Treść opublikowana przez muunv
-
Usuwanie emblematów.
A probowales domowego sposobu wody z mydlem?? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Popękany elektromagnes
Popieram. Zrob, zanim jeszcze inne rzeczy od tefo beda sie psuc.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
S4 przy naszych zarobkach to mozna kupic jako niedzielny samochod [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z startem (strzał) 3.2 fsi 255km
Kolego... VAG'a to Ty masz w samochodzie. To komputer samocjodu. Odezwij sie do kogos z forum, z Twojej okolicy zeby Ci podpial lapka.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Dzieki! Na auto wleciały nowe felgi 18" RIAL Le Mans. 8j, opony 225/40. Zdjęcia wieczorkiem Tez sie zastanawiam caly czas nad tym -30.. Ale na razie brak $$ Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z startem (strzał) 3.2 fsi 255km
Proponuje profilaktycznie podpiac VAG'a Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
[*] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b6 18" felgi
35! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
ciężko reagujące przyciski szyb
Sprobuj moze najpierw to czyms przepsiukac Najlepiej preparatem do stykow. Moze aie zastaly. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Rob to co podoba sie Tobie, a nie nam. To tylko nasza opinia Sa gusty i gusciki [emoji14] Ty masz wysiadajac z samochodu, odwracac sie i patrzez na niego z zadowoleniem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Zgadzam sie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Termostat używany ori opłaca się ?
Cos w stylu programu na tvn Turbo- bedzie Pan zadowolony Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
A co myslisz zeby zoatawic ten kolor? [emoji14]Fajnie sie gryzie z czernia Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
delikatny problem
Tez mi sie wydaje, ze przy 40. A obroty to tylko i wylacznie wina gazownikow. Niech ustawiaja. W koncu za to zaplaciles.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
kupno kamerki samochodowej
Ja dostalem ponizsza kamerke od narzeczonej. Jest na prawde swietna. Tylko jeszcze nie mam pomyslu jak ja zamontowac. Ale szczerze polecam. Super jakosc http://allegro.pl/kamera-samochodowa-rejestrator-overmax-4-1-fullhd-i5354381884.html Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
18" to zawsze 18" Fajna audiczka. Tez mam bfb i jestem bardzo zadowolony. Powodzenia w modach! Dokladka od b7 w swietnym kolorze Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Termostat używany ori opłaca się ?
Nowy to zawsze nowy. Nie ma co oszczedzac na sobie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Super kolorek esy Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Ponoć te są cełkiem lekkie i nie ukrywam że na sklepie poturbowani obniżyli cene na bardzo niską z 1200 na 700zł za sztukę bo mają wyprzedaż.Lekkie.. Ciekawe czy nie beda podatne na pogiecie [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przemots, to ja Pozdro! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Felgi kozak Chociaz ja bym tu widzial bardziej o.z lub bbs [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Powiem tak, kupilem do siebie opony Kormoran 225/40/18. I musze przyznac, ze na prawde dobrze sie sprawuja. Komplet nowych mozna dostac za 800-900zl. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!