Treść opublikowana przez muunv
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Od zawsze zalewalem taka i jestem mega zadowolony I spelnia norme 507.00 tak jak pisal Hugo w temacie o olejach.
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
B8... Ach [emoji869] <3
-
Okablowanie rns e
Jakies tunerskie radio, ja osobiscie nie nawidze takich gadzetow. Jeszcze nie mam rns e ale juz to wyjalem. Teraz chce to sprzedac. Wole jezdzic bez radia niz z tym haha
-
Okablowanie rns e
Cos takiego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Caly czas szukam kiery Jest to jeden z pierwszych najbardziej pozadanych modow
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki, ale mam dobrego mechanika Tylko on wsadza lapy do kazdego mojego auta.
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Z DE od goscia ktory sprowadza Byl sprawdzony w ASO. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zestaw naprawczy kupiony, teraz tylko wymienic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Okablowanie rns e
Dzieki ! Czyli zostawiam to co na foto i czas poszukac rns e
-
Okablowanie rns e
Czy kable z ponizszego foto wystracza mo do podlaczenia rns e w moim b7? Wyjalem poprzednie radio i wydaje mi sie, ze kable byly od niego. Zostaly te co na foto. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki za uwage! Ja zapłaciłem 3.560zł za wszystkie koszta związane z rejestracją + ubezpieczenie OC Bałem się, że zapłacę o wiele, wiele więcej... Niby jest 18.6% akcyza. Z moich obliczeń za samą akcyze powinienem zapłacić kilka tyś więcej.
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
O ile zejdzie?
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Nie zejdzie wiele na prokicie. Sztywnosc pozostania podobna. Eibach obniza o ok 35mm wzgledem 1ba. 1bv sa nizsze mniej wiecej 20mm. Zejdzie jeszcze 10-15mm. Czyli zostaje gwint?
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Wal smialo 90mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Podlacze sie pod temat. Mam zawieche 1bv i chcialem troszke opuscic auto. Nie chce inwestwoac w gwint. Czy wystarczy wsadzic prokit -30mm zeby obnizyc troszke auto? A4 B7 Avant Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzieki!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Z innej beczki. Ile litrow oleju potrzeba do wymiany w BKN? Jedni pisza, ze 9 inni 6-7l Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Mega projekt! Sam jestem na etapie wybierania koncowek wydechu Czarno- czarny. Powodzenia w dalszych modach! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Musze dobrac olej do A4 B7 3.0 TDI Quattro BKN 2005r. Przebieg ~ 200.000. Co wlac? Oprocz olejow podanych w pierwszym poscie? Kazdy 5w30 z norma 507.00? Macie cos sprawdzonego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podlaczenie kiery multi z lopatkami
Żeby uruchomić łopatki wystarczy zmienić kodowanie. Jestem za zielony do takich rzeczy.. Kto moglby ogarnac? Moze biggman?
-
Podlaczenie kiery multi z lopatkami
Tak, tak. Automat
-
1.8T czy 2.8
Ja bym uderzal tylko w 1.8t Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak dobrać dystanse do felg ?
Chyba moze byc problem bo bedzie za gleboko osadzona. Jesli masz taka mozliwosc, to ja zaloz i sie przekonasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Silnik kozak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk