Treść opublikowana przez muunv
-
Jakie tłumiki końcowe do 3.0 TDI?
Siema Zastanawiam się nad zmianą dźwięku w moim B7. Jedyna modyfikacja jak narazie układu to końcówki Ulter Najbardziej zależy mi na tłumikach końcowych i w sumie tylko to bym chciał zmienić, żeby poprawić dźwięk. Poleci ktoś jakąś marke, sklep?
-
Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
Mam to taki sam zestaw jak FroS-t i jezdzi sie naprawde przyjemnie Tylko aktualnie mam 18". Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Sport? Byly takie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Z ta dokladka MS jest kocur! Co to za fela? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nowe felgi co sądzicie
Na rowno z blotnikami to bedzie 8,5J ET29. ET35 bedzie lezalo dobrze. 7,5J w 17" to raczej standard. http://www.nakole.pl/tabela-szerokosci-felgi-a-opony.php Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Obniżanie zawieszenia - problem z przodem.
Nic Ci nie bedzie tarlo. Smialo wsadzaj Eibacha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Natknalem sie na to auto na fb. No konkretna sztuka. Piekny pakiet stylistyczny i kolorek Fajnie sie wszystko zgrywa kolorystycznie Jakis chip w planach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi Rs6 et43 jakie dystanse
https://www.youtube.com/watch?v=3LeFZsyGRrs&feature=share Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nowe felgi co sądzicie
Jesli bys wsadzal 18" i wyzej to rozne szerokosci maja sens. Ale przy takich felgach raczej nie. I 6.5J w 17"? Popieram rrrudy25, poszukaj czegos o normalnej szerokosci, 4 o takiej samej J. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wzmacniacz antenowy avant
Gdzie w Avancie znajduje sie wzmacniacz antenowy? Jedni mowia, ze gdzies w ktoryms slupku, inni ze w bagazniku. Jakies sugestie? Musze sie tam dostac, bo oba moje piloty pomimo nowych baterii, lapia tylko z odleglosci mniej niz 1m i tylko od strony kierowcy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki Wosk na zimę ?
Po woskowaniu fk 1000p moge uzyc Shiny Garage Morning Dew? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi Rs6 et43 jakie dystanse
Wtedy bedziesz mial et 30. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Drganie kierownicy przy 80-90 km
Moze poduszka jest juz do wywalenia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zdjecia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi Rs6 et43 jakie dystanse
Zalezy jak bardzo chcesz wysunac kolo. Od ET35 juz jakos wyglada. Max mozesz wysunac na ET29. Czyli 10/13mm dystans. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No wlasnie ten przod mnie troszke irytuje Kolo na sell, docelowa felga to 19". Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jest na to rozwiązanie.1 opcja, zmieniasz springi z tyłu na te co miałeś. 2 opcja, zmieniasz talerzyki na amorach od B5. 3 opcja, wkładasz gwint i kręcisz Co do BBS to jestem ciekaw jak będzie się prezentować na avancie Co do talerzykow sie zastanowie, ale dopiero na wiosne Gwint widze w dalekiej przyszlosci, ale widze Mysle, ze ten model bedzie siedzial idealnie w 19", choc widzialem kilka ciekawych wzorow JR. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Przed chwila Al. Jerozolimskie 15:30 Wiazowna, czarny b6 avant w strone Wawy, klubowe ramki.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Mam B7, amory 1BV, teraz wsadzilem -45mm h&r. Szukac 8d0412103b02 lub 8d0412103b? Bo przyznam, ze czytajac wszystko od 1str to sie juz sam zastanawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czekamy na temat i liste modow haha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki smartfon do 4" polecacie
Jesli chcesz cos wydajnego, a zarazem malego to wal w Apple. 5S lub SE. Moja druga polowka tez nie lubi duzych telefonow, wiec kupilem jej 5S. Bardzo zadowolona z gabarytow, plynnosci, aparatu. Bardzo sobie chwali, choc tez nigdy do Apple nie byla przekonana. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jesli kontrolka nie zgasnie, podlacz VCDS'a czy bledu jakiegos nie wywalilo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie zaslepic EGR w Wawie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
EGR
Siema. Poszukuje osoby/ warsztatu w ktorym zaslepia mi EGR. Tylko woj. mazowieckie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Et20 9,75 18"?
ET40 jest schowane. Jak chcesz zeby w miare wygladalo to od ET35 do ET29. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
a takie przedalem bierz szeroką i z dobrym et Tam jest chyba 8,5J w nich? Co do ET, to metoda prob i bledow. Ale cos kolo 33-35 powinno wlezc Z ciekawosci, ile za nie wziales? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk