Treść opublikowana przez muunv
-
Znaczenie ET Felgi
ET29 8,5J oraz ET29 8J bedzie pasowac idealnie. ET47 bedzie tak schowane, ze od razu dokupisz dystanse nic Ci obcierac nie bedzie nawet przy nizszym zawiasie. Ale opona 245/40 jest za duza. Zaloz 215/40 lub 225/40. To bedzie najlepsze rozwiazanie. Za szeroka opona na 8J bedzie powodowac drgania kierownicy. Sam mialem taki problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
To jest sposob czy patent? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
W jaki sposob?
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Zakupilem caly komplet wycieraczki w ASO. Problem mam taki, ze dysza psiuka wszedzie tylko nie na szybe. Ani kropli nie zostaje na szybie :/ Czy to wina dyszy? Znalazlem nr dyszy do tej wycieraczki z q5. Zalatwi to sprawe? nr : 8K9955985A
-
Niedosyt przodu
Lustra juz sa OEM z S4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Z czym nie mozesz sobie konkretnie poradzic? Podeslij foto
-
[B6] 1.8T+LPG Czarne skromne 163KM
Dawaj więcej fot Brewki pewnie sa na taśme/klej. Spróbuj opalarką Wal 18". Nie ma co się bać naszych dróg. Zobacz ile osób jeździ na 19
-
Stuki w zawieszeniuPOMOCY
Według mnie amory. Ale to takie wróżenie z fusów
-
Wymiana czujnika światła stopu
A komp co pokazuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A komp co pokazuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Jak patrze na takie projekty jak Twoj, zaluje ze nie kupilem B6 po raz drugi. B6 ma to cos, jedynie brakuje ty zderzaka eS Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Et 28-35, opona 235/35/19 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opinie
Tak czy siak, wprowadzil Cie w blad. Jesli tolerujesz to, ze ktos Cie robi w h*** to je zostaw i tyle. Ale zawsze mozesz zadzwonic (o ile juz nie dzwoniles) i poprosic o zwrot jakiejs "czesci" sumy, ze wzgledu na ukrycie skaz felg. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Przed chwila srebrne B6 Avant w Minsku Mazowieckim, z tylu klubowe ramki. Blachy WM. Stal na ul. Siennickiej, naprzeciw osiedla Siennicka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Voltage to napiecie, jesli sie nie myle. A to pokazuje. Testowalem na swoim i po podpieciu pod ladowarke pole "voltage" zmienia swoja wartosc. Chyba, ze chodzi Ci o cos innego. Sproboj na wlaczonym trybie oszczedzania energii podpiac pod ladoware i zobacz czy bedzie spadac.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Jedynie cos takiego przychodzi mi do glowy.
-
wtryskiwacze z bex do bfb po zrobionym chipie na ori wtryskach
Musisz sie udac do tunera Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Serio? Hahaha :D Proponuje go porzadnie upuscic na ziemie, by lcd byl wylany itp. Oddac go do firmy i powiedziec, ze podczas spaceru, rowerzysta o nas zachaczyl i wytracil nam telefon
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Kabelek to tylko ORI, a ladowarke polecam firmy BELKIN. Sam mialem ten problem [emoji6] Moj ipek sie rozladowywal szybciej niz ladowal na ladowarce samochodowej, ktora mialem [emoji3] Dlatego kupilem nowa. I ta zdala egzamin [emoji6] Tylko kabel USB musi buc ori, bo ten ktory daja potrafi w ogole nie dzialac Zobacz ofertę: BELKIN 2.1 Ładowarka Samochodowa iPhone 5 6 7 iPad http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6682808957
-
Audi A4 b7 Avant S-LINE 2.0 TDI BLB BLACK
Jest naprawde kozacko zrobiona :fap:
-
Audi A4 b7 Avant S-LINE 2.0 TDI BLB BLACK
Ta kiera jest u dołu ścieta, czy tylko tak wygląda? Gdzie ją oddawałeś, jaki koszt przeróbki?
-
A4 B7 Avant 3.0 TDI Q BKN
W koncu temat! Spoznione ale gratuluje zakupu Ladnie sie prezenci. Zawias w dol sie prosi No i galka zmiany biegow w komplecie do kiery 3-roj ramiennej. Felga zostaje czy jakas wieksza? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Zmieniaj tylko tunel na 2 din, klimatronik 2 din i wrzucisz sobie rns-e Felga konkretna Co do napisu to tez bym sie zastanawial... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Na jakas trojramienna s line np od b8 (patrz moj temat) albo jakas scieta u dolu [emoji14] Co do spalania to musisz zmienic manetke od wycieraczek i odblokowac fis [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lusterka z A6 C6
Nie bede sie wypowiadac na temat skladanych, bo nie wiem... Byl o temat o skladanych chyba w dziale "warsztat". Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Plany konkretne Low&Slow. Juz mi sie podoba Chociaz kierke zmien Jaki gwint? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk