Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Piekna sztuka, kolor bajka Gregor sie postaral. Felgi jakbys sie pozbywal to daj znac Gdzie kupowales nakladki na lusterka? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Musisz ale to jest chwila roboty, bardzo prosto sie wyciaga lampe.
  4. Fajnie wygldaja ale wedlug mnie to caly tyl sie zleje w jedna wielka czern. Moze bedzie wygladac tak, jakby tak nic nie bylo Ja uderzyl bym w zwykle srebrne.
  5. Pasuje p&p. Kupujesz 3 elementy w ASO lub calosc uzywana na allegro i tylko przekladasz. Ale ciezko jest wyjac stara No i wyglad na duzy plus
  6. Mowilem, ze grafit bedzie odpowiedni
  7. No ja pomalowalem ramke i wyglada to naprawde dobrze. Pare wskazowek od blade13 i dalek rade. Juz nie wieje nuda przy skrzyni Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Plany ciekawe. Lotka poprawia wyglad Nie wsadzasz wiekszych felg? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Zazdroszcze silnika Czuc moc Graty zakupu. Szyby przyciemniasz? Bylo od razu wsadzic 19" Pokaz foty wnetrza. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ladna sztuka Rotory w 19" by sie przydaly Wkladaj kiere multi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ladnie sie prezentuje. Swietne kolo. Pakujesz inna kiere? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. muunv odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Z fusow ciezko sie wrozy. Moze to byc wszystko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Wedlug mnie +/- 4mm. Ale lepiej poszukaj czegos z lepszym miesiwem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Dales czadu z modami w szybkim tempie. Kolor jest naprawde niesamowity, myslalem ze podobny do mojego ale jednak nie Jakie planu dalsze? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Moze mechanizm sie gdzie poluzowal? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Myslalem, ale sa w ciemnym kolorze... Nie wiem czy moj kolor auta by sie z nimi zgral. Ogolnie byl w planach ciemny kolor felg ale to juz przeszlosc Dobrze rotory wygladaja u FroS-t. Miazga Pewnie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6387911804 Dzieki Jeszcze kilka jest w planach. Mam nadzieje, ze dzis beda dwa elementy ukladanki do odbioru w ASO.
  19. Ja mialem s6 i aktualnie mam Ipka 6. Powiem, Apple gora. Sa zdania rozne, co kto woli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Juz wszystko pasuje
  21. O stary... Pozazdroscic takiej fury. Witamy w gronie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Projekt zasluguje na medal. Wszystko zrobione od zera. Jest cos jeszcze, co chcialbys zmienic czy to juz koniec? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.