Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. <like> [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  2. Nie żartuj. ProKit to tylko poprawiona seria i jest miękki. Trochę bez sensu zmieniać z 1BE na Eibacha.Mi chodzi o obnizenie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  3. Siema Krwisty... Swietny kolor do Avanta Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  4. muunv odpowiedział(a) na TenTyp temat w Audi A4 B5
    Albo robi sie gdzies zwarcie. Moze wina lezy po stronie manetki? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  5. Siema Zabieraj sie do pracy i wrzucaj foty [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  6. Witamy Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  7. Dzieki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Te żarówki będą do mnie pasować? Mam symetryczne O co chodzi z tym bay15d? http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5459547109.html
  8. Zwracam honor, bylem zle poinformowany [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  9. To, ze bez powietrza to tez prawda Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  10. No run flat to opona z rantem, ktory chroni felge Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  11. Jak wyzej napisalem, na razie brak $$ A nad Eibachem caly czas mysle, czy nie bedzie za twardo [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. Esa juz sama w sobie wedlug mnie jest kozacka Nie ma co rezac za wiele bo mozna przedobrzyc Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  13. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Elektrody robota wlasna? Mozesz rozwinac mysl? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  14. Gdyby nie run flat to bys mial cale fele poobcierane jak Cie ciagnie do kraweznikow Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  15. Siemanko! Poszukuje speca, który wywali mi kata, wspawa kwasówke i oszuka kompem sonde. Najlepiej woj. mazowieckie i Wawa Ktoś coś?
  16. Mają zniżki tylko dla BMW CLUB
  17. BEX to na 100% musisz wsadzić, jeśli nie chcesz żeby Ci silnik zaraz padł. DP też oczywiście musi być. Wystarczy wspawać rurke z kwasówki i oszukać sonde bo będzie CHECK ENGINE. Dla większego bezpieczeństwa można też wstawić większy intercooler. I jechac na program
  18. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema. Mam kilka pytań. Chce powoli szykować autko do pracy dla gregor10 1. Co daje wydech przelotowy? 2. Na czym on polega? 3. Gdzie go dostać? 4. Jaki jest jego koszt? Od razu mówie, że na dniach będę wywalać kata.
  19. Aaa, czaje Ja wyjalem zarowke i mam symetryczne bolce, wiec jakie oznaczenie?Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  20. Tylko zazdroscic [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. Moze porwana plecionka?? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  22. A o co chodzi z tym oznaczeniem PY? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  23. Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  24. Do b6 maja byc 21/5w? Poprostu? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  25. Teraz na wypasie jest Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.