Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Sory, moj blad. Spojrzalem na szybko, ze to rok 2006. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Elo, elo. http://olx.pl/oferta/kierownica-a4-b7-CID5-ID8lEkD.html Mam w swojej B7 zwykla kiere, bez multifunkcji. Znalazlem to ogloszenie. Spodobala mi sie ta koera bo ma lopatki. I teraz najwazniejsze pytanie! Jak lopatki zintegrowac ze skrzynia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/250668-zalety-i-wady-20tfsi/
  4. Moim zdaniem jak już iść w dół to konkretnie. Pojeździsz jakiś czas i stwierdzisz, że jest za wysoko. Miałem zawiechy 1be i teraz mam 1bv. I jest za wysoko. Jedyne wyjście to pro kit
  5. muunv odpowiedział(a) na marglu8049 temat w Audi A4 B8
    Potwierdzam
  6. Film krótko metrażowy. Nie wiem czy ktoś go tu wrzucał ale naprawde warty uwagi I wiem, że nie Audi -.- Ale chodzi o samą pasje i serce oddane motoryzacji. https://www.youtube.com/watch?v=zcL1H8t6qTo
  7. Szukajka była grana i info na temat zwiększenia mocy w B6, tak ot sie tu znalazłem i nie żałuje!!
  8. Lista caly czas sie wydluza, zastanawiam sie na felga, dokladka od cupry Dzieki ! [emoji113]
  9. Sorki, moj blad
  10. Siedzenia sa przekozackie
  11. Siema Po dluuuugich poszukiwaniach, w koncu znalazlem moje B7. Sprowadzone z DE. Kupione 3.05.2016r z przebiegiem 202.000km. Rok - 2005 Silnik - BKN 3.0 TDI Q Lakier - LY7J(AvusSilber) Szukalem pelnego s-line, srodek i zewnatrz. Jakos znalazlem Zdjecia zaraz po zakupie na szybko (4.05.2016) Co nie co z wysposazenia : 2x S- Line Kolorowy FIS Tempomat 4x el. szyby Lusterko fotochrom Lodowka Bi-Xenon skretny Zawiecha 1BV Bose Fotele RECARO Swiatla "coming home" Servotronic Schowki pod fotelami Uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku PLANY & MODY : -RNSE done ! -Końcówki wydechu 100mm done ! -Biale swiatla DRL (rezystory) done ! -Virus done ! -Kiera multi done ! -Emblemat "Audi" na klape tylną done ! -OEM Zmieniarka done ! -Dokładka Cupry done ! -Felgi 18" / obecnie 19" done ! -Gwint -Springi H&R -45mm done ! -Kolor na zaciski done ! -Światła USA done ! -Wycieraczka tył Q5 done ! -Pelne zakryte podszybie done ! -Ledy od Tomnika done ! -Spryski mgiełkowe done ! -Bluetooth wersja C done ! -Zaślepiony EGR done ! -Nakładki lusterek S4 done ! -Lusterka boczne fotochrom z A6 C6 done ! -Podświetlane blendy lusterek z A6 C6 done ! -Podnoszona klapa bagażnika z pilota done ! -Rezystory DRL 25W done ! -Oklejone dekory carbonem done ! -blaszki S4 na zaciskach done ! -blenda tablicy OEM S4 done ! Po glowie chodzi mi jeszcze : -Skladane lusterka -Pamiec foteli -Kamera cofania -Dodatkowy cooler Aktualny stan na ostatnich stronach! Pogoda dopisala, wiec jeszcze kilka foto z dzisiejszego sprzatania (7.05.2016) Sezon zimowy 2016/2017 : Sezon letni 2016, auto wygladalo tak : Felgi z A6 C6 18x8J ET48 nr. 4F0601025D z opona 225/40 Czas na rozpoczeciw przygody i wtajemniczenie sie w detailing Kilka aktualnych zdjec na sezon lato 2017 Wnetrze : Pakiet zima 2k17 / 2k18 Opony Nokian WR D4 205/55/16. Sezon lato 2018
  12. Zdejmij boczek i sprawdź kable najpierw!
  13. Ktos wie co to model? Wiem, ze jest to 18" i firma MAK na 99%. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Mega zadowolony! [emoji4] Moge go smialo wszystkim polecic.Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  15. Juz go dawno zakupilem Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  16. Ogarne nie dlugo [emoji2] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  17. Bez brandu mam Mam 5.1 Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  18. Coz to takiego? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  19. Kupilem nowke dwa dni temu za 1570zl. 32GB. Wielkosc dla mnie idealna. Do kieszeni nie wloze? Tak samo jak Iphone 6 wielkosc. Zblizona Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  20. Pozazdroscic tylko, mega kocur! ☺ Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  21. Siema [emoji4] Stoje przed dylematem. Pozbywam sie wlasnie mojego Galaxy S5, znudzil mi sie. Zastanawiam sie nad zakupem G4 lub iOS 6. Cena LG to koszt okolo 1600zl nowego, koszt Jabluszka to 2100. Ktos ma, uzytkuje? Co lepsze? Wiadomo, LG na papierze miazdzy Ipka 3GB RAM, aparat 16, autofocus itp. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Za jakies dwa tygodnie bede Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Chwilowo brak $$ Doprowadzam do konca chip razem ze Spanky Bylem u niego kilka dni temu i wyszlo 184km i 370nm.. Jakos tak Ale chyba jeden z wezy dolotowych strzelil i swiszczy oraz klapki kolektora sie podwieszja :/ Musze ten mod najpierw doprowadzic do konca Na dniach, przyciemniam szybki [emoji14] Co do foteli... Miazga! P.S. Aktualnie zmienilem miejsce zamieszkania na Garwo ale jestem w Laskarzewie prawie codziennie od niecalych 4 lat Mam z tamtad dziewczyne <3 Moja Emme <E61> latwo rozpoznac. Klubowe ramki, hahaha Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Pozdro dla czarnego A4 B6 spotkanego o 5:40 w Bocianie, przed Kolbiela. Lecial w strone Lublina Blachy WOT TU** . Klubowe ramki. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. muunv odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6
    3/4 ludzi z forum, ktorzy maja lotki to uzywaja wlasnie kleju do szyb Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.