Treść opublikowana przez muunv
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
Siema. Mam krótkie pytanie. Czy opłaca się wycinać kata w 1.8t 163HP? Daje coś w ogóle wycięcie tego katalizatora? Jakie są plusy i minusy. Czy ktoś się go pozbywał?
-
Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
Nie wiem czy wcześniej działały te głośniki.. Wiem jedno. Jak wyjałem częściowo radio bo z jednej trony mi wychodzi (z lewej), a z drugiej (z prawej) za h*** nie chce wyjść to radio. Próbowałem najrózniejszych metod jego wyciągania. Ale nie o tym. Widziałem za radiem grube kable od jakiegoś naprawdę konkretnego sprzętu audio - tuba itp. I radio ktoś pewnie też miał inne. Tak wygląda moj sub. Nic nie ogarniam w tych kabelkach. Może ktoś tu widzi jakąś przyczyne dlaczego głośniki z tyłu nie grają
-
Jakie felgi do a4 b6?
Dodam,że chce wsadzić felgi 18"
-
Czy ktoś z forumowiczów posiada taką lotke?
Siema! Mam takie pytanie. Czy poniższy spojlej/ lotka/ daszek nadaje się w ogóle do użytku czy lepiej kupić używany oryginalny? Z tego co wiem i jak się domyślam to poniższy jest tylko chińską podróbką w dobrej cenie. http://allegro.pl/audi-a4-avant-2000-2004-b6-spoiler-daszek-lotka-i5179132311.html
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A co powiecie na to? Martwi mnie tylko to, że nie ma dekli.. Jak w razie "W" dokupić dekle? Można w ogóle je dobrać? http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-18cali-et-35-5x112-CID5-ID9oUjB.html#d448e9e2ee
-
Proszę o pomoc w doborze gazu
Czyli jechać i powiedzieć : wsadź Pan wszystko z górnej półki! - ? A jaką firme wybrać??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czy warto kupić takie felgi? I czy będą pasować do A4 B6 2003r? Martwi mnie jedna rzecz. Sprzedający powiedział, że obwódka chromowana wokół felg to tylko nakładka (jak mnie mam plastikowa). Nie będzie z tym problemu?? Widać na zdjęciach, że ta obówdka ma wgniecenia. Po pomalowaniu będą ślady po tym?? No i na 90% felgi nie są skecane. Jest to tylko dekoracja. http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-vw-audi-mercedes-5x112-et35-18-i5126365410.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie ma co się spieszyć z kupnem i brać pierwszego lepszego. Ja szukałem Audi 4 miesiące Witam!
-
Proszę o pomoc w doborze gazu
Witam! Zastanawiam się nad założeniem gazu do swojej bestii. Chciałem prosić kolegów o pomoc w doborze instalacji. Czy wystarczy gazownikowi powiedzieć, że wtryski chce takiej firmy, reduktor takiej, filtry takiej i z kilku różnych rzeczy, różnych firm złoży mi instalacje?? Nigdy nie miałem samochodu z gazem, stąd te pytania. Jaki jest koszt założenia instalacji? Jakie są koszty eksploatacji? Moje Audi : A4 B6 Avant 2003r 1.8T 163 HP
-
Czy te felgi pasują do a4 b6 z 2003r?
A co myślicie na temat tych doczepianych chromów?
-
Czy te felgi pasują do a4 b6 z 2003r?
A odpowiedź na resztę moich pytań??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Audi a4 b5 1.9 99r
Fajnie się prezentuje, troche szkoda, że w automacie ale powodzonka!- Czy te felgi pasują do a4 b6 z 2003r?
Witaj, Tak wejdą bez dystansów i będą fajnie siedzieć. 8 x 18 przy ET35 i z rozstawem 5 x 112 to bdb. rozmiar do B6/B7. Pamiętaj tylko o pierścieniach cenrujących z 72 na 57,1 mm ! Do tego odpowiednie opony to 235/40/18 Pozdrawiam Pierścienie centrujące?? Możesz jaśniej?? Jestem zielony w tym temacie Dodam, że rozmawiałem z Panem który wystawił te felgi i te ranty niby chromowane to tylko plastikowe nakładki.. Nie będzie z tym problemu?? Witaj, Tak wejdą bez dystansów i będą fajnie siedzieć. 8 x 18 przy ET35 i z rozstawem 5 x 112 to bdb. rozmiar do B6/B7. Pamiętaj tylko o pierścieniach cenrujących z 72 na 57,1 mm ! Do tego odpowiednie opony to 235/40/18 Pozdrawiam Pierścienie centrujące?? Możesz jaśniej?? Jestem zielony w tym temacie Dodam, że rozmawiałem z Panem który wystawił te felgi i te ranty niby chromowane to tylko plastikowe nakładki.. Nie będzie z tym problemu?? Czyli do rozmiaru 18 cali mam szukać felg z et 35 i z tym całym J 8??- Czy te felgi pasują do a4 b6 z 2003r?
Prosze o pomoc w zakupie felg Jakiego ET i tego całego J potrzebuje w felgach 18 cali?? Kompletnie się nie znam na tych oznaczeniach. Chce napewno rozmiar 18 i bez zabawy w dystanse itp http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-vw-audi-mercedes-5x112-et35-18-i5126365410.html- Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
Mój brat miał identyczny problem w b5. Problem się rozwiązał gdy kupił żarówke innej firmy. Poprostu żarówka była jakaś nie dorobiona.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!- Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
Jak szybciej? Nie rozumiem. Jest oryginalne radio Audi Concert. Co masz na myśli pisząc pod wzmacniacz? Gdzieś przy wzmacniaczu są jakieś kostki od tych głośników??- Demontaż tapicerki boczka tylnych drzwi - the fotostory
Super instrukcja! Kilka razy zabierałem się za ściąganie boczków z tyłu ale nie wiedziałem jak to ugryźć. Dzięki za instrukcje! P.S. Zaczepy są wszystkie nietknięte!- Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
Siema. Mam problem z głośnikami tylnymi. Nie działają mi w ogóle. Kiedy przełączam na radiu tak żeby grał sam tył to tylko bas słychać z suba z bagażnika. Ma ktoś pomysł co może być nie tak? W innym samochodzie głośniki działają. Z tyłu w drzwiach są podłączone- Jakie felgi do a4 b6?
Siema. Mam pytanie. Jakie ET i szerokość felgi musi być do a4 b6 tak by nie trzeba było bawić się w dystanse?? I o co chodzi z tym 7j czy 8j?? Jestem zielnony w tym temacie Szukam czegoś na Allegro ale nic nie moge znaleźć bo kompletnie na tym się nie znam. Czy coś takiego założe bez bawienia się w te dystanse? http://allegro.pl/felgi-r-o-d-audi-a4-a6-a8-8x17-5x112-vw-passat-i5157872656.html- [B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
na takich felgach ją kupiłem 16" ale całkiem ładne. Szukam ładnych 17/18 tylko zastanawiam się nad czarnymi lub srebrnymi- [B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Foli koledzy to taka : http://allegro.pl/folia-do-reflektorow-halogenow-na-reflektory-zolta-i5178155529.html A co do końcówek wydechu to wiecie jak to się montuje w ogóle? I może znacie ciekawe wzory felg?? Niby chcialem s-line ale zawsze mi sie podobały szprychowe- [B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
No właśnie mam plan co do softa Na razie chwilowo brak czasu- [B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Siema ! Przyszła kolej i na mnie Dłuuuuugo szukałem mojej pięknej A4-ki, ale w końcu po długich poszukiwaniach ją znalazłem Przyjechała ze Szwajcarii. Każda niby taka sama, bo rodzinny samochód.. Ja chcę, żeby moje autko się delikatnie wyróżniało... Udokumentowany, oryginalny przebieg 183.000 w dniu zakupu Rok : 2003 Silnik : 1.8T BFB Moc : 163KM Skrzynia : 5-biegowy manual Kolor : LT SILVER (LY7W) Co nie co z wyposażenia Za bogate nie jest ale mi wystarcza : 7P1 PODPARCIE LĘDŹWIOWE W PRZEDNICH FOTELACH REGULOWANE ZE WSPOMAGANIEM 1BE SPORTOWE ZAWIESZENIE/AMORTYZACJA Q1D PRZEDNIE FOTELE SPORTOWE 2PV KIEROWNICA SPORTOWA Z WYKOŃCZENIEM W SKÓRZE 6R2 GRUSZKA DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW ZE SKÓRY 6Q2 SKÓRZANA GAŁKA/UCHWYT ZMIANY BIEGÓW 0YK CHARAKTERYSTYKA ZAWIESZENIA 10 QQ1 DODATKOWE ŚWIATŁA (OŚWIETLENIE WNĘTRZA) PODŚWIETLANE KLAMKI Jak na razie w samochodzie wymienione końcówki drążka, tuleje wahaczy, filtry, olej. Autko czeka na lepszą pogode by odświeżyć środek praniem. Co planuje zrobić?? Hmm.. Szczerze to sam nie wiem do końca, budżet niestety ograniczony Ale na pewno zrobię : *felgi 18" CZARNE - zrobione! *chip na 185/200 kucyków *końcówki wydechów Buzzer 90mm - zrobione! *żółte halogeny (tylko do końca sam nie wiem jak to zrobić ) - zrobione! *hokej na przód - zrobione! *dokładka od S-LINE z tyłu na zderzak *lotka S-LINE *Down Pipe *kolor na zaciski *białe oświetlenie tablicy SMD - zrobione! *odblokowanie FIS'a Dzięki za pomoc biggman ! *kierunki z żarówkami dwuwłóknowymi US *białe światła w długie i mijania, postojówki - zrobione! Nie są to jakieś wielkie plany ale od czegoś trzeba zacząć ! Jeśli posiadacie jakieś felgi to jestem chętny do zakupu Halogeny też czekam na propozycje jak to zrobić A oto fotki : http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/5045541/1 http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/5045545/1 Zacząłem pierwsze prace przy moim Audi Jak na razie wjechały żółte halogeny. Było z tym trochę roboty, bo nigdy czegoś takiego nie robiłem, ale efekt jest całkiem spoko Przed rozpoczęciem, myślałem że będzie więcej zabawy z zdemontowaniem halogenów, ale to 5 minut roboty. A to już efekt po Niestety jakość zdjęć jest taka sobie Końcówki Buzzer zamówione, teraz tylko czekać na kuriera! Końcóweczki przyszły, a więc prace czas zacząć! Był problem ze zdjęciem tłumika.. Daliśmy rade. W trakcie pracy było tak (przymiarka) : Efekt jest taki : 90mm robi swoje Końcówki bez dyfuzora dźwięku. Przyszły także felgi. Firma ROYAL Germany, model GT. 18" ET 35 8,5J 225/40 Były spore kłopoty z tymi felgami... Ale narazie spróbuję jeździć na nich... (Sytuacjia opisana tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313868-peknieta-i-spawana-felga-oplaca-sie-robic/#entry4436190 ) Przygotowani w 90% na sezon letni! Są i rameczki 18.05.2015r. Nowe wycieraczki BOSCH Twin 909 już zamontowane ^^ Od razu milej w deszcz Wjechały również odpowiednie felgi RIAL Le Mans 18" 8J 225/40 ET 35. 15.05.2015r. No i kilka fotek z majowej "sesji" . Czyli DAKINE0007 Photographyyy 12.06.2015r Wjechały 2 nowe opony. Co prawda, to prawda, bo budżetówki. Kormoran Gamma B2. Zobaczymy jak Polacy się postarali 13.06.2015r Przyszedł i czas, oraz budżet pozwolił, na wymiane rozrządu oraz klocków (przód + tył). Rozrząd SKF, klocki ATE. ~~ 198.000km Dokładka już kupiona, przyszła. Teraz tylko trochę rezania 18.06.2015r Czas na trochę rezania 24.06.15r Wjechała w końcu dokładka od Leosia Miałem z tym troche kłopot... Ale jakoś siedzi Zawitały nowe, białe żarówki- długie, postojowe oraz mijania PHILIPS White Vision. Miały dawać więcej światła i doskonale sobie radzą 11.08.2015r Odblokowanie fisa Podziękowania dla biggman ! - Audi a4 b5 1.9 99r