Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Od zawsze zalewalem taka i jestem mega zadowolony I spelnia norme 507.00 tak jak pisal Hugo w temacie o olejach.
  3. B8... Ach [emoji869] <3
  4. Jakies tunerskie radio, ja osobiscie nie nawidze takich gadzetow. Jeszcze nie mam rns e ale juz to wyjalem. Teraz chce to sprzedac. Wole jezdzic bez radia niz z tym haha
  5. Cos takiego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Caly czas szukam kiery Jest to jeden z pierwszych najbardziej pozadanych modow
  7. Dzieki, ale mam dobrego mechanika Tylko on wsadza lapy do kazdego mojego auta.
  8. Z DE od goscia ktory sprowadza Byl sprawdzony w ASO. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zestaw naprawczy kupiony, teraz tylko wymienic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dzieki ! Czyli zostawiam to co na foto i czas poszukac rns e
  10. Czy kable z ponizszego foto wystracza mo do podlaczenia rns e w moim b7? Wyjalem poprzednie radio i wydaje mi sie, ze kable byly od niego. Zostaly te co na foto. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dzieki za uwage! Ja zapłaciłem 3.560zł za wszystkie koszta związane z rejestracją + ubezpieczenie OC Bałem się, że zapłacę o wiele, wiele więcej... Niby jest 18.6% akcyza. Z moich obliczeń za samą akcyze powinienem zapłacić kilka tyś więcej.
  12. Nie zejdzie wiele na prokicie. Sztywnosc pozostania podobna. Eibach obniza o ok 35mm wzgledem 1ba. 1bv sa nizsze mniej wiecej 20mm. Zejdzie jeszcze 10-15mm. Czyli zostaje gwint?
  13. Wal smialo 90mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Podlacze sie pod temat. Mam zawieche 1bv i chcialem troszke opuscic auto. Nie chce inwestwoac w gwint. Czy wystarczy wsadzic prokit -30mm zeby obnizyc troszke auto? A4 B7 Avant Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Z innej beczki. Ile litrow oleju potrzeba do wymiany w BKN? Jedni pisza, ze 9 inni 6-7l Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Mega projekt! Sam jestem na etapie wybierania koncowek wydechu Czarno- czarny. Powodzenia w dalszych modach! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Musze dobrac olej do A4 B7 3.0 TDI Quattro BKN 2005r. Przebieg ~ 200.000. Co wlac? Oprocz olejow podanych w pierwszym poscie? Kazdy 5w30 z norma 507.00? Macie cos sprawdzonego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Żeby uruchomić łopatki wystarczy zmienić kodowanie. Jestem za zielony do takich rzeczy.. Kto moglby ogarnac? Moze biggman?
  19. Tak, tak. Automat
  20. muunv odpowiedział(a) na Shon temat w Audi A4 B5
    Ja bym uderzal tylko w 1.8t Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Chyba moze byc problem bo bedzie za gleboko osadzona. Jesli masz taka mozliwosc, to ja zaloz i sie przekonasz
  22. Siema Silnik kozak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.