Treść opublikowana przez muunv
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Siemanko. Pytanie mam takie. Czy zamiast wywalac 400zl na dp, moge soboe wspawac kwasowke?
-
a4 b6 18" felgi
u mnie jest et35 opony 225/40r18 i wg mnie jest spoko Z et 35 nawet fele jeszcze sa schowane w nadkolach. Gdzies byl temat podobny. Z tego co pamietam nawet et 29 wchodzilo.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Chyba lezy w trybie czuwania Nie chce mi sie wierzyc... Jesli bylaby to Nokia 6310i to jestem w stanie to uwierzyc. Ale nie snartfon ze zracym baterie lcd itp :/Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
Bez problemu Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b6 18" felgi
Proponuje kupic fele odnowione Ja sam takie kupilem. 2 lata gwarancji, zero prostowania, zero spawania. Felgi po prostu idealne. Jesli chcesz namiary na firme z ktorej kupilem to Priv Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BKE] Audi Akoya Silver Metallic
Ciekawy projekt się szykuje Powodzenia i czekam na foty
-
Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
I jak, zamontowałeś ją?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma ktoś jutro czas, żeby oblukać bolonczkę mojego Audi?
-
Drzy kierownica, znow!
100% prosta. Po zakupie nie bylo tego. Mam to od jakichs 2 miesiecy. A samochod pol roku juz.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Opony dzis byly 2 nowe, nie uzywane zalozone. Zadna nie ma guza. Fele wszystkie proste! Wszystko u znajomego wulkanizatora.Jak dojsc czy to przegub? Lecialem s17 do Wawy i hamowalem ze 170km/h i wtedy tez drzal. Najbardziej jest to odczuwalne jadac okolo 90km/h. Lub jadac prosto i delikatnie muskajac kierownice w lewo lub w prawo. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam spory problem z samochodem. Samochod ma zawieszenie igla. Koncowki itp wymienione. Zakladane byly rozne komplety kol i opon i dalej to samo. Dzis kupilem nowe opony i dalej to samo. Potrzebuje kogos kto oceni fachowym okiem co jest nie tak!! Mam dosc ladowania kasy w to czego nie trzeba wymieniac. Ktos chetny zeby to ocenic? Moze przeguby, moze tarcze?
-
Drzy kierownica, znow!
Siema! Mam spory problem z samochodem. Samochod ma zawieszenie igla. Koncowki itp wymienione. Zakladane byly rozne komplety kol i opon i dalej to samo. Dzis kupilem nowe opony i dalej to samo. Potrzebuje kogos kto oceni fachowym okiem co jest nie tak!! Mam dosc ladowania kasy w to czego nie trzeba wymieniac. Ktos chetny zeby to ocenic? Moze przeguby, moze tarcze? Warszawa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Brak Kierunkowskazów, długich świateł, elektrycznych szyb, wycieraczek.
Moze byc wilgoc. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko! Oby zakup sie obral Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Brak Kierunkowskazów, długich świateł, elektrycznych szyb, wycieraczek.
Podepnij VAG. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 2008 grafitowy
Jest na co popatrzec, super sie prezentuje! Kasy na mody i bezawaryjki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Mi to samo powiedzieli w hurtowni HART i FOTA. "NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO" Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
No właśnie tu jest problem. Bo sa bardzo cieżko dostępne w sklepach moto...Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
Padnie jeden to przestanie grac jeden. Kazdy glosnik ma swoje kable. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Grubość lakieru...
Z tym sie zgodze.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Powodzenia! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 Avant 18 Czy 19 prosze o pomoc.
Mam 1BE, fele 8J, 225/40/18, et 35 i jeszcze jest mega duzo luzu! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b6 18" felgi
Potwierdzam Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Grubość lakieru...
Zalezy w ktorym miejscu i jak bylo malowane. Na dachu pokaze Ci 50-70 mikronow. Przedzial to 120-160/180. Zalezy jak sie postarali w fabryce Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema! Idealny wybor silnika kolego ! Czekam na temat i zdjecia Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka