Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Siema Zastanawiam się nad zmianą dźwięku w moim B7. Jedyna modyfikacja jak narazie układu to końcówki Ulter Najbardziej zależy mi na tłumikach końcowych i w sumie tylko to bym chciał zmienić, żeby poprawić dźwięk. Poleci ktoś jakąś marke, sklep?
  2. Mam to taki sam zestaw jak FroS-t i jezdzi sie naprawde przyjemnie Tylko aktualnie mam 18". Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Siema Sport? Byly takie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Z ta dokladka MS jest kocur! Co to za fela? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Na rowno z blotnikami to bedzie 8,5J ET29. ET35 bedzie lezalo dobrze. 7,5J w 17" to raczej standard. http://www.nakole.pl/tabela-szerokosci-felgi-a-opony.php Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Nic Ci nie bedzie tarlo. Smialo wsadzaj Eibacha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Natknalem sie na to auto na fb. No konkretna sztuka. Piekny pakiet stylistyczny i kolorek Fajnie sie wszystko zgrywa kolorystycznie Jakis chip w planach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. https://www.youtube.com/watch?v=3LeFZsyGRrs&feature=share Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jesli bys wsadzal 18" i wyzej to rozne szerokosci maja sens. Ale przy takich felgach raczej nie. I 6.5J w 17"? Popieram rrrudy25, poszukaj czegos o normalnej szerokosci, 4 o takiej samej J. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Gdzie w Avancie znajduje sie wzmacniacz antenowy? Jedni mowia, ze gdzies w ktoryms slupku, inni ze w bagazniku. Jakies sugestie? Musze sie tam dostac, bo oba moje piloty pomimo nowych baterii, lapia tylko z odleglosci mniej niz 1m i tylko od strony kierowcy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Po woskowaniu fk 1000p moge uzyc Shiny Garage Morning Dew? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Wtedy bedziesz mial et 30. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Moze poduszka jest juz do wywalenia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Witamy Zdjecia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Zalezy jak bardzo chcesz wysunac kolo. Od ET35 juz jakos wyglada. Max mozesz wysunac na ET29. Czyli 10/13mm dystans. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. No wlasnie ten przod mnie troszke irytuje Kolo na sell, docelowa felga to 19". Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jest na to rozwiązanie.1 opcja, zmieniasz springi z tyłu na te co miałeś. 2 opcja, zmieniasz talerzyki na amorach od B5. 3 opcja, wkładasz gwint i kręcisz Co do BBS to jestem ciekaw jak będzie się prezentować na avancie Co do talerzykow sie zastanowie, ale dopiero na wiosne Gwint widze w dalekiej przyszlosci, ale widze Mysle, ze ten model bedzie siedzial idealnie w 19", choc widzialem kilka ciekawych wzorow JR. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Przed chwila Al. Jerozolimskie 15:30 Wiazowna, czarny b6 avant w strone Wawy, klubowe ramki.
  18. Mam B7, amory 1BV, teraz wsadzilem -45mm h&r. Szukac 8d0412103b02 lub 8d0412103b? Bo przyznam, ze czytajac wszystko od 1str to sie juz sam zastanawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Czekamy na temat i liste modow haha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Jesli chcesz cos wydajnego, a zarazem malego to wal w Apple. 5S lub SE. Moja druga polowka tez nie lubi duzych telefonow, wiec kupilem jej 5S. Bardzo zadowolona z gabarytow, plynnosci, aparatu. Bardzo sobie chwali, choc tez nigdy do Apple nie byla przekonana. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Jesli kontrolka nie zgasnie, podlacz VCDS'a czy bledu jakiegos nie wywalilo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Gdzie zaslepic EGR w Wawie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. EGR

    muunv opublikował(a) temat w Mazowieckie
    Siema. Poszukuje osoby/ warsztatu w ktorym zaslepia mi EGR. Tylko woj. mazowieckie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. ET40 jest schowane. Jak chcesz zeby w miare wygladalo to od ET35 do ET29. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. a takie przedalem bierz szeroką i z dobrym et Tam jest chyba 8,5J w nich? Co do ET, to metoda prob i bledow. Ale cos kolo 33-35 powinno wlezc Z ciekawosci, ile za nie wziales? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.