/klej. Spróbuj opalarką Wal 18". Nie ma co się bać naszych dróg. Zobacz ile osób jeździ na 19
  8. Według mnie amory. Ale to takie wróżenie z fusów
  9. A komp co pokazuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A komp co pokazuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jak patrze na takie projekty jak Twoj, zaluje ze nie kupilem B6 po raz drugi. B6 ma to cos, jedynie brakuje ty zderzaka eS Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Et 28-35, opona 235/35/19 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Tak czy siak, wprowadzil Cie w blad. Jesli tolerujesz to, ze ktos Cie robi w h*** to je zostaw i tyle. Ale zawsze mozesz zadzwonic (o ile juz nie dzwoniles) i poprosic o zwrot jakiejs "czesci" sumy, ze wzgledu na ukrycie skaz felg. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Przed chwila srebrne B6 Avant w Minsku Mazowieckim, z tylu klubowe ramki. Blachy WM. Stal na ul. Siennickiej, naprzeciw osiedla Siennicka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Voltage to napiecie, jesli sie nie myle. A to pokazuje. Testowalem na swoim i po podpieciu pod ladowarke pole "voltage" zmienia swoja wartosc. Chyba, ze chodzi Ci o cos innego. Sproboj na wlaczonym trybie oszczedzania energii podpiac pod ladoware i zobacz czy bedzie spadac.
  15. Jedynie cos takiego przychodzi mi do glowy.
  16. Musisz sie udac do tunera Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Serio? Hahaha :D Proponuje go porzadnie upuscic na ziemie, by lcd byl wylany itp. Oddac go do firmy i powiedziec, ze podczas spaceru, rowerzysta o nas zachaczyl i wytracil nam telefon
  18. Kabelek to tylko ORI, a ladowarke polecam firmy BELKIN. Sam mialem ten problem [emoji6] Moj ipek sie rozladowywal szybciej niz ladowal na ladowarce samochodowej, ktora mialem [emoji3] Dlatego kupilem nowa. I ta zdala egzamin [emoji6] Tylko kabel USB musi buc ori, bo ten ktory daja potrafi w ogole nie dzialac Zobacz ofertę: BELKIN 2.1 Ładowarka Samochodowa iPhone 5 6 7 iPad http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6682808957
  19. Jest naprawde kozacko zrobiona :fap:
  20. Ta kiera jest u dołu ścieta, czy tylko tak wygląda? Gdzie ją oddawałeś, jaki koszt przeróbki?
  21. W koncu temat! Spoznione ale gratuluje zakupu Ladnie sie prezenci. Zawias w dol sie prosi No i galka zmiany biegow w komplecie do kiery 3-roj ramiennej. Felga zostaje czy jakas wieksza? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Zmieniaj tylko tunel na 2 din, klimatronik 2 din i wrzucisz sobie rns-e Felga konkretna Co do napisu to tez bym sie zastanawial... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Na jakas trojramienna s line np od b8 (patrz moj temat) albo jakas scieta u dolu [emoji14] Co do spalania to musisz zmienic manetke od wycieraczek i odblokowac fis [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. muunv odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Nie bede sie wypowiadac na temat skladanych, bo nie wiem... Byl o temat o skladanych chyba w dziale "warsztat". Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Plany konkretne Low&Slow. Juz mi sie podoba Chociaz kierke zmien Jaki gwint? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.