Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Ja stawiam, ze tak Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  2. Mam go 2 dzien i jest mega. Bateria trzyma naprawde dobrze. 3GB ram robi swoje. Aparat? Lustrzanka nie potrzebna. Mega duzo fajnych opcji aparatu, bardzo rozbudowane. Duzo przydatnych apek. Fajne wykonanie zewnetrze. Na duzy plus mozliwosc kart sd oraz wyjecie baterii. Zobaczymy jak dalej bedzie sie sprawowal. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  3. Jakie masz opony? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  4. Super się prezentuje Świetna robota z plastidipem. Pokaż wnętrze
  5. Cóż... Tylko pozazdrościć i życzyć jak najlepiej zrealizowanych planów No i $$ na plany
  6. Siema. Dlugo wyczekiwany Lg G4. Wkoncu go odebralem od operatora. Zobaczymy na co stac ten kombajn Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  7. Możesz wrzucić foto, opisać jak zamontowałeś kamerke? Bo ja mam cam road 4.1 OVERMAX ale mam z nią problem. Za każdym razem gdy wsiadam do auta, to muszę ją ręcznie włączyć. Dwa, jest pod gniazdkiem zapalniczki. Po wyłączeniu zapłonu i tak się świeci, że czerpie prąd.. :/
  8. Sory, nie doczytalem. Ogarnalem tylko fotki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  9. Zmienil sie komfort jazdy na springach?Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  10. Robi robote Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  11. Witojcie! Moze ktos mi wytlumaczyc jak objawia sie padniety przegub wewnetrzny? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6
    Bez malowania! Wtedy dokładka traci swój sens. Ma być czarna, musi się odcinać No ja nie zamierzam jej malowac Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  13. W ASO kupowales? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  14. Byłby ktoś w stanie ogarnąć mi FIS'a? Bo mam nie pełnego...
  15. tak to replika od r8 18/8,5j opony 225/40 pasowaly idealnie do b6;) wiec juz na pokladzie 19 BBS Speedline...opony michelin pilot sport. bubson22, jest czego pozazdrościć. Piękna sztuka. Fajnie dobrane elementy i kolorystyka.
  16. muunv odpowiedział(a) na jurekm43 temat w Audi A4 B5
    Sory, nie doczytalem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  17. muunv odpowiedział(a) na jurekm43 temat w Audi A4 B5
    Wiem z doswiadczenia, ze jak pada przegub to objaw jest taki : na postoju, przy masx skreconych kolach w lewo lub w prawo, cos tam sobie strzela/puka. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  18. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6
    Widać że to one wypychają dokładkę. Musisz przyciąć jeszcze...Dzis lub jutro sie za to zabieram Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  19. Jeszcze tylko ramki wokol szyb, grill na czarno i w nocy go nie bedzie widac Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  20. Co do falujacych obrotow to proponuje Audiole odstawic do gazownika. Pewnir jest zle wyregulowany gaz. Co do ABS, moze padl czujnik. Popros kogos kto ma kabel, zeby podpial Ci pod kompa i zczytaj bledy. Luzny pedal gazu? Sprobuj sie dostac jak najglebiej i zobacz czy zadna sruba sie nie poluzowala. Albo linka do wymiany. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. Jak to zauwazyles? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  22. A moze gdzies jest dziura w dolocie? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  23. muunv odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    Jesli masz nerwy to wez sie za to. Tak jak koledzy wyzej pisza. A, jesli nie to odstaw auto do warsztatu. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  24. Pozdro dla kierownika czarnego B5 z pomaranczowymi lampami kierunkow. Klubowe ramki, tablice WG o ile pamietam. Skrzyzowanie w Gonczycach na S17, stal na swiatlach od strony Zelechowa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  25. Siema. Mam zawias 1be ale chce zejsc jeszcze nizej. Mam w planach kupic springi na jakies -30mm. Chodzi mi o to czy komfort jazdy sie zmienia na gorszy? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.