Treść opublikowana przez muunv
-
Co z OC po rejestracji?
Siemanko! Kupilem swoja E61 juz jakis czas temu od znajomego z Kielc. Autko ma aktualne OC i AC do marca przyszlego roku. Dzis jade rejestrowac Emme i moje pytanie brzmi : czy musze wykupowac nowe ubezpieczenie? Czy wystarczy, ze bede wozil to ktore mam? Niestety w mojej miejscowosci nie ma oddzialu Allianz :/ [emoji26] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Liczysz, ze np co sie zmieni? Zauwaz, ze od rzadow PiS i PO wszystko sie zmienia. Szkoda tylko, ze na gorsze.Zmienia sie moze pensje dla urzednikow. Zgodze sie z Korwinem, ze nie powinnismy placic podatkow na meneli itp. Bo dlaczego niby, masz harowac jak wol i maja Ci zabrac z tego polowe na utrzymanie takich ludzi? Zarabiasz krajowa 1750zl. Do reki 1280zl. Czy to jest normalne? I tak bys jezdzil.. Tylko jak od czasu zatrzymania, znow by Cie zlapali to by Ci zatrzymali na 6 miesiecy, kolejnym razem na rok. W koncu daliby wniosek do sadu i dostal bys pare miesiecy wiezienia. Jest taki zapis w tej smiesznej ustawie. Mowi o tym, ze to przedluzanie okresu zatrzymania nie trwa wiecznie.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
No i wlasnie o to chodzilo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Farta masz bo na swieta prawko odbierzesz. A ja dopiero po swietach. Jesli z data zatrzymania prawka to 28.12 dopiero -.- Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
To troszkę newsów W przeciągu kilkunastu dni zrobiłem kilka rzeczy. Sklejony zderzak od spodu, już nić nie wisi Nereczki poleciały w czarny mat : Oświetlenie blachy na miejscu (przy tej pogodzie to i tak dobra jakość zdjęcia ) Zakupione nowe halogeny, ponieważ poprzednie były tylko do wywalenia. Utleniło się coś tam w środku Generalnie tylko nowe. Zostały również spolerowane reflektory. Może nie widać tego jakoś bardzo, bo od tamtej pory Emmy nie myłem
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Zapłacić ku**a za co niby? Chore państwo i chory system! Z tego co czytałem na forach to czas liczy się od dnia zatrzymania prawka. Tak mi też powiedział PIES, który mnie zatrzymał.
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Panowie, juz lada dzien wychodzi nowy NFS! Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Fele sztos! Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Zamawialem na allegro. Wyszlo za calosc okolo 70zl.http://allegro.pl/bmw-led-rejestracj-e61-e71-e91-e92-e93-e39-e60-e90-i5109262512.html
-
BMW E61 520D Full M.
Widzialem pare filmikow i instrukcji zdjecia nerek bez zdejmowania zderzaka. Sprobuje najpierw bez sciagania, licze na to, ze sie uda A co jeszcze myslicie o pomalowaniu lakierem? Zwyklym lakierem czarnym matowym. Kolega lakiernik mi to zaproponowal Jutro zabieram sie za zmiane na taka sama zarowke jak w lewym ringu Jeszcze nie, ale jutro oddaje eMke do kolegi, ktory bedzie mi kleil zderzak. Od razu go poprosze zeby to ogarnal, jesli da rade. Wedlug mnie kazdy czujnik jest sprawny. Bardziej obstawiam komputer lub jakies zwarcie. [emoji19] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 18.10.2015 Autko cały czas jest "modzone" Na razie tylko zdjęcie dodatku Białe światełko do oświetlenia tablicy
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Jak cos to mam do sprzedania 2 zaroweczki nowe, nie uzywane Bo ja nie zdazylem u siebie ich zalozyc. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
29.12.2015 odbierasz dokumentgdy nie masz go przy sobie to i tak dostaniesz wezwanie od UM lub UG do jego zwrotu. No wlasnie. To mam na mysli. Jedynie wydluzy to okres, ze nie masz prawka. Oddac i tak musisz.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie musisz miec kamerki. Wystarczy, ze policja Cie nagrywa. To jest dowod. Sami na siebie donosza. Poczytaj na anuluj mandat.pl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Polak madry po fakcie. Teraz to i ja jestem mocny odnosnie tego co pies moze, a co nie. Jest zapis, ze funkcjonariusz dokonujacy pomiaru radiowozem, za przekroczenie predkosci bez sygnalizacji swietlnej tez powinien stracic prawko. Jesli przekroczy o 50. to wlasnie z anuluj-mandat.plWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Korzystalem z porady. Nic mi to nie dalo. Nie da rady odzyskac prawka i tyle.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Czyli w sumie od daty zatrzymania rowne 3 miesiace, a nie od daty podjecia decyzji przez sad czy staroste. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
No wlasnie ja nie wiem.. Dzwonilem do stolecznej, na moj posterunek i brak mi slow do naszych funkcjonariuszy. Chamstwo i wszystko, zeby Ci utrudnic zycie. Nie dadza zadnych informacji. Jedni mowia tak inni inaczej. Jedni nie sa od tego i tak zwalaja kazdy na kazdego. Zero konkretnego podejscia! Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Siema. Czy tylko mnie na forum spotkala mila nagroda odebrania prawka na 3 miesiace? Czy moze jednak nie jestem sam? Zabrane za przekroczenie o 50km/h. Ktos moze mi odpowie.. Zabrali mi prawko dokladnie 28.09.2015r czyli oddadza mi je 28.12.2015 ? Od kiedy licza sie te 3 miesiace? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak swiatel, nie dzialaja szyby.
A jak sie do niego dostac? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak swiatel, nie dzialaja szyby.
Gdzie jest zlokalizowany ten modul komfortu? Niestety nie mam vaga, zeby podlaczyc :/ A Armi polecial na zlot A3. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak swiatel, nie dzialaja szyby.
Siemanko. Dostalem w rozliczeniu A4 B6. Problem z nim jest nastepujacy. Wszystko super pieknie ale...! Nie dzialaja szyby, 4x elektryczne. Potrafia sie same otwierac -.- :/ . Nie dziala podswietlenie w drzwiach, w podsufitce, oswietlenie nog. W czasie jazdy potrafia sie wlaczyc swiatla awaryjne i za chwile wylaczyc. Coz to moze byc? Silnik 2.5TDI Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Dzis wymieniona zarowka ringow Troche to dziwne bo wymienialem zarowke z lewej, a z prawej wraz swieci mocniej.. :/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Troche sie boje sam zabierac za takie rzeczy, bo nigdy sie nie bawilem plastidipem ani sprayami :/ Mam tu na mysli zacieki. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Matowe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Lepiej miec bo zawsze moga sie przydac Nerki w mat czy w polysk? Z racji tego, ze to Shadow bardziej jestem przy macie chyba [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/ Bo sie przyzwyczailes do innych aut ?Mowie, ja te nie bylem wcale przekonany do wnetrz. Np. BMW 7 E65 i Audi A8 D3. W BMW wszystko jakies takie pochowane, toporne... :/