Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrny avant 1.9 TDI by szkodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich serdecznie!

Od kilku miesięcy jestem właścicielem AUDI A4 B7 AVANT 1,9 TDI silnik BKE. Moja obecna niunia jest z końca 2005, przebieg 113, 088 tys mil / 180, 941 tys km - do końca serwisowana w ASO z pełną historią.


Wyposażenie :

- 4 x elektryczne szyby

-elektryczna regulacja lędźwi

-Zawieszenie 1 BE

-El. Szyby domykane i otwierane z pilota.

-Zewnętrzne lusterka w elektryce + podgrzewanie

-Felgi S-line 18 cali

-Grill s-line


Zrobione :

-Program na ponad 140 km- ZROBIONE

-fele ( PLASTIDIP) - ZROBIONE

-podłokietnik przód - ZROBIONE

-gril ( PLASTIDIP ) - ZROBIONE

-dokładka z seata leona cupry r - ZROBIONE


W planach :

-Wycieraczka z Q7

-czarny znaczek tył

-przyciemnienie szyb

-owiewki na szyby heko

-przyciemnienie lamp przód

-wywalenie znaczków z klapy

-Rolety w tylnych boczkach

-system BOSE

-Oświetlenie LED

...




STARSZE WERSJE ZE STAJNI AUDI


Audi 80 AVANT 1.9 TDI


oxewchea.jpg



y4t8y5wr.jpg


xlxfcboo.jpg



Audi A4 B5 1.9 TDI


4z8zr4ya.jpg


mcefi8h5.jpg


bxiuc6v9.jpg




OBECNIE POMYKAM TYYYYMMMM :


Kilka fotek zrobionych świeżo po zakupie:


gpy8l2na.jpg


og2ug4tk.jpg


6ljjot3j.jpg


ktzz6pn7.jpg



Obecnie wygląda tak:


nabbpuw4.jpg


tts8ehre.jpg


nmavujb9.jpg


xrbr3bvw.jpg


lt4odhl2.jpg


5aiwjmsh.jpg


dkuxy6mu.jpg


ildkdepr.jpg


mhz9nv5b.jpg


6d8akhnx.jpg



Pozdrawiam.



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


AKCJA PLASTIDIP:


xpcr9fm3.jpg

GRILL


44zsh69n.jpg

wsv9byjl.jpg

dstjgxxu.jpg


FELE


y8jnmxki.jpg

2tz3q7t9.jpg

xsdkhpxt.jpg

bec55z9e.jpg

soujx29o.jpg

8rzetkbg.jpg

nz5xnfb9.jpg


Pozdro

Edytowane przez szkodnik1

Opublikowano

Super się prezentuje :) Świetna robota z plastidipem. Pokaż wnętrze :P

Opublikowano

Wycieraczka tylna z Q7 czy z Q5?

Opublikowano
  • Autor

Wycieraczka tylna z Q7 czy z Q5?

zastanawiam się?! widzę że mają takie i takie, nie wiem co lepiej będzie pasować. jakaś sugestia?

Opublikowano

Q5.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Z tego co wiem to wszyscy zakładają z Q5 :wink:

Co do autka to fanie że masz s-line przy tym silniku bo rzadko się trafiały ;) i FIS masz nie kolorowy, przynajmniej na zdjęciach, chyba że zmieniłeś to sorki :decayed:

Opublikowano

Tylko z Q5:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

no to założymy Q5. Co do fisa to masz racje to nie jest kolor mój błąd ;-)

Opublikowano

Dobry wybór z czarnym grillem :naughty:

Program, który robiłeś wystarcza czy będziesz jeszcze coś grzebał ?

Opublikowano

Dekielki malowałeś czy też plastidip ?

Opublikowano
  • Autor

Program starcza w zupełności ( 100 % zadowolenia ) dobre odejście a i na autostradzie sprawdza się w 90 % ;) Warto wydać te 700 -1000 zł. w zależności od firmy i rejonu kraju ;-)

Ps. z tego co się dowiedziałem to następny etap to zmiana wtrysków i znów można modzić, ale to tylko słowa gościa który się tym zajmuje.

"... Apetyt rośnie w miarę jedzenia..." nie wiem co będzie dalej...

Dekielki jak i fele pomalowane plastidipem, na początku przed wyschnięciem widać było różnicę ale na 2 dzień wszystko było ok ( ten sam odcień )

Pozdro

Edytowane przez szkodnik1

Opublikowano

Wiadomo fura do ścigania nie jest, ale przy wyprzedzaniu dobrze czuć się bezpiecznie :)

Bezawaryjności ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.