Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Co to za model? Wystepowal w A4 DTM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Ladna felga to pol sukcesu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Duzo pracy, wysilku i $ ale powodzenia! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Ale nie ma tu nic o ubytkach A ja mam och mnostwo na rantach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Jaki koszt gwintu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Zapytam sie czym bedzie piaskowac. No tak jak pisze, niektore ceny sa z kosmosu. :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Poczytalem, pogrzebalem. Dzwonilem z ciekawosci do firm zajmujacych sie takimi sprawami. Kwoty od 900-1700zl. Mysle sobie... Nowe opony bym za to mial albo okazyjnie jakies 18 Napatoczyl sie znajomy ktory powiedzial mi 400zl, w tym piaskowanie i pelne odnowienie felg. I teraz sie waham czy samemu aie za to zabierac. 400zl niby nie majatek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Wejda Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Do beżowej strong? Czym sie rozni soft od strong? Nie chce dokopac mojej skorze tylko ja dobrze pielegnowac. Poleccie mi jakis dobry i sprawdzony produkt. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. To, ze sprzeglo bylo wymienione, nie znaczy ze ktos to dobrze zrobil. Jesli byl to mechanik z przypadku to mogl cos zpartolic. Jak nie rozbierzesz wszystkiego i nie dostaniesz sie do sprzegla, to sie nie dowiesz. Takie wrozenie z fusow. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv odpowiedział(a) na fenri95 temat w 1.6
    Spotkalem sie z takim przypadkiem. I tak jak pisal kolega jacek70, duze prawdopodobienstwo, ze wina jest w dolocie. Wystarczy mala dziurka i jest klopot. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Siema Furka zacna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. http://allegro.pl/colourlock-zestaw-strong-do-czyszczenia-skory-i6016563075.html?bi_s=ads&bi_m=p2,2&bi_c=104838 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Mam takie fotele : Szukam srodkow do pielegnacji. Nie chce zeby zaraz fotele byly sparciale czy poprzecierane. Ktory srodek bedzie lepszy? Nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6039958257 Czy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5910361577 Czy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5355101490 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Masz jakies foto, jak to wyszlo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Co do czasu to i mam i nie. Bardziej chodzi o to, ze nie wiem czy sobie z tym poradze. Nie chce och jeszcze bardziej skrzywdzic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Czas zabrac sie za felgi Jesli ktos wie jak sie zabrac za ich regeneracje, to prosze o podpowiedzi w tym watku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/361340-jak-odnowic-te-felgi/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edit (1.06.2016r) Znalazlem zmieniarke w gratach u kolegi. Nr seryjny bez "D" ale i tak dziala perfekt! W koncu kurier raczyl dostraczyc dokladeczke
  18. Bry Posiadam w swoim Avanciorze ponizsze felgi. Wzor mi sie bardzo podoba, zawsze chcialem miec takie w B6 Jak widac, sa bardzo poobdzierane, maja ubytki lakieru, sa porysowane. Jednym slowem, potrzebuje tchniecia nowego zycia. Nie chce kupowac nowych, tych sprzedawac i bawic sie w to wszystko. Nie pojde na latwizne Sporo osob pewnie powie - "oddaj je do regeneracji". Moglbym je oddac. Ale chce sie dowiedziec czy sa jakies "domowe" sposoby na to? Nie ukrywam, ze chodzi tez o koszta zwiazane z oddaniem w fachowe rece, wiec szukam alternatywy. Z gory dzieki za pomoc! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Siema. Mam zamiar jechac dzis lub jutro po dystanse. Moje felgi : Szerokosc - 8J ET - 43 Opona - 225 Jakie optymalne dystanse moge zalozyc? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Wszyscy polecaja Ulter wiec je zamowilem Mam nadzieje, ze dlugo posluza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Szkoda że nie czytałeś jaki olej polecają zanim wlałeś ten sik Chyba popelnilem grzech ciezki wedlug nie ktorych z tym olejem. Wlalem ten olej z autopsji ale i czytalem o nim opinie. Sa osoby ktore go polecaja. Jezdze na nim nie pierwszym samochodem i wszystko jest okej Przy nastepnej wymianie oleju, naprawie swoj blad! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wszyscy polecaja Ulter wiec je zamowilem Mam nadzieje, ze dlugo posluza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Przyszly koncowki (100mm) Ulter N1-101 RS :kox: Czekamy na reszte ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Fajny projekt, powodzenia w modach Kolor jest prze kozak !! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Moglby ktos podpowiedziex jak wyjac lampy z przodu w B7? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Teraz to dopiero wyglada! Mega! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.