Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6
    Jesli masz z b7 to musisz docinac do b6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    No mozna tak powiedziec [emoji14]Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    W sobote jestem umowiony SPANKY'iego na chip Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Jeszcze 49 dni Ale odezwe sie! Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Bywam... Ale pociagiem Dopoki mi prawka nie oddadza :/ A Ty tez przesiadasz sie na 5-ere? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    No ja Garwolin takze kawalek [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Mam pneumatyka i jedna poduche do wymiany Koszt w ASO 1300 do zawiech M.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze [emoji14] mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/ Bo sie przyzwyczailes do innych aut [emoji14] Mowie, ja te nie bylem wcale przekonany do wnetrz. Np. BMW 7 E65 i Audi A8 D3. W BMW wszystko jakies takie pochowane, toporne... :/ hehehe mozliwe widze ze temat idzie dalej[emoji14] moze z czasem oblukam Twoja BMW [emoji14] bo widze ze niedaleko mamy do siebie [emoji14] a teraz z tymi ramkami bedzie charakterystyczna A skad jestes kolego? Awaryjnie i nie awaryjne. Jak wszystko. Zawiechy pneumatyczna najdrozsze w utrzymaniu :/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Nad tym to sam sie zastanawiam. Ale chyba WK.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Do 17 masz wlacznie. Musisz isc 17 i zlozyc wniosek o odebrania prawka. Odebrac mozesz nastepnego dnia czyli 18. Nawet jak pojdziesz 18 to i tak musisz czekac dzien. Nie dadza Ci go od reki.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Mi tez dzis przyszlo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Za dobrze mi na tym forum, żeby się z nim rozstawać Ramki = członkostwo
  12. Po nowym roku moze i tak. Narazie jest to kwota taka jak wyzej i pkt. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. 1600? Od kiedy? Ja dostalem 500 i 10pktWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Ani nie kozacze ani nie cwaniacze jak to ujales. Zadalem proste pytanie w pierwszym poscie. To, ze nazywam policje "psami" nie oznacza, ze do czegos wedlug Cb nie doroslem. Nie mam szacunku do psow i miec nie bede. I nie uwazaj sie, za osobe ktora ma pouczac bo jestes starszy. Jest masa ludzi nawet w Twoim wieku i starszych ktorzy mimo doswiadczenia zyciowego tez tak nazywaja policje lub inaczej.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Z tego co wiem, kazdy komu zabrano prawko, ma prawo odwolac sie do Trybunalu Konstytucyjnego. Nie mozemy byc karani dwa raazy za to samo. Mandat i zabranie prawka. Wie ktos kto wymyslij ta infeligentna ustawe? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Wyslalem do mojego ubezpieczyciela :-skan tymczasowego dowodu rejestracyjnego -skan polisy OC To mi kazali zrobic goscie z infolini Czekam teraz na mejla z odp Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Hahahahahaha :D Dobre Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Czego? [emoji14]Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Jest mega roznica po spolerowaniu! nie wiedzialem, ze bedzie az taka roznica. Ale polecam kazdemu ten zabieg. Od razu milej w nocy U mnie zderzak byl i tak sciagany, aby moc go skleic wiec nerki to juz byl pikus [emoji14]Sa ludzie ktorzy sciagaja nery bez zdejmowania zderzaka. Na YT jest troszke filmikow na ktorych to robia ale.. Ale zawsze moze cos nie wyjsc i zaczepy sie polamia. Jest tez grupka ludzi ktorym to nie wyszlo i lamali zaczepy :/ Udalo sie bez zbednych ubytkow? Jeszcze kilka moze kilkanascie dni i autko do SPANKY oraz na przyciemnienoe szybek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka W koncu jest jeden z najwazniejszych gadzetow!! Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Uwazam ze prawo dotyczy wszystkich bez wyjatku.Mysle, ze kazdy normalny czlowiek, zyjacy w kraju demokratycznym tak uwaza. A Polska.. Polska to Polska. Kazdy wie, ze u nas sa ludzie rowni i rowniejsi.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Nie to zebym kogokolwiek bronil.. Ale czy Wam sie nigdy nigdzie nie spieszylo? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Ciekawe czy bys byl za tym jak Twoj pomysl obrocilby sie przeciwko Tobie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Lecialem 4 pasmowka. Ograniczenie do 70km/h. Jechalem jednym z xwoch srodkowych pasow. Tak jak wszyscy inni jechalem, kazdy tam jezdzi po okolo 120km/h. Lewym pasem szybciej jechali. Nagrali insignia mnie. Zapytalem dlaczego mnie akurat skoro i szybciej jechali? Bo jechalem BMW i bylem najmlodszy. -.-Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka słyszałem że zaczynali polować na BMW , a drogówka sama posiada BMW w Kielcach Ale co to za wyznacznik i segregacja ludzi? Wlasciciele BMW to typy z pod ciemnej gwiazdy, a wlasciciele Mercy to bezbronne dziadki? No Panowie. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Jeśli sprzedający zostawił Ci OC to możesz jeździć na nim do końca ważności z tym, że musisz zgłosić to do TU bo musza dokonać rekalkulacji. No i wszystko jasne. Dzieki Pany [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Lecialem 4 pasmowka. Ograniczenie do 70km/h. Jechalem jednym z xwoch srodkowych pasow. Tak jak wszyscy inni jechalem, kazdy tam jezdzi po okolo 120km/h. Lewym pasem szybciej jechali. Nagrali insignia mnie. Zapytalem dlaczego mnie akurat skoro i szybciej jechali? Bo jechalem BMW i bylem najmlodszy. -.-Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.