Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Siemanko. Pytanie mam takie. Czy zamiast wywalac 400zl na dp, moge soboe wspawac kwasowke?
  2. u mnie jest et35 opony 225/40r18 i wg mnie jest spoko Z et 35 nawet fele jeszcze sa schowane w nadkolach. Gdzies byl temat podobny. Z tego co pamietam nawet et 29 wchodzilo.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  3. Chyba lezy w trybie czuwania Nie chce mi sie wierzyc... Jesli bylaby to Nokia 6310i to jestem w stanie to uwierzyc. Ale nie snartfon ze zracym baterie lcd itp :/Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  4. Bez problemu Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  5. Proponuje kupic fele odnowione Ja sam takie kupilem. 2 lata gwarancji, zero prostowania, zero spawania. Felgi po prostu idealne. Jesli chcesz namiary na firme z ktorej kupilem to Priv Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  6. Ciekawy projekt się szykuje Powodzenia i czekam na foty
  7. I jak, zamontowałeś ją?
  8. Ma ktoś jutro czas, żeby oblukać bolonczkę mojego Audi?
  9. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Mazowieckie
    100% prosta. Po zakupie nie bylo tego. Mam to od jakichs 2 miesiecy. A samochod pol roku juz.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Opony dzis byly 2 nowe, nie uzywane zalozone. Zadna nie ma guza. Fele wszystkie proste! Wszystko u znajomego wulkanizatora.Jak dojsc czy to przegub? Lecialem s17 do Wawy i hamowalem ze 170km/h i wtedy tez drzal. Najbardziej jest to odczuwalne jadac okolo 90km/h. Lub jadac prosto i delikatnie muskajac kierownice w lewo lub w prawo. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  10. Mam spory problem z samochodem. Samochod ma zawieszenie igla. Koncowki itp wymienione. Zakladane byly rozne komplety kol i opon i dalej to samo. Dzis kupilem nowe opony i dalej to samo. Potrzebuje kogos kto oceni fachowym okiem co jest nie tak!! Mam dosc ladowania kasy w to czego nie trzeba wymieniac. Ktos chetny zeby to ocenic? Moze przeguby, moze tarcze?
  11. Siema! Mam spory problem z samochodem. Samochod ma zawieszenie igla. Koncowki itp wymienione. Zakladane byly rozne komplety kol i opon i dalej to samo. Dzis kupilem nowe opony i dalej to samo. Potrzebuje kogos kto oceni fachowym okiem co jest nie tak!! Mam dosc ladowania kasy w to czego nie trzeba wymieniac. Ktos chetny zeby to ocenic? Moze przeguby, moze tarcze? Warszawa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. Moze byc wilgoc. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  13. Siemanko! Oby zakup sie obral Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  14. Podepnij VAG. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  15. Jest na co popatrzec, super sie prezentuje! Kasy na mody i bezawaryjki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  16. Mi to samo powiedzieli w hurtowni HART i FOTA. "NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO" Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  17. No właśnie tu jest problem. Bo sa bardzo cieżko dostępne w sklepach moto...Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  18. Padnie jeden to przestanie grac jeden. Kazdy glosnik ma swoje kable. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  19. muunv odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6
    Z tym sie zgodze.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  20. Powodzenia! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. Mam 1BE, fele 8J, 225/40/18, et 35 i jeszcze jest mega duzo luzu! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  22. Potwierdzam Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  23. Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  24. muunv odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6
    Zalezy w ktorym miejscu i jak bylo malowane. Na dachu pokaze Ci 50-70 mikronow. Przedzial to 120-160/180. Zalezy jak sie postarali w fabryce Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  25. Siema! Idealny wybor silnika kolego ! Czekam na temat i zdjecia Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.