Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. To jest tuba z Audi Q5. Roznica w cenach? Nie wiem... Ja zamowilem jeden z tanszych w sumie. Musze sie pobawic z ta gabka
  2. No wlasnie bede szukac takiej 16" jak mam aktualnie na zime, wrzuce w zapas i po sprawie No ja mam BOSE, a w B6 mialem zwykle audio, to juz byla roznica po przesiadce. A z ta tube jest pieknie No i to fakt, zaden plastik nie pierdzi i nie trzeszczy. Jedynie tablica rejestracyjna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Podlece napewno Nawet jutro Wszystko da sie upchac. Ja tez sie zastanawiam jaki dojazd wrzucic zeby wszedl pod zacisk 320mm :/Nie wiem czy slyszales na zywo ta tube ale uwierz, ze warto ja miec ~150zl ale robi konkretna robote.
  4. Przydaja sie blendy o tej porze roku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Piekny Bex'ik. Plany zacne Ja bym jeszcze pomyslal o pikowanej galce zmiany biegow i nakladce recznego do kompletu. Chlapacze zostaja czy sciagasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. muunv odpowiedział(a) na mA4eusz temat w Audi A4 B7
    Np Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. muunv odpowiedział(a) na mA4eusz temat w Audi A4 B7
    Pewnie led ma juz dosyc. Kup nowy komplet Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Ja proponuje kupic szczotke do felg np. Vikan i Tuge zielona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Trzymam kciuki, ze to nic powaznego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jestem ciekawy jak z trwaloscia takiej koncowki oraz jak jest wykonana. Za te pieniadze moze byc naprawde roznie... Moze poszukaj czegos u Buzzer?
  11. Ciezko dorwac obudowy z S4, wiem cos o tym Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Milem to samo. Nic, nic dopoki nie zaczalem grzebac na forum
  13. No ladnda sztuka Wrzuc wiecej fot. W pierwszorzednych planach umiesc obnizenie go Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Tego mozesz byc pewien. Mialem jakis czas z1 c i z3 c. Bateria trzymala okolo 3 dni. Mialem 5s, obecnie narzeczona ma 5s i trzyma nie caly dzien. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Przekldasz graty ze starego. Grot itp. Kodujesz vagiem i smiga Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Zakodowac vagiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. "Dakine007" -> Dakine0007 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. 4500 lub 5000K. 6K moze byc juz za mocne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Tanszy bedzie dystans z centrowaniem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Czarne b6 sedan przed chwila w Wiazownie. Klubowe ramki, kolega lecial w strone Lublina. Boachy WH. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Przy ET42 odpowiedni dystans to 10mm. Co do dystansow to ja osobiscie polecam sklep www.dystom.pl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Sam przerabialem temat calkiem nie dawno. Najlepiej wsadzic oporniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.