Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Znalzlem jeszcze lepszy program do obrobki zdjec. PicsArt Co do "s" to co raz bardziej mnie przekonuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Posiada ktos moze 6s? Mam zwykla 6 i zastanawiam sie czy warto zmienic na "s". Chodzi mi np o 3d touch. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Tak jak kolega wyzej napisal. Ucinasz i obejme zakladasz lub spawasz ja. Dzieki. Myslalem ze nie dopasuje tak koncowek pod krztalt dokladki ale widac ze sie da... Wszystko sie da EDIT Odwiedzilem biggman'a i sa tego efekty :wink Jest zamontowa kierownica B8 z F1 Pikowana nakladka hamulca recznego No i swiatla USA Jest i cos do kodowania/ zczytywania itp itd
  4. Chociaz pod tym wzgledem lepiej jest w PL, niz za granica
  5. DRL mam normalne wymienione mam postojowki na barwę 4300k.Zdjęcie zderzaka jak i założenie to w sumie nic trudnego, pierwszy raz robiłem to sam jak w poprzedniej zmieniałem na S-line i nie miałem z tym większych problemów. A co do Bluetooth to fabryka dała dobry prezent wszystko miałem w aucie, wystarczyło włączyć komputerem Wysłane z iPhone A ostatnio sprzedałem właśnie cały zestaw pod BT za 450zl tylko bez mikrofonu Wysłane z iPhone No ja walsnie bede powoli szukal czegos takiego
  6. I to mi sie podoba! Juz pobieram A co powiesz na temat apek do edycji zdjec? Masz jakas ciekawa?
  7. A podobno im dalej na zachod, tym bardziej kolorowo Wspolczuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Kawal dobrej roboty Duzo roboty ze zdjeciem zderzaka, zeby wymienic drl na biale? Sam sie nad tym zastanawiam ale boje sie, ze jak zdejme to juz nie zaloze zderzaka No i modul blutacz. Ile Cie wyniosl? Kozacko utrzymana furmana Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Aaa.. No to masz problem.. A zrobienie calego wydechu z koncowkami w jakims specjalistycznym garazu, tez nie przejdzie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Watpie zeby ktos sie przyczepil. Chociaz ja z przegladem problemow miec nie bede, znajomy ma stacje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Mialem 90 w B6 i zalowalem, ze nie wzailem 100mm. Tym razem nie popelnilem takiego bledu Tak jak kolega wyzej napisal. Ucinasz i obejme zakladasz lub spawasz ja.
  12. O to chodzilo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. muunv odpowiedział(a) na miszaq92 temat w Audi A4 B6/B7
    Za kazdym razem w tym samym miejscu byles? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Pewnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Siema. Troszke przeszukalem forum i nie znalazlem zadnego watku na temat Apple. Zakladam watek z mysla o nowych uzytkownikach iOS, pomocy, sugestiach, wymiana doswiadczen, polecaniem apek itp itd. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na miszaq92 temat w Audi A4 B6/B7
    Inaczej to jak wrozenie z fusow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Zawsze mozna je obrocic jak te sie znudza, ale na krytyke jestem otwarty To by zapewne tłumaczyło taką spokojną jazdę Hahaha, to napewno Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Te końcówki powinny być trochę przekręcone, żeby napis był centralnie na górze . No wlsnie nie, zamysl byl taki zeby byly tak jak sa ale gladkich niestety znalezc nie moge. A przekrecic je, zaden problem bo nie sa przyspawane tylko na obejmy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Moja kochana mama to byla No u nas i ja podobnej nie spotkalem Doszedl kolejny element ukladanki, 4F0 124A. Trafila sie w super stanie z lopatkami, w naprawde dobrej cenie. W koncu wyczekiwana koera z multi Teraz moge myslec o "blutufie" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Juz dawno bym je mial gdyby wlasnie nie czarny kolor.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wedlug mnie nie powinna sie niczym roznic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Stary.. Fura jest przepiekna! Widzialem tu wiele ale ta stawiam na 1 miejscu. Ekstra projekt, powodzenia w dalszych modach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Dziewczyna sie uparla, zeby wyjechac po sniadaniu i tak zrobilismy. Przelecialem ekspresowka przez Balice i Krakow, kawalkiem A4. Dalismy rade Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Przed chwilka pod Hotelem/ Termami Bania w Bialce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 10:00 Czarne B8 sedan stal na poboczu za nowym Targiem w Rdzawce. Klubowe ramki, obtrabiony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Kurde byłem w Bukowinie tydzień i nie widziałem żadnej klubowej fury [emoji848]Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jestem w Bialce i widzialem juz dwie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.