Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna nowych opon, a że przykładam uwagę do bocznego profilu opon to mała prośba o fotki.
Szukam jak się układają opony w rozmiarze 235/35R19 na feldze 9J.

W szczególności poszukuję:

- Uniroyal Rainsport 3
- Nokian z-line


Inne też mile widziane, bo pewnie nie tylko mi się przyda taki temat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda u mnie, Rotor 19x9j et33 opona Vredestein Ultrac Vorti R rozm. 235/35/19



16a45dx.jpg



2q3n1ar.jpg



be99x2.jpg



domgk7.jpg



20azd3b.jpg



9gwwvm.jpg



:hi:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal czy nokian nie bedzie tak wyglądał... Vredestein ma duży rant ochronny i dziwny design boku opony :/

Mariusz patrzyłeś na strechtyres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem, tam nie ma nic. Internety już na różne sposoby przeglądałem i nie udało mi się trafić.

Znalazłem:
235/35/19 Toyo Proxes T1sport

http://www.sciroccocentral.co.uk/forum/viewtopic.php?f=13&t=11417&sid=08b084bea2108024f9e3f6bba9531fa6&start=20

7a9de3335222.jpg

f5c27614a350.jpg

9ded0217d763.jpg

b5196e38ec67.jpg

90a5609cdac9.jpg

Uniroyale tylko na feldze 8.5J

3e56bde8c81f.jpg

6c52834e221e.jpg

d44c02ef8ce4.jpg

FroS-t Vredestein chyba są dość szerokie jak na 235 ???


Takie szybkie porównanie Fulda Sportcontrol vs Vredestein Ultrac Vorti R, 235/35/19 na 9Jx19" ET33

d959c292ac16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są szerokie, ten rant ochronny jest spory, dlatego tez jak wpadnie u mnie gwint złoże 225 lub 215, ale ogólnie opony mega polecam, miałem Conti, Micheliny Piloty miałem też Toyo ale Vredesteiny mogę polecić na mokrym jak i suchym sprawdzają się mega no i bok ścianki rewelacja jak dla mnie po wyczyszczeniu i wyczernieniu ładnie się prezentuje ta szachownica :decayed: mam jeszcze fotkę Mojego kolegi na takich samych kołach, opona Nankang NS-2 i myślę że chyba nic się bardziej nie naciągnie :decayed:

15n22d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 mu się tak naciągneła?

Zamówiłem uniroyal rainsport 3, mają teraz dobrą cenę. Zobaczymy jak to będzie wyglądało i się sprawowało na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki tutaj masz zawias do tych Vrede?

Tapniete z SGS7

Amory 1BV i springi H&R -45mm
Jak sie na tym jezdzi po polskich dziurawych drogach?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, jestem mega zadowolony, ale chce niżej wiec na przyszły sezon zakładam gwint :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, jestem mega zadowolony, ale chce niżej wiec na przyszły sezon zakładam gwint :oczko:

Mam to taki sam zestaw jak FroS-t i jezdzi sie naprawde przyjemnie :wink::hi: Tylko aktualnie mam 18".

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, jestem mega zadowolony, ale chce niżej wiec na przyszły sezon zakładam gwint :oczko:

Znacznie twardziej niż ori 1bv czy podobnie?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u mnie po zmianie z 1BV na Eibach Sportline też dużo się poprawiło :-) Co prawda mam felgi 18 9,5j opony naciągnięte 225/40/18 Continental Sportcontact 5 ale dla mnie jest komfortowo rodzice też nic nie mówią a często jeżdza ze mną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie balem sprezyn, ze bedzie twardo. Mylilem sie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u mnie po zmianie z 1BV na Eibach Sportline też dużo się poprawiło :-) Co prawda mam felgi 18 9,5j opony naciągnięte 225/40/18 Continental Sportcontact 5 ale dla mnie jest komfortowo rodzice też nic nie mówią a często jeżdza ze mną .

Na 18 cali troche chyba lepszy komfort. Miedzy zimowymi 245 40 18 a letnimi 255 35 19 spora roznica. Pytam o te HR bo zmienilem w B8 sprężyny z 1Be na Eibach prokit ale auto siadlo tylko 1cm na 67cm przod tyl. Przydalo by sie z 1-2 cm nizej... stad pytania o H&R sprężyny. Eibach sportline juz na 19 calach bedzie lekko twardy do codziennej jazdy wydaje mi sie :(

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bać Łukasz, te springi to nie żadem beton naprawdę, cała zimę przelatałem tez na 18 calach i oponie 225/40/18 i grało a w śniegi tez jeździłem i długie trasy, wcale się nie ziwie -30mm to mało i nie widać tak tej różnicy przynajmniej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...