Treść opublikowana przez muunv
-
BMW E61 520D Full M.
Przyznam sie szczerz, ze mi relingi sie przydaja. Zamiast w zime pakowac narty na tyl, moge zabrac 5 osob i 5 kompletow nart do trumny.
-
BMW E61 520D Full M.
Jest napisane M, a nie M5. Jest to moje pierwsze BMW w zyciu, wiec z gory przepraszam za bledy odnosnie autka. Nigdy nie przewidzialbym tego, ze bede jezdzic BMW Spalanie srednie 7l
-
BMW E61 520D Full M.
Mały edit, właśnie bawiłem się w rozkodowywanie VIN'u i okazało się, że to E61, poliftowy. A ja byłem przekonany, że to E60
-
BMW E61 520D Full M.
2006 Ale chce zostać przy światłach takich jakie mam. Jedynie ringi białe będą i dwa takie same żarniki. Szkoda tylko, że całą lampe trzeba wyciągnać żeby je wymienić. Możesz polecić jakieś żarniki?
-
BMW E61 520D Full M.
Teraz 255.000km. Serwis do 190.000 CO do nerek to zastanawiam się nad połyskiem i matem. Na moje oko 300kkm +... Lampy proponuje zregenerować lub zrobć mod LCI tył + przód bo ze względu na to jak są zmatowiałe pewnie słabiutko świecą.. A te od LCI świecą zdecydowanie lepiej od preLCI Halogeny zaparowane czy też tak szkiełka zmatowiałe ? Wrzuciłby nowe palniki bo widać, że i jeden i drugi są z innej bajki no i widzę, że z jednej strony spaliła się żarówka od ringów. No i popraw tytuł wątku bo prosi o pomstę do nieba (mam nadzieję, że nie będę musiał tłumaczyć o co chodzi ) A propo nerek. Jeśli masz shadow w macie to proponowałbym i nerki w macie. Obczaj u mnie - mam w macie. Był sprawdzany po VIN'ie i jest ori przebieg Mod LCI? Cóż to? Palniki będą wymienione. Wszystko w swoim czasie Dziś wyjąłem lampe, żeby wymienić żarówke od ringów ale.. Nie mam nerwów do tego Halogeny też zmatowiałe. Bardziej myślałem o oddaniu ich kumuś żeby je wyczyścil
-
BMW E61 520D Full M.
Wsiadłbyś to byś zmienił zdanie Mi też nie bardzo podchodziły wnętrza BMW.. Do póki nie wsiadłem i się nie przejechałem Teraz 255.000km. Serwis do 190.000 CO do nerek to zastanawiam się nad połyskiem i matem.
-
BMW E61 520D Full M.
Siemanko! Moja poprzedniczka : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312039-b6-bfb-silver-avant-18t-poczatek/ Odkupił ją kolega z forum Stwierdziłem, że mam ochotę na coś większego, nowszego. Z początku miała być B7. Ciężko było znaleźć coś ładnego... Następnie A6 C6, porażka tak samo jak z B7. Myślałem nad w211. W końcu coś mnie tknęło na BMW.. Szukałem E65 -7. Nagle zadzwonił do mojego ojca znajomy, że ma na zbyciu swoją 5. Pomyślałem, będzie chciał kosmiczne pieniądze.. Lecz, później się miło zaskoczyłem Pojechałem, obejrzałem.. W sumie nie było bardzo co oglądać. PEWNIAK. Coś więcej? Od 4 lat w Polsce. Pierwszy właściciel. Przyprowadzony osobiście, przez znajomego. Jedne co było robione to maska. Była malowana już w DE. Z tamtąd przyjechał. Książka serwisowa do końca. Przebieg ori - 255.000km. Silnik - 2.0D - 163KM. Rocznik - 2006 - jest to MODEL E61 Kolor - CARBONSCHWARZ METALLIC Autko w full pakiecie M. Zewnętrzny i wewnętrzny. -xenony -SHADOWLINE -PDC x2 -el. domykana klapa tylna -home coming lights -czarna podsufitka -skóra -wentylowane fotele -podgrzewane fotele -pakiet światło -podświetlane lusterka zewnętrzne od dołu -duży LCD navi -ORI wyjście AUX -CD/DVD -milion opcji ustawień foteli -automatyczna skrzynia -serwotronic -tiptronic -stopka M -ZAWIESZENIE OBNIŻONE M -kontrola ciśnienia w oponach -felunek 18" M -rolety w drzwiach -lusterka fotochrom zewnętrzne i wewnętrzne -el. skladane lusterka -telefon -zestaw głośnomówiący PAROT bla, bla, bla PLANY ! ! ! Powiem tak, z racji tego, że jest to eMka, nie będę robić PRAWIE nic. Nie chce psuć tego co jest według mnie idealne Do zrobienia : -fela 19'' na lato- ORI M -przyciemnienie szybek z tyłu -chip na jakieś 190-200KM (zobaczymy na ile silnik pozwoli), bez żyłowania! -nerki na czarny mat - ZROBIONE ! -wgrać mape PL -skleić przedni zderzak - ZROBIONE ! Aktualnie wymieniony był rozrząd, wszystkie tarcze oraz klocki I to tyle Czas na zdjątka : P.S - dodam, że zarejestrowałem się na forum BMW i.. Bez obrazy dla kolegów, ale ich forum to 3-ci świat.. Opinie, propozycje zmian mile widziane!
-
Nie działają elek szyby
Zadam baaardzo głupie pytanie. Sprawdzałeś bezpieczniki?
-
jaki kit
Lepiej chyba wsadzić od razu gwint... Ale -40 już dobrze wygląda
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Temat zamykam Autko sprzedane. Przesiadam się na B7. Odkupił klubowicz
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla czarnego b7 avant. Widziany w Stezycy kolo 13.30. Kolo blokow. Obtrabiony ale kolega chyba nie zczail. Klubowe ramki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk I pozdro dla kolegi z b6 Avant widzianego 5 wrzesnia, kolo 22.30 pod Makiem w Garwolinie Swieze blachy WG. Ciemny kolor. Klubowe ramki. Migalem ale nie ogarnal. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
S3 1.8 T epc
Tak mi powiedział fachowiec z ASO
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla czarnego B6 Sedan w Dabrowce. Jechal w steone Starej Wsi. Blachy WOT, klubowe ramki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla srebrnego B6 Avant pod blokiem w Minsku Mazowieckim, okolice ul. Siennickiej, blachy WM [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla bezowej b6 widzianej w miejscowosci Zakret o 17.40. Ramki klubowe. Leciala w strone Lublina. Blachy KNS. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Dystanse do felg ET 43
Z przodu też wsadź dystans
-
Dokladka Cupra- ocencie
To wtedy przełożysz dokładkę Cupra najlepiej wygląda na "płaskich" zderzakach jak s-line, czy Golf R32. Ale nie zmienia to faktu że to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych elementów do każdego VAGa z okresu ostatnich ok 15 lat. W tym do B6 na zwykłym zderzaku U mnie jest na zwyklym zderzaku, trochee trzeba ja wyprofilowac ale daje rade. U mnie jest na maxa wysunieta do przodu, przez co wydaje sie jakby srodek mial apadek [emoji14]Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Siema! Digital Music Changer
Rozbierz i sprawdź czy nic nie jest spalone.
-
Dziwne zachowanie przy 100-120 km/h
Proponuje zacząć od wyważenia kół
-
Dokladka Cupra- ocencie
Ja juz swoja podocinalem i najgorzej nie jest. Podoba mi sie Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
A gdzie kapselek z felgi? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Z wyciaganiem [emoji14] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ile dales za folie? Nie daleko mnie, za przyciemnienie wszystkich szyb w Avancie od kolegi wzieli 380zl. I robota zrobiona perfekt. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Problem ze zdjęciami w LG G4
Oo.. Dobry pomysl, dzieki Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Problem ze zdjęciami w LG G4
Siemanko. Mam mały problem. Kiedy robie fotki telefonem (LG G4) i telefonu nie przekręcam do zdjęcia, to fotki na telefonie są normalnie wyświetlane. Na kompie, fotki które były zrobione telefonem nie obróconym, są przękręcone na bok. I nie da się ich obrócić na kompie. Zdjęcie zrobione w pionie, powinno się wyświetlać w pionie, a wyświetla się w poziomie. Zrobione tak : A wyświetla się na kompie tak :