Treść opublikowana przez muunv
-
Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
Opalarka mówisz... Mogę sam tego nie zrobić coś czuję
-
17" czy 18"? Oto jest pytanie..
Witajcie! Stoję przed ogromnym problemem.. 17" czy 18"? Jakie macie wrażenia ze swoimi felgami? Niby 17" ma wysokość 45, a 18" 40mm i to niby mała różnica, ale jednak chyba odczuwalna. Da się na tym jeździć? Miałem u siebie dosłownie na 100km 18" ale musiałem je zdjąć.. Już nie chce mi się pisać dlaczego Obecnie mam 16" zimowe...
-
Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
Siema. Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6? Jak ją zamontować? http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-hokej-spojler-leon-i-cupra-wawa-i5280032804.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Delikatne podniesienie mocy mapą A4 B6 1.8T 163HP
Samą mapą można 185-190KM na maxa, ale będzie lecieć na szyje wszystko na wysokich obrotach, proponuje STAGE 1 czyli DP+wtryski BEX+ Soft - 190-200Km bez zbędnego żyłowania jednostki. Ew turbo hybryda k03rs2 i można zrobić nawet i 270km z DP TIP FMIC + strojenie Ty gregor zajmujesz się czymś takim?- Delikatne podniesienie mocy mapą A4 B6 1.8T 163HP
Wielkie dzięki za odpowiedź ! A w przybliżeniu, jaki to jest koszt?- Check ENGINE i kontrolka EPC - POMOCY!
Silnika nie myłem. Będę musiał wyjąć ten czujnik i go przeczyścić. Chyba, że ten już się nie nadaje. Wywaliło też błąd obrotów. Nie pamiętam jaki dokładnie. Narazie samochód na noc pod prostownikiem. ARMI przyszedł z pomocą! Teraz byłem sprawdzić komputer- suchy. Wie ktoś gdzie jest zlokalizowany EPC?? Czujnik wymieniony, samochód śmiga aż miło! Wstawiłem 2 tygodnie temu nowy czujnik BOSCH. Wczoraj tj. 17.04 byłem na myjce i znów mi się zapaliła kontrolka EPC po odpaleniu silnika!! Był w trybie awaryjnym. Zgasiłem, zapaliłem i było okej. Przejechałem ok 100km i nic się nie działo. Ale skoro czujnik jest nowy to co może być przyczyną? Woda musi się gdzieś dostawać?- Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
Miałem Iphone 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S Dla mnie to tel dla ludzi którzy chcą się pochwalić kasą i tyle. Na iphone nie możesz tak ingerować w ustawienia jak w Andku. No i ta bateria....- S3 1.8 T epc
EPC- czujnik położenia wału. Ja zapłaciłem za oryginalny BOSH, taki jaki był seryjnie montowany 135zł + wymiana.- S3 1.8 T epc
Miałem podobne objawy. Wymieniłem czujnik EPC i wszystko jest tak jak być powinno- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- zdzieranie opon przednich od wewnątrz
Dlaczego z wahaczami? Skoro sie zdzieraja od wewnatrz to trzeba zaczac moim zdaniem od zbieznosci. Nie raz sam mialem takie objawy na oponach i wystarczylo ustawic zbieznosc. Skoro kolega MANIEK1983 nie ustawial jeszcze zbieznosci to niech od tego zacznie- Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Pokaż zdjęcia- zdzieranie opon przednich od wewnątrz
Pierwsze co, to ustawić zbieżność!!- [B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Jakie masz opony kolego? Preznetuje się super ta piękna Niebieska Bestia Ale trochę za wysoko stoi- Cieszko odpala?
Może to śmieszne.. Ale akumulator może jest słaby?- Drgania samochodu..
Na letnich mam to samo Zmieniłem w poprzednią sobote.- Drgania samochodu..
- Drgania samochodu..
W zimowych felgach nie mam pierścieni.- Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
Radio wyjęte, kable odpowiednio "przerobione". Troche zabawy było ale graja ^^- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
ET 35 Pasuje idealnie, bez żadnych dystansów- Drgania samochodu..
Siema. A4 B6 1.8T Avant. 140km/h zaczynają się delikatne ale odczuwalne drgania na kierownicy i całego samochodu, przy 150km/h stają się bardziej wyraźne a przy 170km/h ustają.. Co to może być? Felgi są proste! Końcówki drążka wymienione.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Felgi 18" 8,5J. Opony 225/40 czy jakie będą najlepsze i najwygodniejsze? Wiem, że przy 18" cięzko o wygode !- Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
Spoko - Delikatne podniesienie mocy mapą A4 B6 1.8T 163HP