Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No wlasnie ten przod mnie troszke irytuje Kolo na sell, docelowa felga to 19". Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Predko go sprzedawac nie bede, bo mam jeszcze kilka pomyslow w glowie na mody Jest i to, na co najbardziej czekalem. Z racji tego, ze mam troche inne wydatki i nie bardzo stac mnie na gwint, wpadly springi H&R -45mm. Tutaj podziekowania dla FroS-t oraz Trewor87 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema [emoji51] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
No ja mam Avanta. Lewy czy prawy slupek? Jak sie tam dostac? Mam te same objawy z Radiem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pilot nie lapie
Dzieki Nie wiem czy cos to pomoze ale bede probowac. Pewnie skonczy sie wymiana kluczyka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Masz fotke w ktorym konkretnie miejscu jest ten wzmacniacz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
8:50 Ciemny grafit lub czarny A4 B8 Avant, Sulejowek ul. Przejazd. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pilot nie lapie
Mozesz podeslac link, bo nie moge znalezc. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AWX] Zwykły czarny Avant+161KM+19"ASA GT1+Sportline by Floorian
Widze postepy. Lotka pierwszym elementem s-line'owej ukladanki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
Też miałem dylemat z czarnymi felami, ale chłopaki w temacie moim odwiedli mnie od tego Zarzuć nawet grafit ale nie czerń Oczywiście to kwestia gustu. 17" to minimum, po pewnym czasie będziesz czuć niedosyt i będziesz szukać 18" Wsadziłeś już springi? Pokaż więcej fotek
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
16" 7.5J ET 45 wchodzi na styk. Sam mam 320/288 i ostatnio sie glowilem czy wejdzie 16.. Wchodzi Ile Cie wyszlo dolozenie pamieci foteli? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Przed chwila czarne b6 avant s17 Lipowki w strone Lublina. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
225/55/16 - czy beda pasowac do b7 avant
Nie beda. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
225/55/16 - czy beda pasowac do b7 avant
Wyjezdzaja i na 215/55 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ma problem czy trzeba zmienić mapę po zmianie turba na większe
Musisz zmienic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy robic zbieznosc?
Dzieki, zrobie to w poniedzialek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy robic zbieznosc?
Nie wiem czy jutro uda mi sie zrobic geometrie, a mam do pokonania +/- 300km. Nic sie nie stanie jesli pojade bez korekty geometrii? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy robic zbieznosc?
Jestem przed wymiana sprezyn na nizsze, pytanie czy musze robic zbieznosc po ich wymianie? Czy po wymianie auto nie bedzie zostawialo 4 sladow, jesli nie zrobie zbieznosci? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Alufelgi BBS, warto?
Ciekawe czy tylko do zdjec nie sa wypucowane, a tak naprawde posiadaja rysy i przetarcia. Roznie bywa.
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Piekny kolor, nie widzialem takiego na b8. Na zywo dopiero kozacko musi wygladac Tylna dokladka zderzaka dodala mu charakteru. Powodzenia w modach! *pakuj gwint albo springi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zapaszki do auta
No nie mów ze zapach z cs pachniał tylko tydzień ? Cs Corrado Cherry u mnie ponad dwa miesiąceWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Potwierdzam. Sam szukalem czegos dlugotrwalego i jest mega. Caly czas czuc intesywny zapach po ponad 1,5 miesiaca. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
iHahahaha Ogladalem testy na wodoszczelnosc. Niby przechodzi je ale ciekawe czy bedzie mozna zabrav go na basen, bez obawy o uszkodzenie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy w Tiptronic wymienia sie olej?
Mi mówili, że to będzie prawie tak samo, jakby się w ogóle nie wymieniało Niby dlaczego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szczotka do mycia auta?
Zamowilem wlasnie taka, jakies 2 tygodnie temu i sprawdza sie ekstra! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Planuje na wiosne Planuje na wiosne
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Bardzo chetnie Chodzilo o to, zeby chociaz troszke na toe innych sie wyroznial Byly w opcjii. RECARO Wpadly zarowki LED do jazdy dziennej, kolor - bialy zimny