Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dystanse do felg ET 43


arturek986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam założone oryginalne 9 ramienne felgi Audi S-line. Parametry felgi 7,5Jx17 H2 ET 43, opony 235/45/17.

Moim zdaniem z tyłu felgi są osadzone za głęboko względem nadkoli więc zastanawiam się nad montażem dystansów.

I stąd moje pytanie jaką grubość dystansów założyć, i czy zakładać dystanse tylko na tył czy na przód też?

Wiem że można wymierzyć grubość dystansu przykładając jakąś listewkę i mierząc ale może ktoś z was przerabiał temat i zna odpowiedz albo ma felgi o podobnych parametrach założone z dystansami w swoim B6 i może mi podesłać zdjęcia żebym zobaczył jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył wejdzie dystans 20mm. U mnie na zimowym komplecie taki siedzi i jest równo z nadkolem. Zdjęć nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jakie dystanse dać do felg Sline et43 by uzyskać wygląd jak na felgach z et35, tył myślę że 20mm a przód? Opony mam 215/50/R17

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kufel26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jakie dystanse dać do felg Sline et43 by uzyskać wygląd jak na felgach z et35

Matematyka podpowiada 43-35=8 ale równie istotna jest szerokość felgi, której nie podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jakie dystanse dać do felg Sline et43 by uzyskać wygląd jak na felgach z et35, tył myślę że 20mm a przód? Opony mam 215/50/R17

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Witaj!,

Do 7,5 cali przy ET43 dałbym na front 10 mm a na tył 15 mm,

Powinno być idealnie,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam et43 felga 8jx18“ opona 235/40, zawiecha 1ba, ale springi eibach pro kit. Czy po 20mm na obie osie to nie za dużo.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam et43 felga 8jx18“ opona 235/40, zawiecha 1ba, ale springi eibach pro kit. Czy po 20mm na obie osie to nie za dużo.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Witaj,

20 mm będzie już za dużo.

Może Ci przycierać o nadkole.

Daj na front 10mm a na tył 13 mm i będziesz zadowolony :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyl do felgi et 43, opona 215/50/r17 , felga 7,5 cala dac dystans 15 czy 17 mm, bo na przod wiem ze 13mm bedzie ok. Zawieszenie to 1be

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mieszka blisko Radomia zapraszam do mnie można poprzymierzać różne grubości dystnansów i kupić odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam podobne pytanie więc zadam je tutaj

mam a4 b8 avant i oryginalne felgi s-line : http://www.original-felgen.com/8k0601025q1h7.html

rozmiar opon 245/40 R18

Aż nie przystoi w tak dostojnym powozie, aby tylne koła tak bardzo były schowane... z resztą przednie też można by bardziej pokazać

ktoś w Krakowie / małopolskim jest w stanie dobrać coś i dorardzic by to zacnie wyglądało??

Edytowane przez tdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...