Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Pierscionki w komplecie przyjda
  2. Obecnie mam Dunlop Sport Maxx. Mialem juz ten model wielokrotnie i go chwale. Prawdopodobnie zdejme gumy z tych felg, na ktorych obecnie jezdze Rozmiar 225/40/18 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. To da rade na pewno Felgi juz zamowione. Zamowilem te ze znaczkiem Mercedesa Oczywiscie emblemat bedzie audi
  4. Mam jednego mechanika od wielu lat Ale gwintu to raczej nie wsadzal Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Zwykly mechanik temu podola? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Calkiem calkiem A ktos mi powie ile trzeba zaplacic za dobry gwint do mojego Avanciora? Jesli juz to plan na przyszly sezon Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Powoli juz wariuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Podeslij jakas fotke
  8. Zakladalem temat i koledzy wypowiedzieli sie, ze przy moim 1BV tylko gwint. Ty FroS-t masz jaka zawieche? Da rade i u mnie wsadzic springi -30/ -45 i zejde tym w dol na odpowiednia wysokosc?Mamy na forum kogos, kto zajmuje sie sprzedaza takich sprezyn? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Z tego co wyczytalem na forum, sprezynami nic nie zejde w dol przy moim zawiasie. Jedynie gwint. Niestety brak $$ na ten gadzet. Co do 19.. Zbyt duza felga dla mnie :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. I mysle od razu o pierscieniu 5mm na tyl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dam znac co i jak Dobra. Teraz trudny wybor. Jest dwoch faworytow. I nie bardzo wiem ktore wziac. Leza mi bardziej Merce. http://allegro.pl/showitem/description/6251071457.html http://allegro.pl/showitem/description/6218348313.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Poszukiwany, poszukiwana Niestety max 19 moge wsadzic. Nie jestem przekonany co do komfortu na 19 :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ultery na 90% beda na pokladzie w tym tygodniu. Kolega mnie od dwoch tygodni wsytrzymuje z montazem, bo nie ma czasu. Dzis do niego jade i bede go gwalcic zeby to zrobil. Ja zamowilem srednice montazowa 55mm. Tyle wyszlo suwmiarka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Pochwal sie jak odkleic ta antene i pozniej ja przykleic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Bardzi pomogles kolego Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. No to podsylaj, jesli mozesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Pozdro dla jasno bezowej B6 w sedanie. Widziany dzis kolo 16-16.30 na moscie lazienkowskim w Wawie. Lecial w strone Pragi. Klubowe ramki. Obtrabiony. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Z tego co wiem to nie. Musisz na zone, a Ty widniejesz jako wspolwlasciciel. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Jest ten sam Zapytam o jeszcze jedna rzecz, mianowicie - dystanse. Mam felgi obecnie o szerokosci 8j i et 43. Czy moge zalozyc na tyl dystanse 15 mm, a na przod 5mm?
  19. Czyli wszystkie 4 opony tej samej firmy. Wiem, wiem. Pamietam o tym caly czas. Przy zakupie obecnych tez szukalem 4 takich samych. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Bezpieczenstwo przede wszystkim, poniewaz nie jezdze sam. Czyli co, szukac felg o takich samych szerokosciach i opony wszystkie 4 o takim samym profilu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wszystkie 4 to 18". Dlaczego nie polecasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Znalazlem takie felgi jakie mnie interesuja do samochodu. Problem jest taki, ze opony ktore mam to 225/40/18. Rozmiar felg szerokosc 8j i 9j. Mam naped quattro. Nie ma znaczenia, ze zaloze dwie szerokosci felg? Nie bedzie mialo to zadnego znaczenia jesli zaloze na przod 225, a na tyl 245 przy napedzie quattro? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Siema. Pozdro z mazowieckiego Znalazlem takie ogloszenie. Nie bardzo wiedzialem gdzie zamiescic watek, wiec uderzam prosto do Was. Jest ktos z okolic Buska- Zdroj i moglby obejrzec mi te fele? Mam 250km i nie chce na marne jechac :/ Felgi BBS CH 18 cali 235/40 nowe opony 5x112 audi vw http://olx.pl/oferta/felgi-bbs-ch-18-cali-235-40-nowe-opony-5x112-audi-vw-CID5-IDfXauz.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. muunv odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam pytanie.. Moje cialo i miesnie jest rozbudowane jak Albanski przemysl jak to mowi moja mama Mam 186 i waze ~ 70kg. Jak przybrac na wadze? I nie mowcie, ze jesc.. Tyle to i ja wiem. Pytanie co jesc i w jakich ilosciach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Dobry Plan jest, dokladka w garazu. Teraz pytanie jak ja zamontowac? Miqlem ja w B6 ale nie bylem zadowolony z montazu... Mam w obecnym B7 zderzak s line. Moglby ktos podeslac fotki jak bardzo wysunieta lib schowana powinna byc ta dokladka? Nie chcial bym uzyskac jakiegos jaja zwisajacego Wkretami ja przymocuje. Najbardziej glowa mnie boli jak ja schowac lub wysunac. Moglibyscie podeslac fotki swoich zakontowanych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.