Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6
    Skrocilem na wysokosc reszty dokladki. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  2. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Siemanko. Kilka dni temu zamontowalem dokladke od cupry ale mam wrazenie, ze jakos zle siedzi. Jakby na srodku byla pod skosem.... No i jest pod skosem tylki nie wiem dlaczego. Mozecie wrzucic foty swoich? Mam tylko takie foto. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  3. Nie wiedzialem, ze to napisze.. Ale u mnie drgania byly od zle wywazonych felg... Felgi wywazalem, z reka na sercu kilkanascie razy. W dwoch roznych wulkanizacjach. Az wczoraj moj mechanik zawiozl felgi do swojego kolegi, zaplacil 30zl i drgania ustaly... Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  4. Dawaj ta ankiete Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  5. Blue City, parking pietrowy od strony Bohaterow Wrzesnia- chyba tak sie nazywa ta ulica Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  6. Pozdrowienia dla kolegi z ciemno granatowej/ czarnej B6 Avant. Blachy LRY. Lecial dzis w strone Wawy S17 kolo 16. Klubowe ramki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  7. Siema. Ktoś chetny na spot dziś? Sobota 4.07.15r?
  8. No taki mam zamiar. Chwilowo ma inny wydatek.. Wakacje Wspawaj sobie cokolwiek nawet żeliwo byle tylko wiekszej średnicy i byle wywalić kata. w sumie racja No taki mam zamiar. Chwilowo mam inny wydatek.. Wakacje
  9. Ciekawy plan, fajnie się zapowiada. Czekam na ciąg dalszy
  10. Sprobuj podpiac inny kabel. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  11. Pozdro dla czarnego B6. W niedziele kolo 17-18 na krajowej 17. W miejscowosci Kolbiel, jakies 2km za rondem, jechal w strone Wawy Mial ramki klubowe. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. Prales samochod? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  13. muunv odpowiedział(a) na DUBMACHINE temat w Audi A4/S4 B6
    Jesli to ori fele to masz ET 43 lub 45. Ja mam ET 35, ale celuje w ET 29. Idzie idealnie po lini nadwozia. Mam 18".A Blue Audiczka zacna Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  14. Nie kapuje, ale ustaw tapetę taką samą jak ekran blokady i będziesz mieć to samo. no ustawiam tapetę i po oblokowaniu guzikiem jest chwilę to co ustawiam a za chwilę zmienia się na inne, nawet nie mogę zdążyć zrobić zrzutu ekranu. przełącza mi na taki ekran: a ma być ekran blokady bez tych skrótów po lewej, z zegarem sony, inną tapetą i odblokowywaniem przesunięciem palca od dołu... Zapisz sobie najwazniejsze rzeczy z tela i przywroc go do ust. fabrycznych Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  15. Możesz wrzucić foto?
  16. Nie przesadzaj,na tym setupie masz jeszcze w pełni bezpieczny prześwit, ja przy prześwicie w najniższym miejscu niecałych 4cm od 2 miesięcy jej nie urwałem, a zdarzało mi się zjeżdżać z utwardzonych dróg Seryjny zderzak ma sporo zapasu do ziemi Tak to poglądowo wygląda u mnie: Noooo elegancko siedzi. Ta sama nakładka jak prezentowali koledzy z Leona ? Dał byś rade pierdyknac foto jak masz to zamontowane od poczatu nakładki czy jakoś wypośrodkowane? Ra4al, kolego masz tu takie szybkie foto ode mnie Chyba o to Ci chodziło.
  17. Zaje***** furka Fele konkret! Powodzenia w kolejnych modach Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  18. U mnie wlasnie okazalo sie, ze drganoa spowodowane sa wahaczami :/ Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  19. Po to, zeby moedzy innymi na wysokich obrotach zaraz Ci silnik nie padl Pogadaj troche z gregor10. Wszystko Ci wytlumaczy. Wtryski to wedlug mnie podstawa.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  20. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Ja chce zrobic mocny stage 1 Jakies 190-220KM Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. Bardziej tuleje metalowo-gumowe w wahaczach. Jeżeli się zużyły to może dochodzić do drgań samochodu. Ewentualnie mogą to być zużyte końcówki drążków. Koncowki sa nowe. Wszystko tip top. Na pewno mam do wymiany wahacze bo juz je slychac. A jak sprawdzic czy tarcze sa krzywe? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  22. Zaloz papucie 18 +10 do wygladu Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  23. Wahacze moga byc przyczyna drgania samochodu? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  24. muunv odpowiedział(a) na TenTyp temat w Audi A4 B5
    Nie ma za co [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  25. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Mam mechanika u siebie w firmie, ktory swoje Fordy Probe przerabia tak, ze w glowie sie nie miesci [emoji14] Musze z nim zagadac, zeby mi zrobil caly wydech Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.