Treść opublikowana przez muunv
-
Oryginalna lotka avant
Jesli masz z b7 to musisz docinac do b6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BMW E61 520D Full M.
No mozna tak powiedziec [emoji14]Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
W sobote jestem umowiony SPANKY'iego na chip Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Jeszcze 49 dni Ale odezwe sie! Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Bywam... Ale pociagiem Dopoki mi prawka nie oddadza :/ A Ty tez przesiadasz sie na 5-ere? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
No ja Garwolin takze kawalek [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Mam pneumatyka i jedna poduche do wymiany Koszt w ASO 1300 do zawiech M.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze [emoji14] mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/ Bo sie przyzwyczailes do innych aut [emoji14] Mowie, ja te nie bylem wcale przekonany do wnetrz. Np. BMW 7 E65 i Audi A8 D3. W BMW wszystko jakies takie pochowane, toporne... :/ hehehe mozliwe widze ze temat idzie dalej[emoji14] moze z czasem oblukam Twoja BMW [emoji14] bo widze ze niedaleko mamy do siebie [emoji14] a teraz z tymi ramkami bedzie charakterystyczna A skad jestes kolego? Awaryjnie i nie awaryjne. Jak wszystko. Zawiechy pneumatyczna najdrozsze w utrzymaniu :/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Nad tym to sam sie zastanawiam. Ale chyba WK.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Do 17 masz wlacznie. Musisz isc 17 i zlozyc wniosek o odebrania prawka. Odebrac mozesz nastepnego dnia czyli 18. Nawet jak pojdziesz 18 to i tak musisz czekac dzien. Nie dadza Ci go od reki.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Mi tez dzis przyszlo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Za dobrze mi na tym forum, żeby się z nim rozstawać Ramki = członkostwo
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Po nowym roku moze i tak. Narazie jest to kwota taka jak wyzej i pkt. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
1600? Od kiedy? Ja dostalem 500 i 10pktWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Ani nie kozacze ani nie cwaniacze jak to ujales. Zadalem proste pytanie w pierwszym poscie. To, ze nazywam policje "psami" nie oznacza, ze do czegos wedlug Cb nie doroslem. Nie mam szacunku do psow i miec nie bede. I nie uwazaj sie, za osobe ktora ma pouczac bo jestes starszy. Jest masa ludzi nawet w Twoim wieku i starszych ktorzy mimo doswiadczenia zyciowego tez tak nazywaja policje lub inaczej.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Z tego co wiem, kazdy komu zabrano prawko, ma prawo odwolac sie do Trybunalu Konstytucyjnego. Nie mozemy byc karani dwa raazy za to samo. Mandat i zabranie prawka. Wie ktos kto wymyslij ta infeligentna ustawe? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Co z OC po rejestracji?
Wyslalem do mojego ubezpieczyciela :-skan tymczasowego dowodu rejestracyjnego -skan polisy OC To mi kazali zrobic goscie z infolini Czekam teraz na mejla z odp Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Hahahahahaha :D Dobre Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Czego? [emoji14]Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Jest mega roznica po spolerowaniu! nie wiedzialem, ze bedzie az taka roznica. Ale polecam kazdemu ten zabieg. Od razu milej w nocy U mnie zderzak byl i tak sciagany, aby moc go skleic wiec nerki to juz byl pikus [emoji14]Sa ludzie ktorzy sciagaja nery bez zdejmowania zderzaka. Na YT jest troszke filmikow na ktorych to robia ale.. Ale zawsze moze cos nie wyjsc i zaczepy sie polamia. Jest tez grupka ludzi ktorym to nie wyszlo i lamali zaczepy :/ Udalo sie bez zbednych ubytkow? Jeszcze kilka moze kilkanascie dni i autko do SPANKY oraz na przyciemnienoe szybek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka W koncu jest jeden z najwazniejszych gadzetow!! Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Uwazam ze prawo dotyczy wszystkich bez wyjatku.Mysle, ze kazdy normalny czlowiek, zyjacy w kraju demokratycznym tak uwaza. A Polska.. Polska to Polska. Kazdy wie, ze u nas sa ludzie rowni i rowniejsi.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Nie to zebym kogokolwiek bronil.. Ale czy Wam sie nigdy nigdzie nie spieszylo? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Ciekawe czy bys byl za tym jak Twoj pomysl obrocilby sie przeciwko Tobie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Lecialem 4 pasmowka. Ograniczenie do 70km/h. Jechalem jednym z xwoch srodkowych pasow. Tak jak wszyscy inni jechalem, kazdy tam jezdzi po okolo 120km/h. Lewym pasem szybciej jechali. Nagrali insignia mnie. Zapytalem dlaczego mnie akurat skoro i szybciej jechali? Bo jechalem BMW i bylem najmlodszy. -.-Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka słyszałem że zaczynali polować na BMW , a drogówka sama posiada BMW w Kielcach Ale co to za wyznacznik i segregacja ludzi? Wlasciciele BMW to typy z pod ciemnej gwiazdy, a wlasciciele Mercy to bezbronne dziadki? No Panowie. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Co z OC po rejestracji?
Jeśli sprzedający zostawił Ci OC to możesz jeździć na nim do końca ważności z tym, że musisz zgłosić to do TU bo musza dokonać rekalkulacji. No i wszystko jasne. Dzieki Pany [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Lecialem 4 pasmowka. Ograniczenie do 70km/h. Jechalem jednym z xwoch srodkowych pasow. Tak jak wszyscy inni jechalem, kazdy tam jezdzi po okolo 120km/h. Lewym pasem szybciej jechali. Nagrali insignia mnie. Zapytalem dlaczego mnie akurat skoro i szybciej jechali? Bo jechalem BMW i bylem najmlodszy. -.-Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka