Grucha_93

461 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Grucha_93

Reputacja

1. Nie miałeś wyboru. Twoja była z białą ?
  2. Niebieskie b6 na rameczkach obok makro w Bielsku dzisiaj po 9 ?
  3. Witam. Mam problem odnośnie mojej audiczki. Dzisiaj podjechałem pod sklep ledwo skręcając kierownicą i mieszcząc się w rajkę. Kierownicą w miejscu prawie nie dało się kręcić. Wyłączyłem silnik, wyszedłem do sklepu dosłownie za 3 minuty, odpaliłem i dalej to samo. Po chwili oczekiwania opór puścił i kierownica znowu działała lekko i tak jak powinna. Co może być powodem wadliwej pracy wspomagania?
  4. Wczoraj w Pszczynie pod makiem deafca swoją b8 zajadał się darmowym cheesem i BigMakiem xD
  5. 27.07.15 godzina około 7-8 rano. Srebrne B5 na ramkach klubowych w Pszczynie na starej targowicy obok ING. Któż to ?
  6. A dzięki. Pomyliłem się
  7. Witam No i na mnie przyszedł czas. Swoją audiczkę kupiłem jakieś 2 miesiące temu w Łodzi od jednego z użytkowników forum. Wyposażenie: Silnik: 2.4 w gazie 165 KM, ALF Lakier: LY7L Kody wyposażenia dodam jak się rozczytam z tej naklejki Do zrobienia: - Umycie auta (żarcik) - Lampy przód lift - Kierownica trójramienna - Radio navigation system plus bądź jakieś nieoryginalne z wysuwanym wyświetlaczem - Felgi - Może gwint - Czarna skóra - Pełny FIS - Zderzaki z S-ki Reszta wyjdzie z czasem.
  8. Witam. Ostatnio jadąc jechałem dość długo kawałek drogi. Przez cały czas świeciła mi się kontrolka akumulatora. Gdy zwiększałem obroty np redukując bieg kontrolka gasła. Prawie pod koniec trasy zaświeciły się kontrolki abs, airbag i chyba czerwony wykrzyknik (nie wiem bo ledwo autem wjechałem na parking PKO) Auta nie da się odpalić. Do mechanika audusia pojedzie po wypłacie więc jeszcze troszkę czasu na konwersację mam. Wydaje mi się że będzie to alternator, ale nie jestem pewny więc proszę o pomoc.
  9. Dnia 24.04 w Pszczynie obok szpitala srebrne b5 na ramkach około 12:20
  10. Ja miesiąc temu kupiłem b5 2.4 w gazie. Gaz jest jak dobrze pamiętam od 2013 roku i chodzi świetnie. Ja się tam zbytnio nie znam, ale pewnie są tutaj jacyś bardziej obeznani znawcy )
  11. Witam i życzę udanego zakupu audiczki