Treść opublikowana przez muunv
-
Jakie śruby do tych felg?
Plastelina?
-
Jakie śruby do tych felg?
Siema. Może ktoś wie jakie śruby musze mieć do tych felg? Bo ja nie wiem jak je dopasować. Wiem, że napewno od oryginalnych felg pasować nie będą. Felgi to ROYAL GT 5x112 ET35 8,5J otwór centrujący 72,6 / 57,1. Śruby stożkowe, kuliste?
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
To to ja wiem. Nie chciałem zaoszczędzić tylko kupić fajny wzór.
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Duże to pęknięcie? Ja mam troche spiny co do jazdy na pękniętej.. Jeśli będę o tym za dużo myślał to sprzedam felgi.
-
A4 B6 2004 1.8T [BFB] S-LINE
Prezentuję się super! Powodzenia w planach i bezawaryjności!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Na 8,5 to bez większego problemu możesz i 205 założyć, czyli obstawiam że to samo co masz teraz przy 16. Sęk w tym że do takiej opony seryjne zawieszenie już nie przystoi. Wypada podziałać z jakimś obniżeniem, żeby zgrać koło z nadkolem Mam seryjnie obniżone zawieszenie - kod producenta (1BE)
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Każdy ma to, co mu się podoba
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Mam felgi 18" opony 225/40/18.. ET 35 felga 8,5J. Jak myślicie, będzie na nich wozić i ciężko sie jeździć? Czy może warto kupić opony np. 235/40? Chodzi mi głównie o siłowanie się z samochodem na koleinach. Teraz na 16" jeździ się super
-
A4 b8 problem z doborem felg
Bez problemu wejdzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
nagłośnienie w avancie
Może warto kupić coś mocniejszego skoro i tak oryginału nie ma?
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Gdzie kupiłeś, koszt i jak to przykleić?
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Wiesz, ja to ja. Ale nie raz bierzesz odpowiedzialność za kogoś. Chyba je sprzedam i tyle. Czekam, aż ktoś jeszcze się wypowie. Dzięki ROAE za odpowiedź!
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Rozumiem. Chodzi mi bardziej o to czy ktoś jeździ na pospawanej feldze/felgach.
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Policja twierdzi, ze ma związane ręce. Ale nie o tym temat. Tylko o jeździe na spawanych felgach.
- Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Widze opinie skrajne.. Wywaliłem na nie trochę pieniędzy. Teraz spawanie. Nie chce ich oddać zupełnie za darmo. Wiem, że 1500 nikt mi za nie nie da. Ale chyba je założe i spróbuje na nich jeździć. Zobacze jak to będzie wyglądać. Opinie są naprawdę różne. Może spytam inaczej.. Czy słyszeliście o przypadkach, że ktoś na spawanych felgach doprowadził do "wypadku"? Wiecie, jak każdy mam kogoś bliskiego i jednak 50% jazdy to jazda z bliskimi. Życie ma się jedno i jak każdy trzeźwo myślący człowiek nie chce nikogo narażać na jakieś złe skutki.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Super wygląd, sporo pracy włożonej i serca Niech służy!
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Kolego, na zdjęciach nic nie było widać z ww wad. Bardzo dużo kupuje/sprzedaje za pośrednictwem allegro.pl i olx.pl. Ale nie o tym temat tylko o tym czy warto je zakładać. Bo są różne opinie. Kolega z zakładu, który zajmuję się takimi rzeczami mówił, ze takie pęknięcia od wewnętrznej strony rantu na długość 1-2cm to codzienność u niego w zakładzie. (Warszawa, ul. Instalatorów 5)
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
audison88 umiesz czytać? Sprzedający nie chce żadnego zwrotu felg!!!! Nie odbiera telefonu, nie odpowiada na sms! Pęknięta felga już jest w specjalistycznym zakładzie, który zajmuje się spawaniem felg. Chce ją zrobić bo nikt pękniętej nie kupi. I zastanawiam się czy warto je zakładać do siebie jeśli będę mieć pewność, że ktoś to dobrze zrobił.
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
No tyle to i ja wiem. Ale co, mam je rzucić żeby leżały albo dalej wcisnąć kogoś i też oszukać? Nie należe do tych. Wole zrobić i albo sobie wsadzić albo sprzedać i opisać ich historie w pełni. Ale no pytanie moje czy nadają się do użytku.
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
"(...)Sprzedający zarzeka się, że nic o spawaniu nie wie, zwrotów nie przyjmuje," Czytaj kolego uważnie
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Siema. Kupiłem felgi na OLX.pl. Felgi miały być nie spawane, nie pęknięte itp. Jednym słowem ideał. Jak przyszły i otworzyłem paczkę.. Ukazały się moim oczom naprawde ładnie wyglądające fele. Dwie są całe (może minimalnie krzywe, ale to chyba, na wyważarce by się okazało), a dwie pozostałe.. Jedna z nich spawana już raz, spaw nawet nie zeszlifowany. Druga z nich pospawana w jednym miejscu i nadmiar spawu również nie zeszlifowany. Poza tym, ma pęknięcie od wewnątrz rantu na około 1-2cm. Koszt naprawy to około 200-250zł w zakładzie wulkanizacyjnym Marciniak w Rykach (woj. mazowieckie). Z tego co wiem jeden z lepszych fachowców, powiedział że zrobić to zrobi ale nie da mi gwarancji, że nie pęknie drugi raz. Sprzedający zarzeka się, że nic o spawaniu nie wie, zwrotów nie przyjmuje, a pęknięcia nie widział. Nie mówcie tylko żebym do niego jechał bo mam do niego 600km. :/ Pytanie moje jest takie : czy opłaca się to robić, czy mieliście styczność ze spawanymi felgami? Czy w pewnym sensie nie jest to tykająca bomba, przez którą mogę zrobić coś sobie i osobie podróżującej ze mną? Czy może lepiej je sprzedać? Pomóżcie, bo serio nie wiem co z tym zrobić. Wiem, że może wystarczyć dołek żeby znów pękła. P.S. Rant na tych dwóch spawanych jest już cały stoczony.
-
Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
W drzwiach są podłączone. Co do radia.. Za hu** nie moge go wyjac. Wychodzi mi tylko z lewej strony ten zatrzask. Wyjmowałem schowek, wypychałem, podważałem i nic. Z prawej strony siedzi na amen
-
Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
Kable połączone kolorami, lecz głośniki dalej milczą.