Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Siemanko Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  2. Zostal skasowany blad. Zrobilem juz okolo 150km i juz zadna kontrolka sie noe pali. Zajade jeszcze na myjke i zobaczymy czy cos pokaze. Moze to tylko komp swiruje. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Myjka już zaliczona. Konkretnie myłem fele, zrobiłem ponad 200km i żadna kontrolka jeszcze sie nie zaświeciła. Możliwe, że to tylko komp coś świruje?
  3. Wymienic czujnik Mam 2003r. Mysle, ze to moze miec jakis zwiazek z woda. Teraz sa upalne dni i nie swieci sie kontrolka zadna. Polalem go calego woda i z powrotem sie zapalily :/
  4. Nie mam.. Komp pokazał błąd czujnika ABS w lewym kole.
  5. Normalnie jedzie. Zachowuje sie normalnie.
  6. No mylem samochod ale ten blad teraz pokazuje sie bez przerwy. A wczesniej jak pierwszy raz tak bylo to ani mycia ani nic. Co do kompa to nie mam VAG'a.
  7. Siemanko. Mam problem nastepujacy. Po przejechaniu kilku km zapala sie kontrolka abs, esp i predkosciomierz spada do 0, tak jakby stal w miejscu samochod. Nie pokazuje predkosci. Swiatla stopu mam. Wiec to chyba nie ten czujnik... Ma ktos jakis pomysl?
  8. Ma ktoś foto jak to zrobić krok po kroku?
  9. Problem rozwiązany. Na stacji kontroli pojazdów nie dopatrzyli się, że końcówka jest wyrobiona. Zaprowadziłem, wykrył mankament i jak ręką odjął!
  10. Matko Bosko... Wygląda jak milion $$ Idealny kolor! Dawaj więcej foto.
  11. Byłem i nic tam nie widać w zawieszeniu, nie dawno było wymienione końcówki i tuleje na wahaczach.
  12. Nie chce sie łądować w koszty i wymieniać wszystkiego po koleji, z nadzieją, że to może to
  13. Ale przy hamowaniu tego nie ma
  14. Siema. Jade sobie 70km/h i jest git. Miedzy 80-90km/h zaczynaja się drgania na kierownicy. Oczywiście cały samochód wibruje. To było na 4 kompletach kół, więc to nie opony czy felgi!! Ponad 100km/h i zero drgań. Przy 130-180 zaczynają się drgania. Co to może być? Wiem, ze trzeba zajrzeć i zobaczyć. Na pewno odpadają wahacze. Mogą to być przeguby? Jadąc nawet te 70km/h leciutko skręcić kierownicą, dosłownie 1-2mm wystarczy ruszyć nią by wyczuć drgania. Pomóżcie! :/
  15. Temat tylko do przywitania Konkretne pytania, masz szukajke lub zakladaj nowe tematy w odpowiednich działach
  16. No niby...
  17. Siemano! Rodzice Cię tak nazwali?
  18. Ladna sztuka i bardzo fajny silnik. Mialem go w B5 i sam jego dzwiek jest jak muzyka dla uszu
  19. Zamiana tylko na 17? Czyli jednak 18" za duzo
  20. Ale produkowane sa w Polsce tak czy inaczej. W Polsce nie ma juz chyba zadnej Polskiej firmy Sprzedajmey sie jak tanie dzi***. Ale ni o tym koledzy. Ktos mial i testowal te oponki?
  21. Siema.co myslicie o Michelli Kormoran B2 Gamma? Cena przystępna, Polski rodowity produkt. Mam fele po renowacji i trzeba dobrac gumki. 225 40 18 Model B2 mozna kupic za 800zl 4 sztuki! http://allegro.pl/4-x-225-40r18-92y-grupa-michelin-kormoran-2015r-i5317344174.html
  22. muunv odpowiedział(a) na szmklo temat w Audi A4 B6/B7
  23. Piękna To alu 17"?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.