Treść opublikowana przez muunv
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Tak myslalem. Jakbys sprzedawal to dawaj znac !
-
Black Avant S-line
Graty zakupu Kolejna piekna czarnula ma forum Wrzuc zdjecia srodka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Jakie masz dekory? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Wiem, ze wystepowaly ale jak patrzylem to ciezko bylo znalezc. No i ceny.. W cenie foto z B7 kupilem cale lusterka z A6 C6 Dzieki wielkie No staram sie dbac o auto pod kazdym wzgledem Nie ma za co Doszla w koncu paczka z emblematem. Oslony na swoich miejscach. Od razu milej dla oka :eye:
-
Srebrna BRD by shakal
Ladnie sie prezenci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Srebrna BRD by shakal
17"? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki Mialem 90mm w B6, srednio mi sie podobalo.. Dlatego teraz od razu chcialem 100mm EDIT Kilka modow z minionych dni. W koncu wybralem sie do DOMINa na dolozenie kilku gratow -rezystory DRL 25W -podswietlane blendy lusterek z A6 C6 -nakladki lusterek S4 OEM w satynie -boczne fotochromy z A6 C6 -bluetooth "C" -jezyk, ktory w miare rozumiem -podnoszona klap bagaznika z pilota https://vimeo.com/189623771 Na dniach wpadna spryski mgielkowe, AUX oraz pelne podszybie Dodatkowo zostal zaslepiony EGR. No i dalej kompletuje zestaw
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Myslalem o czerni wokol szyb i grillu ale to chyba nie jest sibry pomysl, do koloru mojego auta :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pasta Mothersa. Do końcówek wydechu owszem ale grilla nie radzę tym traktować bo to przecież plastik pokrywany chromem. Nie wiem jak się sprawa ma z listewkami wokół szyb, problem generalnie ciężki. Miałem w B6 i to jest po prostu tragedia z tymi pseudo "chromami", nie sposób o to zadbać a w szczególności jak auto pod chmurką stoi.... Czyli nie ma na to zadnego sposobu?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Jestem ciekawy jak to bedzie chodzilo z tymi puchami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Cos do chromow wokol szyb i grilla oraz koncowek wydechu? Mam zmatowiale chromy i ogolnie jakies zapyziale :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- E61 M-pakiet 530d
-
E61 M-pakiet 530d
Ladny egzemplarz. Sam mialem takie BMW tylko z mniejszym silnikiem. Komfort jazdy jest niesamowity! Wywalasz chromy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Końcówka tłumika a dzwięk
Sama koncowka Ci nic nie da. Koncowka poprostu wyglada. Jesli chcesz uzyskac dzwiek to zmien tlumik koncowy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
80km od siebie mam najblizej mam. 15zl za pobraniem, wiec i tak tanio. Zastanawiam sie tylko miedzy indeksami predkosci. Jak duze maja znaczenie przy wlasciwosciach jezdnych. Nie mam zamiaru po 200 jezdzic
-
Polecane opony zimowe
Zamawial ktos opony z tad? Zobacz ofertę: 4x opony zimowe NOKIAN WR D4 205/55R16 91T 2016 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6500148956 Gdzie polecacie kupic? Czy indeks predkosci ma wplyw na wlasciwosci opony? Tu jest indeks T. Za wyzszy indeks trzeba zaplacic 400zl wiecej. Szybciej niz 190, nie zamierzam jezdzic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Felga 17 cali, 8 szerokości, czy taka opona podejdzie?
Spokojnie wejdzie. Bez obaw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Grill S-line, taki jak Twój, dokładka 160zlZajebałem się, myślałem że pytasz o koszt dokładki ............... Jakos inaczej wyglada ten grill Dokladka to wiem ile, bo mam Tylko u mnie carbon to pasuje jak biale skarpetki do czarnego garnituru
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Swietna robota. Jaki koszt oklejenia dokladki? To jest grill s line czy s4? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
Zaprowadzilem furmane do mechanika bo wywalalo mi blad 001025 od EGR'u. Pewnie jest zawalony syfem. Zawiozlem mu tez zaslepke EGR. Stwierdzil, ze skoro sie zaslepia to bez sensu go czyscic. Prawda czy falsz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew