Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Mam problem z głośnikami tylnymi. Nie działają mi w ogóle. Kiedy przełączam na radiu tak żeby grał sam tył to tylko bas słychać z suba z bagażnika. :mellow:

Ma ktoś pomysł co może być nie tak? W innym samochodzie głośniki działają. Z tyłu w drzwiach są podłączone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szybciej działały ? zmieniałeś radio ?

Jak szybciej? Nie rozumiem. Jest oryginalne radio Audi Concert.

Co masz na myśli pisząc pod wzmacniacz? Gdzieś przy wzmacniaczu są jakieś kostki od tych głośników??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam ten sam problem kupiłem Audi z jakimś nie oryginalnym rozpadającym sie kaseciakiem i myślałem ze to wina radia a miałem w domu z poprzedniego auta nowe radio jvc kd r331 i Dalej nic nie gra podobno ma tam być jakaś kostka micro cos tam ale ja tam nic takiego u siebie nie widzę i takie moje pytanie co z tym dalej zrobić ?? A może jest tu na forum Ktoś kto ogarnie ten temat i mieszka w okolicach Tarnowa ?? Z góry Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jak mam te dwie kostki jedna jest od zasilnia a druga cała załadowana od głośników tak mi sie wydaje jak dorwę chwile czasu na urlopie to wyciągnę to radio i poszukam lepiej ale wydaje mi sie ze nic tam więcej nie było. ale z tego co czytałem to wina moze tez leżeć w wzmacniaczu i dlatego szukam kogoś kto sie na tym zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wcześniej działały te głośniki.. Wiem jedno. Jak wyjałem częściowo radio bo z jednej trony mi wychodzi (z lewej), a z drugiej (z prawej) za h*** nie chce wyjść to radio. Próbowałem najrózniejszych metod jego wyciągania. Ale nie o tym. Widziałem za radiem grube kable od jakiegoś naprawdę konkretnego sprzętu audio - tuba itp. I radio ktoś pewnie też miał inne.


Tak wygląda moj sub. Nic nie ogarniam w tych kabelkach. Może ktoś tu widzi jakąś przyczyne dlaczego głośniki z tyłu nie grają :)

100_3405_zpsjezehijt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać jak byk że kable pocięte :facepalm: nawet paprak tego nie zaizolował. Mylisz że z fabryki tak wyszło ? Akurat 4 druty ucięte po 2 na głośnik. Wywal te czerwone złącza, połącz przewody (dopasuj kolorystykę) i myślę że powinno zagrać, oczywiście nie wykluczam że jeszcze gdzieś instalacja jest pocięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać jak byk że kable pocięte :facepalm: nawet paprak tego nie zaizolował. Mylisz że z fabryki tak wyszło ? Akurat 4 druty ucięte po 2 na głośnik. Wywal te czerwone złącza, połącz przewody (dopasuj kolorystykę) i myślę że powinno zagrać, oczywiście nie wykluczam że jeszcze gdzieś instalacja jest pocięta.

No domyślam się, że tak nie wyszło z fabryki ;) Czyli rozumiem, że tylko uciać te czerwone owinięte kable (końcówki)? Zaznaczone na zielono uciąć?

100_34051233443_zpskkftzxl5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przecież widać, że odpowiadają kolorystyce tych uciętych w niebieskiej kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego gdzie u cb znajduje sie ten sub ?? żebym nie rozbierał polowe auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avancie w bagażniku po prawej stronie - w sedanie niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable połączone kolorami, lecz głośniki dalej milczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś, czy są w ogóle wpięte do radia, albo czy są podłączone w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś, czy są w ogóle wpięte do radia, albo czy są podłączone w drzwiach?

W drzwiach są podłączone. Co do radia.. Za hu** nie moge go wyjac. Wychodzi mi tylko z lewej strony ten zatrzask. Wyjmowałem schowek, wypychałem, podważałem i nic. Z prawej strony siedzi na amen :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz je jakoś wyciągnąć, bo bez tego niestety nic nie zrobimy, a właśnie w kostkach radia może być problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panwie okazała sie u mnie ze nie mam kurde głośników ani żadnego kabelka w drzwiach przynajmniej z lewej strony i teraz takie pytanie znacie kogos kto to ogaranie albo posiadacie jakie schematy co jak robić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj chłopaków na Spotach Krakowskich, może któryś z nich Ci pomoże, a jak nie, to poszukaj na forum schematów i prowadź przewody do drzwi i radia :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...