-
-
Szukam osoby do pomocy w montażu radia 2 din
Ja dziś zakupiłem kosz 2din OEM, czy ktoś ma numer klimatronik na 2din tak żebym nie musiał starego docinać, zakładam że w obu przypadkach 1 i 2 dnin tunel jest identyczny?
-
Polecane opony letnie
Jaką szeroką masz felge?
-
Polecane opony letnie
Słabo póki co, żadnej ochrony nie widać.
-
Polecane opony letnie
Moglibyście wrzucić zdjęcie swoich opony i rozmiar ale tylko Ci co maja opony z rantem ochronnym. Dzięki
-
Przeniesienie klimatronika
Witam, muszę przenieść klimatronik niżej aby zainstalować radio 2din. Czy istnieje jakaś ramka żeby pasowała niżej? Czy trzeba dorobić samemu?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
WItaj, zbliżam się do 300k i wymiany oleju, kupiłem płukanke firmt K2, zobaczymy co zleci do baniaka. odezwę się po wszystkim. fajny filmik o płukaniu silnika i jego skutkach:
-
Polecane opony letnie
Witam, ja używam Goodyear Eagel F1 asymetric 2 na tyle i asymetric 3 na przodzie w rozmiarze 235/40/18, oba modele sprawują się wyśmienicie ze wskazaniem na asymetric 2 z tej nowej mieszanki. A i "2" posiada większy rant ochronny niż "3". Ponad 40k km zrobiłem na "2" ze starej mieszanki (2013 rok)
-
Letnie opony z rantem ochronnym
Szukam letnich opon 235/40/18 z ochroną rantu. Na tył miałem goodyear f1 eagle asymmetric 2, genialne jeśli chodzi o ochronę rentu. Bez problemu dwie monetu na grubość można położyć na rancie ochronnym. Z racji tego że przednie nadawały się do wymiany ti kupiłem nowszy model asymmetric 3 też z rantem ochronnym. Ku mojemu zdziwieniu nawet moneta się tam nie utrzyma. I przez to make ja żona troszkę uszkodzila przednia felge. Znacie jakieś podobne modele opon z takim rantem jak asymmetric 2? Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Szukam letnich opon 235/40/18 z ochroną rantu. Na tył miałem goodyear f1 eagle asymmetric 2, genialne jeśli chodzi o ochronę rentu. Bez problemu dwie monetu na grubość można położyć na rancie ochronnym. Z racji tego że przednie nadawały się do wymiany ti kupiłem nowszy model asymmetric 3 też z rantem ochronnym. Ku mojemu zdziwieniu nawet moneta się tam nie utrzyma. I przez to make ja żona troszkę uszkodzila przednia felge. Znacie jakieś podobne modele opon z takim rantem jak asymmetric 2? Pozdrawiam
-
[B6 ALL TDI PD] Zerowy stan paliwa po zaniku zasilania
Wydaje mi się że to zwarcie rozladowuje baterie, sama bateria trzyma prąd i jest w dobrym stanie. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 ALL TDI PD] Zerowy stan paliwa po zaniku zasilania
Jak sprawdzić co robi zwarcie?
-
A4 B6 Dziwne zachowanie podczas skręcania.
Witam, mój avant dziwnie się zachowuje podczas wolnej jazdy z kołami skręconymi w lewo bądź prawo, ale od początku. Ruszam i skręcam w lewo to słychać jakby obcieranie, koło zdjąłem ale nic szczególnego nie zauważyłem, luzów bodź obtarć. Gdy ruszam/ jade powoli skręcając w prawe , lewe koło się "ślizga" da się wyczuć jakby traciło przyczepność na chwilkę i przeskakiwało. Na suchej nawierzchni nie da się tego odczuć. Jakiś rok temu miałem problemy z geometrią, z tego co pamiętam nie mogli ustawić geometrii ze względu na drążek kierowniczy. Albo mnie ściemniali albo mówili prawdę. W każdym bądź razie po wymianie końcówki drążka geometrię ustawili poprawnie. Teraz dzieje się co się dzieje.
-
[B6 ALL TDI PD] Zerowy stan paliwa po zaniku zasilania
Problem zniknął przy ponownym tankowaniu.
-
[B6 ALL TDI PD] Zerowy stan paliwa po zaniku zasilania
Witam, wczoraj wywaliło mi akumulator. Odpaliłem z kabli i zauważyłem, że wskazówka paliwa jest na zero, świeci się też żyd, a w baku około 30 litrów. Od razu sprawdziłem bezpieczniki, brak przepalonych, i szybki skan VAGiem, brak błędów które by jednoznacznie wskazywały na pompę paliwa.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
A4 Avant z AVB (101 km seryjnie) z 2003 podkręcony do 140km, felgi 18"x8,5" , opony 235x40x18 Przebieg 165k mil Miasto 7-8 l trasa do 130 km/h zejde do 5,2 moja zona do 4,8 trasa 160-180 km/h okolo 8 litrow
lord_maciek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta