Treść opublikowana przez muunv
-
2.0 TFSI POLIFT opinie
Sory, moj blad. Spojrzalem na szybko, ze to rok 2006. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podlaczenie kiery multi z lopatkami
Elo, elo. http://olx.pl/oferta/kierownica-a4-b7-CID5-ID8lEkD.html Mam w swojej B7 zwykla kiere, bez multifunkcji. Znalazlem to ogloszenie. Spodobala mi sie ta koera bo ma lopatki. I teraz najwazniejsze pytanie! Jak lopatki zintegrowac ze skrzynia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0 TFSI POLIFT opinie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/250668-zalety-i-wady-20tfsi/
-
Skala wagowa sprężyn, jakie ma znaczenie
Moim zdaniem jak już iść w dół to konkretnie. Pojeździsz jakiś czas i stwierdzisz, że jest za wysoko. Miałem zawiechy 1be i teraz mam 1bv. I jest za wysoko. Jedyne wyjście to pro kit
-
Kratka wlotu powietrza
Potwierdzam
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Film krótko metrażowy. Nie wiem czy ktoś go tu wrzucał ale naprawde warty uwagi I wiem, że nie Audi -.- Ale chodzi o samą pasje i serce oddane motoryzacji. https://www.youtube.com/watch?v=zcL1H8t6qTo
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Szukajka była grana i info na temat zwiększenia mocy w B6, tak ot sie tu znalazłem i nie żałuje!!
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Lista caly czas sie wydluza, zastanawiam sie na felga, dokladka od cupry Dzieki ! [emoji113]
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Sorki, moj blad
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Siedzenia sa przekozackie
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Siema Po dluuuugich poszukiwaniach, w koncu znalazlem moje B7. Sprowadzone z DE. Kupione 3.05.2016r z przebiegiem 202.000km. Rok - 2005 Silnik - BKN 3.0 TDI Q Lakier - LY7J(AvusSilber) Szukalem pelnego s-line, srodek i zewnatrz. Jakos znalazlem Zdjecia zaraz po zakupie na szybko (4.05.2016) Co nie co z wysposazenia : 2x S- Line Kolorowy FIS Tempomat 4x el. szyby Lusterko fotochrom Lodowka Bi-Xenon skretny Zawiecha 1BV Bose Fotele RECARO Swiatla "coming home" Servotronic Schowki pod fotelami Uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku PLANY & MODY : -RNSE done ! -Końcówki wydechu 100mm done ! -Biale swiatla DRL (rezystory) done ! -Virus done ! -Kiera multi done ! -Emblemat "Audi" na klape tylną done ! -OEM Zmieniarka done ! -Dokładka Cupry done ! -Felgi 18" / obecnie 19" done ! -Gwint -Springi H&R -45mm done ! -Kolor na zaciski done ! -Światła USA done ! -Wycieraczka tył Q5 done ! -Pelne zakryte podszybie done ! -Ledy od Tomnika done ! -Spryski mgiełkowe done ! -Bluetooth wersja C done ! -Zaślepiony EGR done ! -Nakładki lusterek S4 done ! -Lusterka boczne fotochrom z A6 C6 done ! -Podświetlane blendy lusterek z A6 C6 done ! -Podnoszona klapa bagażnika z pilota done ! -Rezystory DRL 25W done ! -Oklejone dekory carbonem done ! -blaszki S4 na zaciskach done ! -blenda tablicy OEM S4 done ! Po glowie chodzi mi jeszcze : -Skladane lusterka -Pamiec foteli -Kamera cofania -Dodatkowy cooler Aktualny stan na ostatnich stronach! Pogoda dopisala, wiec jeszcze kilka foto z dzisiejszego sprzatania (7.05.2016) Sezon zimowy 2016/2017 : Sezon letni 2016, auto wygladalo tak : Felgi z A6 C6 18x8J ET48 nr. 4F0601025D z opona 225/40 Czas na rozpoczeciw przygody i wtajemniczenie sie w detailing Kilka aktualnych zdjec na sezon lato 2017 Wnetrze : Pakiet zima 2k17 / 2k18 Opony Nokian WR D4 205/55/16. Sezon lato 2018
-
Zmiana głośnika na mocniejszy w subie w bagażniku
Zdejmij boczek i sprawdź kable najpierw!
-
Co to za felga?
Ktos wie co to model? Wiem, ze jest to 18" i firma MAK na 99%. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Mega zadowolony! [emoji4] Moge go smialo wszystkim polecic.Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Juz go dawno zakupilem Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Ogarne nie dlugo [emoji2] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Bez brandu mam Mam 5.1 Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Coz to takiego? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Kupilem nowke dwa dni temu za 1570zl. 32GB. Wielkosc dla mnie idealna. Do kieszeni nie wloze? Tak samo jak Iphone 6 wielkosc. Zblizona Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Pozazdroscic tylko, mega kocur! ☺ Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Siema [emoji4] Stoje przed dylematem. Pozbywam sie wlasnie mojego Galaxy S5, znudzil mi sie. Zastanawiam sie nad zakupem G4 lub iOS 6. Cena LG to koszt okolo 1600zl nowego, koszt Jabluszka to 2100. Ktos ma, uzytkuje? Co lepsze? Wiadomo, LG na papierze miazdzy Ipka 3GB RAM, aparat 16, autofocus itp. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Za jakies dwa tygodnie bede Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Chwilowo brak $$ Doprowadzam do konca chip razem ze Spanky Bylem u niego kilka dni temu i wyszlo 184km i 370nm.. Jakos tak Ale chyba jeden z wezy dolotowych strzelil i swiszczy oraz klapki kolektora sie podwieszja :/ Musze ten mod najpierw doprowadzic do konca Na dniach, przyciemniam szybki [emoji14] Co do foteli... Miazga! P.S. Aktualnie zmienilem miejsce zamieszkania na Garwo ale jestem w Laskarzewie prawie codziennie od niecalych 4 lat Mam z tamtad dziewczyne <3 Moja Emme <E61> latwo rozpoznac. Klubowe ramki, hahaha Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla czarnego A4 B6 spotkanego o 5:40 w Bocianie, przed Kolbiela. Lecial w strone Lublina Blachy WOT TU** . Klubowe ramki. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
3/4 ludzi z forum, ktorzy maja lotki to uzywaja wlasnie kleju do szyb Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk