Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Tak myslalem. Jakbys sprzedawal to dawaj znac !
  2. Graty zakupu Kolejna piekna czarnula ma forum Wrzuc zdjecia srodka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Jakie masz dekory? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Wiem, ze wystepowaly ale jak patrzylem to ciezko bylo znalezc. No i ceny.. W cenie foto z B7 kupilem cale lusterka z A6 C6 Dzieki wielkie No staram sie dbac o auto pod kazdym wzgledem Nie ma za co Doszla w koncu paczka z emblematem. Oslony na swoich miejscach. Od razu milej dla oka :eye:
  5. Ladnie sie prezenci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. 17"? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Dzieki Mialem 90mm w B6, srednio mi sie podobalo.. Dlatego teraz od razu chcialem 100mm EDIT Kilka modow z minionych dni. W koncu wybralem sie do DOMINa na dolozenie kilku gratow -rezystory DRL 25W -podswietlane blendy lusterek z A6 C6 -nakladki lusterek S4 OEM w satynie -boczne fotochromy z A6 C6 -bluetooth "C" -jezyk, ktory w miare rozumiem -podnoszona klap bagaznika z pilota https://vimeo.com/189623771 Na dniach wpadna spryski mgielkowe, AUX oraz pelne podszybie Dodatkowo zostal zaslepiony EGR. No i dalej kompletuje zestaw
  8. Myslalem o czerni wokol szyb i grillu ale to chyba nie jest sibry pomysl, do koloru mojego auta :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Pasta Mothersa. Do końcówek wydechu owszem ale grilla nie radzę tym traktować bo to przecież plastik pokrywany chromem. Nie wiem jak się sprawa ma z listewkami wokół szyb, problem generalnie ciężki. Miałem w B6 i to jest po prostu tragedia z tymi pseudo "chromami", nie sposób o to zadbać a w szczególności jak auto pod chmurką stoi.... Czyli nie ma na to zadnego sposobu?
  10. Jestem ciekawy jak to bedzie chodzilo z tymi puchami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Cos do chromow wokol szyb i grilla oraz koncowek wydechu? Mam zmatowiale chromy i ogolnie jakies zapyziale :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. muunv odpowiedział(a) na Damian temat w Inne marki
    Albo kupic czarne
  13. muunv odpowiedział(a) na Damian temat w Inne marki
    Ladny egzemplarz. Sam mialem takie BMW tylko z mniejszym silnikiem. Komfort jazdy jest niesamowity! Wywalasz chromy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Sama koncowka Ci nic nie da. Koncowka poprostu wyglada. Jesli chcesz uzyskac dzwiek to zmien tlumik koncowy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. 80km od siebie mam najblizej mam. 15zl za pobraniem, wiec i tak tanio. Zastanawiam sie tylko miedzy indeksami predkosci. Jak duze maja znaczenie przy wlasciwosciach jezdnych. Nie mam zamiaru po 200 jezdzic
  16. Zamawial ktos opony z tad? Zobacz ofertę: 4x opony zimowe NOKIAN WR D4 205/55R16 91T 2016 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6500148956 Gdzie polecacie kupic? Czy indeks predkosci ma wplyw na wlasciwosci opony? Tu jest indeks T. Za wyzszy indeks trzeba zaplacic 400zl wiecej. Szybciej niz 190, nie zamierzam jezdzic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mysle, ze 15mm. Wybralem sie w trase po zaslepienii egr. Wlasnie pokazalo sie check engine ma blacie. Nie mam vaga przy sobie. Moge jechac dalej? Podejrzewam, ze to od tego egru Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Spokojnie wejdzie. Bez obaw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Grill S-line, taki jak Twój, dokładka 160zlZajebałem się, myślałem że pytasz o koszt dokładki ............... Jakos inaczej wyglada ten grill Dokladka to wiem ile, bo mam Tylko u mnie carbon to pasuje jak biale skarpetki do czarnego garnituru
  20. Swietna robota. Jaki koszt oklejenia dokladki? To jest grill s line czy s4? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakie masz wytloczenia na lusterkach?? Masz tez napis abs?
  22. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zaprowadzilem furmane do mechanika bo wywalalo mi blad 001025 od EGR'u. Pewnie jest zawalony syfem. Zawiozlem mu tez zaslepke EGR. Stwierdzil, ze skoro sie zaslepia to bez sensu go czyscic. Prawda czy falsz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ORI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.