Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Siema. Może ktoś wie jakie śruby musze mieć do tych felg? Bo ja nie wiem jak je dopasować. Wiem, że napewno od oryginalnych felg pasować nie będą. Felgi to ROYAL GT 5x112 ET35 8,5J otwór centrujący 72,6 / 57,1. Śruby stożkowe, kuliste?
  2. To to ja wiem. Nie chciałem zaoszczędzić tylko kupić fajny wzór.
  3. Duże to pęknięcie? Ja mam troche spiny co do jazdy na pękniętej.. Jeśli będę o tym za dużo myślał to sprzedam felgi.
  4. Prezentuję się super! Powodzenia w planach i bezawaryjności!
  5. Na 8,5 to bez większego problemu możesz i 205 założyć, czyli obstawiam że to samo co masz teraz przy 16. Sęk w tym że do takiej opony seryjne zawieszenie już nie przystoi. Wypada podziałać z jakimś obniżeniem, żeby zgrać koło z nadkolem Mam seryjnie obniżone zawieszenie - kod producenta (1BE)
  6. Każdy ma to, co mu się podoba
  7. Mam felgi 18" opony 225/40/18.. ET 35 felga 8,5J. Jak myślicie, będzie na nich wozić i ciężko sie jeździć? Czy może warto kupić opony np. 235/40? Chodzi mi głównie o siłowanie się z samochodem na koleinach. Teraz na 16" jeździ się super
  8. Bez problemu wejdzie
  9. Może warto kupić coś mocniejszego skoro i tak oryginału nie ma?
  10. Gdzie kupiłeś, koszt i jak to przykleić?
  11. Wiesz, ja to ja. Ale nie raz bierzesz odpowiedzialność za kogoś. Chyba je sprzedam i tyle. Czekam, aż ktoś jeszcze się wypowie. Dzięki ROAE za odpowiedź!
  12. Rozumiem. Chodzi mi bardziej o to czy ktoś jeździ na pospawanej feldze/felgach.
  13. Policja twierdzi, ze ma związane ręce. Ale nie o tym temat. Tylko o jeździe na spawanych felgach.
  14. muunv odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Mamo, kup!
  15. Widze opinie skrajne.. Wywaliłem na nie trochę pieniędzy. Teraz spawanie. Nie chce ich oddać zupełnie za darmo. Wiem, że 1500 nikt mi za nie nie da. Ale chyba je założe i spróbuje na nich jeździć. Zobacze jak to będzie wyglądać. Opinie są naprawdę różne. Może spytam inaczej.. Czy słyszeliście o przypadkach, że ktoś na spawanych felgach doprowadził do "wypadku"? Wiecie, jak każdy mam kogoś bliskiego i jednak 50% jazdy to jazda z bliskimi. Życie ma się jedno i jak każdy trzeźwo myślący człowiek nie chce nikogo narażać na jakieś złe skutki.
  16. Super wygląd, sporo pracy włożonej i serca Niech służy!
  17. Kolego, na zdjęciach nic nie było widać z ww wad. Bardzo dużo kupuje/sprzedaje za pośrednictwem allegro.pl i olx.pl. Ale nie o tym temat tylko o tym czy warto je zakładać. Bo są różne opinie. Kolega z zakładu, który zajmuję się takimi rzeczami mówił, ze takie pęknięcia od wewnętrznej strony rantu na długość 1-2cm to codzienność u niego w zakładzie. (Warszawa, ul. Instalatorów 5)
  18. audison88 umiesz czytać? Sprzedający nie chce żadnego zwrotu felg!!!! Nie odbiera telefonu, nie odpowiada na sms! Pęknięta felga już jest w specjalistycznym zakładzie, który zajmuje się spawaniem felg. Chce ją zrobić bo nikt pękniętej nie kupi. I zastanawiam się czy warto je zakładać do siebie jeśli będę mieć pewność, że ktoś to dobrze zrobił.
  19. No tyle to i ja wiem. Ale co, mam je rzucić żeby leżały albo dalej wcisnąć kogoś i też oszukać? Nie należe do tych. Wole zrobić i albo sobie wsadzić albo sprzedać i opisać ich historie w pełni. Ale no pytanie moje czy nadają się do użytku.
  20. "(...)Sprzedający zarzeka się, że nic o spawaniu nie wie, zwrotów nie przyjmuje," Czytaj kolego uważnie
  21. Siema. Kupiłem felgi na OLX.pl. Felgi miały być nie spawane, nie pęknięte itp. Jednym słowem ideał. Jak przyszły i otworzyłem paczkę.. Ukazały się moim oczom naprawde ładnie wyglądające fele. Dwie są całe (może minimalnie krzywe, ale to chyba, na wyważarce by się okazało), a dwie pozostałe.. Jedna z nich spawana już raz, spaw nawet nie zeszlifowany. Druga z nich pospawana w jednym miejscu i nadmiar spawu również nie zeszlifowany. Poza tym, ma pęknięcie od wewnątrz rantu na około 1-2cm. Koszt naprawy to około 200-250zł w zakładzie wulkanizacyjnym Marciniak w Rykach (woj. mazowieckie). Z tego co wiem jeden z lepszych fachowców, powiedział że zrobić to zrobi ale nie da mi gwarancji, że nie pęknie drugi raz. Sprzedający zarzeka się, że nic o spawaniu nie wie, zwrotów nie przyjmuje, a pęknięcia nie widział. Nie mówcie tylko żebym do niego jechał bo mam do niego 600km. :/ Pytanie moje jest takie : czy opłaca się to robić, czy mieliście styczność ze spawanymi felgami? Czy w pewnym sensie nie jest to tykająca bomba, przez którą mogę zrobić coś sobie i osobie podróżującej ze mną? Czy może lepiej je sprzedać? Pomóżcie, bo serio nie wiem co z tym zrobić. Wiem, że może wystarczyć dołek żeby znów pękła. P.S. Rant na tych dwóch spawanych jest już cały stoczony.
  22. W drzwiach są podłączone. Co do radia.. Za hu** nie moge go wyjac. Wychodzi mi tylko z lewej strony ten zatrzask. Wyjmowałem schowek, wypychałem, podważałem i nic. Z prawej strony siedzi na amen
  23. Kable połączone kolorami, lecz głośniki dalej milczą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.