Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skala wagowa sprężyn, jakie ma znaczenie


Mateusz Uchmanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgodnie z tabliczką posiadam zawieszenie 1 BA o skali wagowej 8 z przodu i 8 z tyłu. Czy jeśli kupię springi o innej skali wagowej, mam na oku z s-line -20mm przód skala 9, tył skala 12 to będzie to siedziało nierówno ? Jak porządnie to dobrać bo sprężyn na olx czy allegro z sline jak na lekarstwo. Nie chcę obniżać eibachem bo będzie za nisko, chcę ori z s-line. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgodnie z tabliczką posiadam zawieszenie 1 BA o skali wagowej 8 z przodu i 8 z tyłu. Czy jeśli kupię springi o innej skali wagowej, mam na oku z s-line -20mm przód skala 9, tył skala 12 to będzie to siedziało nierówno ? Jak porządnie to dobrać bo sprężyn na olx czy allegro z sline jak na lekarstwo. Nie chcę obniżać eibachem bo będzie za nisko, chcę ori z s-line. Pomoże ktoś?

Moim zdaniem jak już iść w dół to konkretnie. Pojeździsz jakiś czas i stwierdzisz, że jest za wysoko. Miałem zawiechy 1be i teraz mam 1bv. I jest za wysoko. Jedyne wyjście to pro kit :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kategorii wagowej to wszystko zależy jaka buda , jaki silnik , jaką waga. Najlepiej popytaj kogoś kto ma furę jak twoja o zawias i kategorię wagowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdziesz trochę niżej to i tak Ci będzie mało [emoji3] Pro kit myśle idealny :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...