Treść opublikowana przez muunv
-
Dokladka Cupra- ocencie
Skrocilem na wysokosc reszty dokladki. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Dokladka Cupra- ocencie
Siemanko. Kilka dni temu zamontowalem dokladke od cupry ale mam wrazenie, ze jakos zle siedzi. Jakby na srodku byla pod skosem.... No i jest pod skosem tylki nie wiem dlaczego. Mozecie wrzucic foty swoich? Mam tylko takie foto. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Nie wiedzialem, ze to napisze.. Ale u mnie drgania byly od zle wywazonych felg... Felgi wywazalem, z reka na sercu kilkanascie razy. W dwoch roznych wulkanizacjach. Az wczoraj moj mechanik zawiozl felgi do swojego kolegi, zaplacil 30zl i drgania ustaly... Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj ta ankiete Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Blue City, parking pietrowy od strony Bohaterow Wrzesnia- chyba tak sie nazywa ta ulica Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z ciemno granatowej/ czarnej B6 Avant. Blachy LRY. Lecial dzis w strone Wawy S17 kolo 16. Klubowe ramki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema. Ktoś chetny na spot dziś? Sobota 4.07.15r?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
No taki mam zamiar. Chwilowo ma inny wydatek.. Wakacje Wspawaj sobie cokolwiek nawet żeliwo byle tylko wiekszej średnicy i byle wywalić kata. w sumie racja No taki mam zamiar. Chwilowo mam inny wydatek.. Wakacje
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Ciekawy plan, fajnie się zapowiada. Czekam na ciąg dalszy
-
A4 B6 Brak łączności z modułami oprócz radia
Sprobuj podpiac inny kabel. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla czarnego B6. W niedziele kolo 17-18 na krajowej 17. W miejscowosci Kolbiel, jakies 2km za rondem, jechal w strone Wawy Mial ramki klubowe. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Rozpada mi się auto..od środka
Prales samochod? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8T
Jesli to ori fele to masz ET 43 lub 45. Ja mam ET 35, ale celuje w ET 29. Idzie idealnie po lini nadwozia. Mam 18".A Blue Audiczka zacna Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Nie kapuje, ale ustaw tapetę taką samą jak ekran blokady i będziesz mieć to samo. no ustawiam tapetę i po oblokowaniu guzikiem jest chwilę to co ustawiam a za chwilę zmienia się na inne, nawet nie mogę zdążyć zrobić zrzutu ekranu. przełącza mi na taki ekran: a ma być ekran blokady bez tych skrótów po lewej, z zegarem sony, inną tapetą i odblokowywaniem przesunięciem palca od dołu... Zapisz sobie najwazniejsze rzeczy z tela i przywroc go do ust. fabrycznych Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Możesz wrzucić foto?
-
Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
Nie przesadzaj,na tym setupie masz jeszcze w pełni bezpieczny prześwit, ja przy prześwicie w najniższym miejscu niecałych 4cm od 2 miesięcy jej nie urwałem, a zdarzało mi się zjeżdżać z utwardzonych dróg Seryjny zderzak ma sporo zapasu do ziemi Tak to poglądowo wygląda u mnie: Noooo elegancko siedzi. Ta sama nakładka jak prezentowali koledzy z Leona ? Dał byś rade pierdyknac foto jak masz to zamontowane od poczatu nakładki czy jakoś wypośrodkowane? Ra4al, kolego masz tu takie szybkie foto ode mnie Chyba o to Ci chodziło.
-
Ra4al'owe Audi A4 B6 QUATTRO
Zaje***** furka Fele konkret! Powodzenia w kolejnych modach Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
U mnie wlasnie okazalo sie, ze drganoa spowodowane sa wahaczami :/ Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Chip 1.8 T BFB 163 KM.Pomocy
Po to, zeby moedzy innymi na wysokich obrotach zaraz Ci silnik nie padl Pogadaj troche z gregor10. Wszystko Ci wytlumaczy. Wtryski to wedlug mnie podstawa.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Wydech przelotowy
Ja chce zrobic mocny stage 1 Jakies 190-220KM Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardziej tuleje metalowo-gumowe w wahaczach. Jeżeli się zużyły to może dochodzić do drgań samochodu. Ewentualnie mogą to być zużyte końcówki drążków. Koncowki sa nowe. Wszystko tip top. Na pewno mam do wymiany wahacze bo juz je slychac. A jak sprawdzic czy tarcze sa krzywe? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zaloz papucie 18 +10 do wygladu Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wahacze moga byc przyczyna drgania samochodu? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Brak lewego kierunku
Nie ma za co [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Wydech przelotowy
Mam mechanika u siebie w firmie, ktory swoje Fordy Probe przerabia tak, ze w glowie sie nie miesci [emoji14] Musze z nim zagadac, zeby mi zrobil caly wydech Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka