Treść opublikowana przez muunv
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Mam problem z tym elementem. Nie moge go nijak dopasowac. Zaznaczylem strzalka po prawej miejsce, ktore wystaje. Przez ta wystajaca kostke nie moge go dopasowac. Nr czesci taki jak w pierwszym poscie. 8e0 103 928 c Jakies pomysly? Mam silnik 3.0TDI B7
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Wszystko wyszlo na ogromny +. Akurat na koniec sezonu Nie myslales o czarnej/ grafitowej feldze? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Czyli lada moment zawita na aucie. Od razu sie pochwal Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w gronie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Widze w koncu zjechales w dol, graty Ja zrobilem to samo bo byla koza Teraz bez problemu wyhamujesz przed wszystkim. Dobry wybor firmy Textar Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Piekna sztuka, widac ze wsadziles w nia sporo pracy. Pakuj latke do niej bo jakos tak dziwnie bez.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Piekny zakup Silnik ma potencjal. Czekam na pierwsze kroki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
navi/radio android z aliexpress
Tu masz foto z komentarzy, osoby ktora zakupila to radio.
-
Polecane opony zimowe
Nie bedzie :faceplam: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
navi/radio android z aliexpress
Moze byc problem z montazem tego. Jakas ramka bedzie w tym wypadku napewno potrzebna i bez rzezby sie nie obejdzie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Wejda.
-
Dziwna praca silnika
Dla mnie to brzmi jak lancuch ale po obejrzeniu filmu to jak wrozyc z fusow. Trzeba na zywo posluchac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wycieraczki
No to moze przekazniki sa walniete? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy te felgi podejdą do Małysza ?
Jeśli chcesz żeby felga była bardziej na zewnątrz to szukaj coś w ET 30-35. A jak nie, to dystanse
-
Wymiana RNS-E na wersję LED
Masz tu temat o RNS-E. Wszystkiego się tu dowiesz : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z-audi-navigation-plus/
-
Czy te felgi podejdą do Małysza ?
Wejda bez problemu te koła. Będą tylko mocno schowane. Zerknij u mnie jak wygląda ET48.
-
Problem z silnikiem po wymianie rozrządu ADP
Skoro pierwszym razem spartolil robote to lepiej odstaw go do kogos innego dla swietego spokoju. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana RNS-E na wersję LED
Dodatki beda dzialac, tylko musisz zwracac uwage na nr tych dodatkow, zeby byly kompatybilne z Twoim rns-e. PL i soft tez nie problem. Jesli dobrze pamietam to zielony wrclaguna wgrywa np. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wycieraczki
Rozumiem, ze sa w pozycji stojacej gdy sa wylaczone? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
No i ten zderzak robi robote, fela 19" dodaje +10 do wygladu Przyciemniasz szyby? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
Po takim czyszczeniu napewno Ci wytrzyma do wiosny.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Dostalem ledy i ja, wszystko zamontowane. Blyskawiczna wysylka ze strony Tomnika i pomoc telefoniczna na poziomie Polecam ledy Prolumo. Barwa 5500K Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z PDFem i nieszczelny wydech
Wywal dpf. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana RNS-E na wersję LED
Kupujesz ledowe i tylko przekladasz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk