Treść opublikowana przez muunv
-
Co to za felga?
Co to za model? Wystepowal w A4 DTM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak odnowic te felgi?
Ladna felga to pol sukcesu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Granatowa Bestia...:)....
Duzo pracy, wysilku i $ ale powodzenia! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak odnowic te felgi?
Ale nie ma tu nic o ubytkach A ja mam och mnostwo na rantach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Jaki koszt gwintu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak odnowic te felgi?
Zapytam sie czym bedzie piaskowac. No tak jak pisze, niektore ceny sa z kosmosu. :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak odnowic te felgi?
Poczytalem, pogrzebalem. Dzwonilem z ciekawosci do firm zajmujacych sie takimi sprawami. Kwoty od 900-1700zl. Mysle sobie... Nowe opony bym za to mial albo okazyjnie jakies 18 Napatoczyl sie znajomy ktory powiedzial mi 400zl, w tym piaskowanie i pelne odnowienie felg. I teraz sie waham czy samemu aie za to zabierac. 400zl niby nie majatek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy te koła podejdą do a4 b7?
Wejda Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Do beżowej strong? Czym sie rozni soft od strong? Nie chce dokopac mojej skorze tylko ja dobrze pielegnowac. Poleccie mi jakis dobry i sprawdzony produkt. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szarpie autem przy puszczaniu sprzęgła.
To, ze sprzeglo bylo wymienione, nie znaczy ze ktos to dobrze zrobil. Jesli byl to mechanik z przypadku to mogl cos zpartolic. Jak nie rozbierzesz wszystkiego i nie dostaniesz sie do sprzegla, to sie nie dowiesz. Takie wrozenie z fusow. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi a4 b5 słaby,brak mocy
Spotkalem sie z takim przypadkiem. I tak jak pisal kolega jacek70, duze prawdopodobienstwo, ze wina jest w dolocie. Wystarczy mala dziurka i jest klopot. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Furka zacna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
http://allegro.pl/colourlock-zestaw-strong-do-czyszczenia-skory-i6016563075.html?bi_s=ads&bi_m=p2,2&bi_c=104838 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Mam takie fotele : Szukam srodkow do pielegnacji. Nie chce zeby zaraz fotele byly sparciale czy poprzecierane. Ktory srodek bedzie lepszy? Nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6039958257 Czy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5910361577 Czy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5355101490 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak odnowic te felgi?
Masz jakies foto, jak to wyszlo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak odnowic te felgi?
Co do czasu to i mam i nie. Bardziej chodzi o to, ze nie wiem czy sobie z tym poradze. Nie chce och jeszcze bardziej skrzywdzic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Czas zabrac sie za felgi Jesli ktos wie jak sie zabrac za ich regeneracje, to prosze o podpowiedzi w tym watku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/361340-jak-odnowic-te-felgi/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edit (1.06.2016r) Znalazlem zmieniarke w gratach u kolegi. Nr seryjny bez "D" ale i tak dziala perfekt! W koncu kurier raczyl dostraczyc dokladeczke
-
Jak odnowic te felgi?
Bry Posiadam w swoim Avanciorze ponizsze felgi. Wzor mi sie bardzo podoba, zawsze chcialem miec takie w B6 Jak widac, sa bardzo poobdzierane, maja ubytki lakieru, sa porysowane. Jednym slowem, potrzebuje tchniecia nowego zycia. Nie chce kupowac nowych, tych sprzedawac i bawic sie w to wszystko. Nie pojde na latwizne Sporo osob pewnie powie - "oddaj je do regeneracji". Moglbym je oddac. Ale chce sie dowiedziec czy sa jakies "domowe" sposoby na to? Nie ukrywam, ze chodzi tez o koszta zwiazane z oddaniem w fachowe rece, wiec szukam alternatywy. Z gory dzieki za pomoc! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie dystanse do tych felg? Szbkie pytanie
Siema. Mam zamiar jechac dzis lub jutro po dystanse. Moje felgi : Szerokosc - 8J ET - 43 Opona - 225 Jakie optymalne dystanse moge zalozyc? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Wszyscy polecaja Ulter wiec je zamowilem Mam nadzieje, ze dlugo posluza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Szkoda że nie czytałeś jaki olej polecają zanim wlałeś ten sik Chyba popelnilem grzech ciezki wedlug nie ktorych z tym olejem. Wlalem ten olej z autopsji ale i czytalem o nim opinie. Sa osoby ktore go polecaja. Jezdze na nim nie pierwszym samochodem i wszystko jest okej Przy nastepnej wymianie oleju, naprawie swoj blad! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Wszyscy polecaja Ulter wiec je zamowilem Mam nadzieje, ze dlugo posluza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Przyszly koncowki (100mm) Ulter N1-101 RS :kox: Czekamy na reszte ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.7 BiT BRILLIANT RED SLINE AVANT TAXI
Fajny projekt, powodzenia w modach Kolor jest prze kozak !! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Moglby ktos podpowiedziex jak wyjac lampy z przodu w B7? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Granatowa Bestia...:)....
Teraz to dopiero wyglada! Mega! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk