Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Tylko jakie ET zeby wlazlo na przod?
  2. Super sie czyta Twoj wstep Jakbys pisal ksiazki, to az bym zaczal czytac Gratki zakupu RS'a. Piekny kolor. Piekna sceneria. Zazdroszcze auta. Bez awaryjnosci i powodzenia w modach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 0 minutes later Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Nowe podszybie w ASO kosztuje ~100zl.
  4. Chcialbym JR11 lub JR22, ew OEMS IFG10. Cos w tym stylu. Napewno szeroko musi byc Moga byc dwie szerokosci. Przod 8,5 tyl 9,5. Zobaczymy co sie trafi Do konca kwietnia lato chce wrzucic
  5. No mi tez efekt sie podoba Balem sie, ze nie wyjdzie to idealnie.. Ale jest naprawde dobrze Dzieki, roboty bylo :/ No wiem wlasnie, a ja czern lubie Teraz najblizsze plany : Rolka 19 Kamera cofania Olej i filtry Nowa mapa u Spanky'iego Byle sie do wiosny wyrobic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. To jest jak dziewczyna bez cyckow haha Taki must have
  7. Obowiazkowy punkt programu
  8. Uwielbiam czern, dlatego mi to nie przeszkadza Zawartość dodana 0 minutes later Marzy mi sie PIANO ale mowie... Sprobuje najpierw okleic. No i nie jest zle. Faktycznie, roboty troche bylo
  9. Zeby nie bylo, ze nic sie nie dzieje Wszystkie dekory oklejone carbonem. Wyszlo calkiem spoko
  10. Czekam, az to zamontujesz oraz na Twoja opinie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Podpinam sie do pytania KoJ@Ka. Co to za sprzet? Potrzebny do tego modul taki, jakie sprzedaje Woszu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Blade13
  13. Tylko, ze 99% osob ma na mysli LED.
  14. Postojowki to tylko OSRAM (nie wywalaja bledu) lub od Tomnika.
  15. muunv odpowiedział(a) na Warson temat w Audi A4 B5
    Philips White Vision Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Grill to ori rs4? Pokaz fote mocowania gasnicy pod fotelem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Philips White Vision Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Skad wziales taka ramke A4 na foto? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ja polecam gumowa. Latwiejsza w eksploatacji. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Czym i jak odswiezyles LCD? Super wyglada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. W niedziele kolo 14, w Gonczycach na DK17, stal na swiatlach zloty/bezowy B6 Avant na blachach WPR. Klubowe ramki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Fakt.. Nie doczytalem do konca Ale tak czy siak, ET29 bedzie dobrze lezec na B8.
  24. Moze nie wersja budzetowa ale ja bym polecil Ipka 6. Ma wszystkie parametry jakich potrzebujesz. Bateria jest znacznie poprawiona niz np w 5 czy 5s. Ale nadal nie jest to szczyt mozliwosci jesli chodzi o baterie. Wymiana na nowy czesto wchodzi w gre. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.